Şimdi Ara

'İkinci parti S-400 sisteminin bazı parçalarını Türk firmaları üretecek' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: homebird

Savunma bakanlığı bu yorum üzerine "Biz nasıl bunu nasıl düşünemedik, kazıklanmayalım" diyerek hemen S400 anlaşmasını iptal etmiş.

Konuşmayayım diyorum ama azcık mantık belirtisi olsa şu yorumu yazmaz bir insan, bilip bilmeyen herkes zaten uzman bu forumda, ne demişim de acaba Türkiye adına ters bir şey söyledim sanıp parlamış kendince, biz sanki bu s400'leri nükleer başlık taşıyan kıtalar arası balistik füzeler durdurulsun, stealth uçaklar daha sınıra yaklaşmadan vurulsun diye alıyoruz, biraz okuduğunu yorumlayabilir insan, az bir şey, ama sıfır, yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horizons2 -- 15 Şubat 2018; 22:16:42 >
  • birisi teknoloji transferi falan demiş, öyle bişey yok, haberi tekrar okuyun anlayın:

“Yeni sözleşmede S-400’ün bazı bileşenlerinin Türk firmaları tarafından üretilmesi şartının bulunacağı belirtiliyor. Bu bileşenlerin “kritik öneme sahip olmayan” bileşenler olacağının altı çiziliyor.“
  • quote:

Orijinalden alıntı: horizons2

quote:

Orijinalden alıntı: homebird

Savunma bakanlığı bu yorum üzerine "Biz nasıl bunu nasıl düşünemedik, kazıklanmayalım" diyerek hemen S400 anlaşmasını iptal etmiş.

Konuşmayayım diyorum ama azcık mantık belirtisi olsa şu yorumu yazmaz bir insan, bilip bilmeyen herkes zaten uzman bu forumda, ne demişim de acaba Türkiye adına ters bir şey söyledim sanıp parlamış kendince, biz sanki bu s400'leri nükleer başlık taşıyan kıtalar arası balistik füzeler durdurulsun, stealth uçaklar daha sınıra yaklaşmadan vurulsun diye alıyoruz, biraz okuduğunu yorumlayabilir insan, az bir şey, ama sıfır, yazık.

beni niye etiketledn hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Heykel kafa mı dal tashak bir kutunun etrafında dönen süzme s. bunu diyor ya pes...

• Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Kaç yil önce soylenmis bir soz bunu kimseye anlatmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.