Şimdi Ara

İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
15
Favori
57.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk tercihim 2001 ve manuel olmak üzere s40 T4 arıyorum

ama temizini bulamazsam düzgün bir 2,0 T ye de razıyım

ciddi anlamda temiz aracı olan arkadaşlar buradan veya pm den msj atabilir sürekli aktfi durumdayım siteyi sürekli ( günde en az 2-3 saat sitedeyim ) takip ediyorum

araçlardan donanım olarak beklentim sadece hız sabitleyici olması

diğer özellikler zaten volvo araçlarda fazla fazla var
  • Arkadaşlar aracım satılıktır. Hiç bir sıkıntısı olmayan bir aractır formda aratırsanız bir cok sıkıntısını paylaşmıştım nasıl çözüldüğünün kanıtları mevcuttur şu anda hiç bir sıkıntısı yoktur. DH üyelerine özel bir indirim yapılacaktır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-s70-t5-degisensiz-kazasiz-orjinal-115430581/detay/
  • Uygun 2001 S40 satan varsa PM atabilir
  • 2001 s40 2.0t aracımı satıyorum arkadaşlar. Ağustosta aldım ama eylülde yaptığım düğünün borçlarını kapatamadığım için aracımı satmaya karar verdim (altın çok düştüğü için altınlarımızı satamıyoruz). Kazası, değişeni, boyası filan olmayan bir araç. Prins lpg takılı. 144.000'de. Arka park sensörü taktırdım bir ay kadar önce. Eylül ortasında pasta cila yaptırdım. İlgilenenler ismailkar@msn.com elektronik posta adresinden ulaşabilirler bana.
     İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM İKİNCİ EL VOLVO ALIM/SATIM

• aracını ne kadara satıyosun kardeşim.
  • 2003-2006 arası temiz xc90 t6 arıyorum. izmirdeyim ancak araç türkiye'nin heryerinden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

2003-2006 arası temiz xc90 t6 arıyorum. izmirdeyim ancak araç türkiye'nin heryerinden olabilir.

Merhaba Sn. Transglobal,

2004 model XC 90 - T6 AWD 7 koltuklu ve LPG'li aracım var.
    151.000 km. de, yetkili servis bakımlı...
    103.316 km. de komple şanzıman değişimi,
    121.955 km. de çift turbo değişimi (garantisi 29.08.2014 tarihine kadar geçerlidir !)

Aracı mart sonunda satmaya niyetliyim ama bu arada Istanbul'a gelmiş olursanız inceleyebilirsiniz...

ilgileniyor iseniz; "YV1CZ91G841102587" şase no ile yetkili servislerden araç geçmişini görebilirsiniz...

Not : Forumu sık ziyaret edemiyorum, sorunuz olur ise geç yanıtlamış olabilirim.

Saygılarımla
  • Ben birsey soracagim aracimi sattim plakasida bosa cikti
    yeni alacagim arabada eski aracimin plakasini kullanabilirmiyim ?
    bu konu hakkinda bilgisi olan varmi ?
  • başka birisine verilmemişse alma şansınız var

ama ben şu plakayı istiyorum dediğiniz önünüze bazen ilginç durumlar geliyor

bir tanıdığım firması var dı 14 ET diye

plakayı da ET istedi bir bilgisayarcıya 50 tl bağış yapmasını istemişler 2006 da olan olay bu

ilk öncelik plakanın sizden sonra bir başkasına verilip verilmediğine bakar birde o harf grubu hangi ilçe bölge v.s aitse ordan alınabilir

ben zonguldak devrekte ikamet eediyorum 67 BE istedim

biz N harfinden itibaren veriyoruz dedi emniyetteki memur ve şansıma NH düştü

BE istiyorsan zonguldak emniyete bir sorman lazım dedi
  • elalembialem_ kullanıcısına yanıt
    bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim.
    50-100 tl felansa birsey degilmis.
    bosta olsun yeterki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ssverige

bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim.
    50-100 tl felansa birsey degilmis.
    bosta olsun yeterki

