Şimdi Ara

İKİNCİ SAHİBİNDEN SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımı daha ufak bir araç istediğim için satıyorum. Ankara Görallar çıkışlıdır,üzerindeki plaka ilk plakasıdır.Araç 151.000 km'de KİLOMETRE ORJİNAL .Sadece hafta sonları kullanıyorum.ilk sahibi bayan olduğundan motoru ve aracın içi hiç yıpranmamış.Aracın büyük bir kazası yoktur,olsaydı Ben satın almazdım.Şase, direkler, tavan,podyeler orjinaldir.Muayene 2017 8. aya kadar mevcuttur.Parça parça 2.000TL hasar kaydı var.Resimlere değişen boya durumunu ekliyorum.Boya ve değişen parçalar tek seferde değil farklı farklı zamanlarda olmuştur.BÜYÜK KAZASI YOKTUR.
    Araçta baskı balata volant , triger seti ve tüm kayış ve bilyeler , Filtre ve yağları ,aküsü yeni değisti, ön takımla birlikte 3000 TL den fazla masraf yapıldı yapılan işlemler 1 YIL 10,000 KM GARANTİLİDİR,orjinal parçalar kullandım.Motorda ve yürüyende masraf yok..........Kaportada lokal boya isteyen yerler vardır.Bunlar alıcıyla görüşülür.
    Bu araçta bulunan özellikler birçok sıfır araçta yoktur. Bu araç benim sahip olduğum 4. peugeot marka araç dolayısıyla markanın araçları hakkında oldukça tecrübe sahibiyim.
    Motor Performansı
    2006 Peugeot 407 1.6 motor hacmine ve 110 hp gücünde FORD ortaklığıyla üterilmiş olan bir motora sahiptir.Bu motor FORD FOCUS-VOLVO S40-C4 te kullanılan motor ile birebir aynıdır.
    Araç 0-100 km hızlanmayı 13 saniyede gerçekleştirmektedir bunun sebebi boş ağırlığının 1,5 ton olmasıdır. Maksimum hızı 192 km dir
    Yakıt Tüketimi
    Aracımla şehir içinde 7-8 litre/100 km şehir dışında ise 4 litre/100 km yakıt tüketiyorum.Karışık kullanımda yakıt tüketimi ortalamam 6 litre civarındadır.
    Aracın yakıt tankı 66 litredir.Bir depo ile istanbul'dan Antalya'ya gidip geliyor.Noter tasdikli test raporuna internetten ulaşabilirsiniz.
    Donanım
    ABS,
    ASR,( Anti Patinaj Sistemi )
    EPS ,(Virajda savrulmayı önleyen destek sistemi )
    Yol Bilgisayarı
    Dijital klima,
    AIRBAG ( Sürücü,yolcu,perde,diz hava yastıkları )
    Elektrikli ön ve arka camlar ,
    Otomatik kararan dikiz aynası ,Soğutmalı Torpido
    Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon , ön ve arka kol dayamaya sahiptir.
    Bu donanımlara ek olarak 150 TL karşılığında hız sabitleyici de ekleyebilirsiniz
    Üretildiği yıl çarpışma testlerinden 5 yıldız alan oldukça sağlam bir araçtır.
    Dış donanım olarak ise
    Gece sensörü ( Karanlıkta Otomatik açılan farlar),
    Yağmur sensörü ,
    Park sensörü arka cam buz çözücü ,
    krom ön ızgara , elektrikli ve Hafızalı yan aynalar,
    sis farı , Çelik jant a sahiptir. Ayrıca araçta oldukça kaliteli bir ses sistemi var.

Haftaiçi 19:00'dan sonra, Cumartesi 14:00 'den Sonra ,Pazar Günü Tüm gün Önceden haber vermeniz halinde aracı görebilirsiniz

• İlan no :447484672
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.