Şimdi Ara

İkinci el yivsiz tüfek almak? Ata neo içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el yivsiz tüfek alacağım birisi muhabbet ederken benim arkadaşta ata neo kinetik var dedi sizce kaç para eder birde nelere dikkat etmek lâzım ikinci el alırken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci ellerde aman aman bir indirim yok bence. Sıfırı 2000 olan tüfeğe 1800-1900 yazıyorlar. Bunun kdv sini yıpranma payını düş en fazla 1500 e bırakmalıki cazibesi olsun. Kredi kartına 9 taksit 2 yıl garantili al götür arkadaşım. Zaten kılıf fişek harbi yağ hediyeside var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

İkinci ellerde aman aman bir indirim yok bence. Sıfırı 2000 olan tüfeğe 1800-1900 yazıyorlar. Bunun kdv sini yıpranma payını düş en fazla 1500 e bırakmalıki cazibesi olsun. Kredi kartına 9 taksit 2 yıl garantili al götür arkadaşım. Zaten kılıf fişek harbi yağ hediyeside var.

Bir akrabayla av bayiine gittik sıfırına 1600 dedi. İkinci elde de binden fazla verme dedi. İkinci el silah çok düşer dedi herkes.

İş arkadaşım da tutturdu trust al diye. Tamam güzel tüfekte 2.700

• ALMA. Ata cy taktik desen belki derdim ama neo modeli hiç hoşuma gitmiyor benim.

1000 lira civarina armsan, hatsan bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: armstrong26

ALMA. Ata cy taktik desen belki derdim ama neo modeli hiç hoşuma gitmiyor benim.

Bugün Sarsılmaz Magic aldım 1.500 e hocam. İçime sinmedi satan herif yüzünden ama silahı çok övdüler

• quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

quote:

ALMA. Ata cy taktik desen belki derdim ama neo modeli hiç hoşuma gitmiyor benim.

Bugün Sarsılmaz Magic aldım 1.500 e hocam. İçime sinmedi satan herif yüzünden ama silahı çok övdüler

İçinize sinmeyen birinden neden tüfeği aldınız peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrilumut

quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

quote:

İçinize sinmeyen birinden neden tüfeği aldınız peki?

Çünkü şehirdeki tek av bayii

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.