hocam ben 2006 boluda olan mevzuyu yazdım şimdi durum nedir bilemiyorum ama

67 olayı daha 1 aylık olan bir şey

sizin plakanın harf grubunun hangi ilçeye ait olduunu bilmek lazım bu kesin
  • Merhaba,
    Volvo çocukluğumdan beri, özel bir yere koyduğum bir markadır.
    Bir süredir araba araştırırken, özel yerinden günlük kullanıma almam gerektiğini düşünerek Volvo marka arabaya hayatımda yer açmaya karar verdim. Bu foruma rastlamış olmayı büyük bir şans olarak görüyorum. Etrafımda Volvo hakkındaki tüm olumsuz görüşlere rağmen, forumda okuduklarım beni daha bir kararlı hale getirdi.
    Arabalar konusundaki bilgi eksikliğim ve kısıtlı bütçem olması sebebiyle sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum.

Almayı düşündüğüm araba [size=4]S40 veya V40 modeli. [size=4]Parasal sınırım 17.000 TL

Halen baktığım bir araç var [size=3]1999 model S40 1.9 T4 240.000km fiyatı:16.000 TL
    Arabanın kasasında önemli bir hasar yokmuş. (Kaportacıya gösterdim)
    Bu araba hakkında ne dersiniz?
    Motor ve diğer aksamın durumunu öğrenmek için arabayı servise götüreceğim, testte özel önemi bulunan bir husus var mıdır?
    Nelere dikkat etmeliyim?

Tavsiye edeceğiniz başka alternatiflere de açığım.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdogu

Merhaba,
    Volvo çocukluğumdan beri, özel bir yere koyduğum bir markadır.
    Bir süredir araba araştırırken, özel yerinden günlük kullanıma almam gerektiğini düşünerek Volvo marka arabaya hayatımda yer açmaya karar verdim. Bu foruma rastlamış olmayı büyük bir şans olarak görüyorum. Etrafımda Volvo hakkındaki tüm olumsuz görüşlere rağmen, forumda okuduklarım beni daha bir kararlı hale getirdi.
    Arabalar konusundaki bilgi eksikliğim ve kısıtlı bütçem olması sebebiyle sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum.

Almayı düşündüğüm araba [size=4]S40 veya V40 modeli. [size=4]Parasal sınırım 17.000 TL

Halen baktığım bir araç var [size=3]1999 model S40 1.9 T4 240.000km fiyatı:16.000 TL
    Arabanın kasasında önemli bir hasar yokmuş. (Kaportacıya gösterdim)
    Bu araba hakkında ne dersiniz?
    Motor ve diğer aksamın durumunu öğrenmek için arabayı servise götüreceğim, testte özel önemi bulunan bir husus var mıdır?
    Nelere dikkat etmeliyim?

Tavsiye edeceğiniz başka alternatiflere de açığım.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    .

hocam seçtiğiniz araç 200hp 300 tork a sahip

1998-2001 model S40 aralığının en güçlü aracı

çok dikkat etmek lazım bu araç performans için yapılmış ve bilinmeyen ellerde çok hırpalanmış temizini bulmak çok zor ben nerdeyse 1 senedir araştırıyorum 3 tane düzgün araca rastladım ilki çok uzakta olduğu için gidemedim tırstım çünkü gideceğim yerde volvoyetkili servisi yoktu en yakını 200km deydi

diğer 2 araçta km çok fazlaydı almaktan vazgeçtim

acizane fikrim 1,9T4 versiyonundan uzak durmanız çünkü sizi çok üzer

17bin tl olan bütçeyi biraz daha yükselterek 1,6 versiyonu na bakmanızı öneririm

forumda bu konuda volvo konusunda ciddi mana da büyük tecrübe sahibi olanlar var

şu linki incelemenizi tavsiye ederim

http://forum.donanimhaber.com/m_20233407/f_//tm.htm#20233407

S40 I ile ilgili herşey mevcuttur çok değerli üstadlar vardır.

