Şimdi Ara

ikinci öğretimin olumsuz yanları nelerdir?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
14.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek dezavantajı harç fazla...Onuda gündüz çalışarak ve iş öğrenerek ödeyebilirsin. Ayrıca çalışmayacaksan saat 9 gibi kalkıp çeşitli kurslara etkinliklere sertifika programlarına katılabilir ve gününü çok iyi değerlendirebilirsin. Yalnız 2. öğretimim nasıl olsa akşam gidicem okula diye saat 2 ye kadar yatarsan ozaman çok zararlı olur senin için. gece 4-5 gibi yatıp 2-3 te kalkanlarda yok değil.
  • Yaşı büyük olanlar için güzel.Seneye bende düşünüyorum işle birarada yürütmek zor olur herhalde.
  • Her yönden çok daha avantajlı.kesinlikle tavsiye ederim.....Kendine daha çok vakit ayırabiliyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

Her yönden çok daha avantajlı.kesinlikle tavsiye ederim.....Kendine daha çok vakit ayırabiliyorsun...

Katılıyorum.. daha güzel bence 2. öğretim okumanı tavsiye ederim
  • en geç kaçta bitiyo dersler ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurci

en geç kaçta bitiyo dersler ?

Bizde 22.30 'du.
  • 2.öğretimin giriş çıkış saatleri en geç kaç oluyor?
  • Gece hayat çok daha güzel Tek olumsuz yanı bazı okullarda sınavlar ortak oluyor ve sabah yapıyorlar (mesela CBÜ mühendislik) işte o zaman insanın bünyesi bozuluyor. Ve 4 kat daha fazla har(a)ç ödüyorsun hepsi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

quote:

Bizde 22.30 'du.

çok geç deilmiş aslında şimdi benimde aklıma yattı bu ikinci öğretim
  •  ikinci öğretimin olumsuz yanları nelerdir??

Kırıkkale (22.45miş)
  • quote:

quote:

quote:

Bizde 22.30 'du.

İkinci öğretim gibisi yok. (6 sene okuduk)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bizde 22.30 'du.

İkinci öğretim gibisi yok. (6 sene okuduk)

6 sene kesin tıp fakültesidir gözünden anlarım adamın

• quote:

6 sene kesin tıp fakültesidir gözünden anlarım adamın

Uluslararası İlişkiler okuduk.(4 sınınfta günde 3 sınava giriyordum en az 18 ders almıştım çoğu alttan)
  • valla ben de 2. öğretim okudum ama bazı günler 1.öğretimden bile erken derslerim oldu bizim okulda akşamları beltek kursları olduğundan dersler gündüz oluyordu. sınavlar da 1. ve 2. öğretim farkı olmadan aynı saatte yapılıyordu. bizim 1. öğretimden tek farkımız deve yüküyle para ödememizdi okul Gazi Teknik Eğitim, Elektronik ..
  • eğer dersler bazı üniversitelerdeki gibi 5 de başlayıp 11 de bitmiosa. 1de başlayıp 7de bitiosa iyi. belki ilk dönem braz zorluk cekersin, günün tamamı gidio die ama sabahın köründe okula gtmakten iidir
  • İzmir'de oku
    Bi de ikinci ögretim oku
    tadından yenmez
  • Dersler saat 17:00'de başlıyor ve en fazla 21:00'de bitiyordu(o da bazen oluyordu) İlk sene fazla ders olduğu için çıkış saatleri biraz geç olabilir ama 2. seneden sonra dersler azalacağı için o zaman çıkış saatlerin daha erken olacaktır. Onun dışında akşamları daha rahat olursun, trafik derdi şuydu buydu derdin olmaz pek. 11 yıl sabah kalkıp okula gittikten sonra üniversiteye akşam gitmek insanın salmasına sebep olabilir. Akşam TV'de izleyeceğin şey fazla olmayabilir ama diziydi filmdi maçtı falan filan bunları zaten internetten indirip sonrada izleyebilirsin. Vücut saatin değişecektir, bununla birlikte bazı sorunlar yaşayabilirsin, o da belki olabilir. Kısacası bence güzel ya AKŞAMDAN AKŞAMA

En önemli şeyden bahsetmemişim ama arkadaşlar yukarıda söylemiş zaten sende biliyorsundur.

- HAR(A)Ç - alıyorlar ve sonrada tüttürüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syyıldız -- 26 Temmuz 2008; 0:18:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: modifiye123

2. öğretim de genelikle başarısız vede yaşı büyük çocuklar okur,orda bunlardan çok görebilirsin

17 yaşımdayken 2. öğretim olarak okumaya başladım. 1. ve 2. sınıfım mükemmeldi çalışkandım 3. ve 4. sınıfta ailevi sorunlardan dolayı derslerden ve okuldan biraz uzaklaşmak zorunda kaldım. Şuan bir yıl uzatmışlığım var. Buna ne diyeceksin???
  • Herşeyiyle Süper'dir 2.öğretim... Tek kötü tarafı fazla harç miktarı ama inan bana buna değer. Gerek uyku olayı, gerek derslerdeki rahatlık hepsine değer... Hele bide sınav dönemi gidip 1.öğretimlerden soruları alarak sınavlara girmenin kolaylığı bambaşkadır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 26 Temmuz 2008; 0:37:39 >
  • Harç miktarından başka kötü yanı yok desem yanlış olmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.