• Cevabınız için teşekkürler.
    Arabanın güçlü ve bir o kadar da, 2. elinin riskli olduğunun farkındayım.
    Zaten bu sebeple sizlerin tavsiyelerine daha fazla ihtiyaç duyuyorum.
    Parça maliyeti ve yakıt gideri, bu araç için söylenen olumsuz yönler.
    Ancak arabanın büyük oranda sorunsuz olması kaydıyla, bu olumsuzluklara razıyım.
    Güvenliği etkilemeyecek, kasasındaki ufak tefek hasarları dahi çok önemsemiyorum.
    Benim önem verdiğim yürür aksamının sağlam olmasıdır.
    Sizin de bahsettiğiniz gibi, güçlü bir araba olması sebebiyle fazla agresif kullanılmış ve yıpratılmış olabilir. Buna bir de arabanın usta olmayan ellerde bakım görmesi eklenirse, gerçekten sağlam ve iyi durumda olanını bulmak zor.
    Ben yine de yazdığım arabayla ilgili ya da satılık başka S40 veya V40 tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Cevabınız için teşekkürler.
    Arabanın güçlü ve bir o kadar da, 2. elinin riskli olduğunun farkındayım.
    Zaten bu sebeple sizlerin tavsiyelerine daha fazla ihtiyaç duyuyorum.
    Parça maliyeti ve yakıt gideri, bu araç için söylenen olumsuz yönler.
    Ancak arabanın büyük oranda sorunsuz olması kaydıyla, bu olumsuzluklara razıyım.
    Güvenliği etkilemeyecek, kasasındaki ufak tefek hasarları dahi çok önemsemiyorum.
    Benim önem verdiğim yürür aksamının sağlam olmasıdır.
    Sizin de bahsettiğiniz gibi, güçlü bir araba olması sebebiyle fazla agresif kullanılmış ve yıpratılmış olabilir. Buna bir de arabanın usta olmayan ellerde bakım görmesi eklenirse, gerçekten sağlam ve iyi durumda olanını bulmak zor.
    Ben yine de yazdığım arabayla ilgili ya da satılık başka S40 veya V40 tavsiyelerinizi bekliyorum.

hocam bu olumsuzlukları göze alıyorsanız sorun yok demektir.

bu arada şimdi sa..den.com sitesinde T4 lere tekrar baktım sizin bütçeyi göz önüne alırsak 200000km altı araç neredeyse yok

çok dikkatli olun derim bir anlık hevesle yıpranmış bir araç almayın ..

tavsie edeceğim araç malesef yok..

• quote:

Bu araba hakkında görüşleriniz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-1999-model-volvo-s-40-t4-full-plusfull-otomatik-takas-olur-139081279/detay

hocam öncelikle belirteyim ben bu aracı hiç kullanmadım ama teorik olarak bu araç hakkında herşeyi bilyorum internetten araştırdım

yani bu araçların ustası değil sadece meraklısıyım

araca gelince yazacaklarım tamamı ile benim şahsi fikirlerim lütfen beni yanlış anlamayın.

ben şahsen yüksek km araç almam km 150000 üstü araç bakmam

değişeni olan bir araca kesinlikle bakmam

boya ya gelince onuda bayağı bir araştırırım boyanma sebebi nedir diye

çünkü

adam arabayla takla atıyor araç perte çıkıyor gidiyor bir kaportacıya arabayı toplatıyor boyatıyor satıyor satarken de işte aracımızın kapalı garajı yok malum sokakta duruyor çoluk çocuk oynarken çiziyo v.s. ee sabahtan akşama kadar da güneşin altında duruyor aracımız güneş yanığı ve muhtelif çiziklerden dolayı temizlik için komple boyandı diyor

biz aa nekadar da güzel diyip alıyoruz o aracı malesef bu başıma geldi ve ben zor kurtardım yakamı.

şimdi aklınıza şu gelebilir baktığımız araç 12-13 yaşında bu kadar da araştırılmaz ki v.s. die düşünebilirsiniz.

ama sonuçta okadar para bağlayacağınız bir aracı tabiki araştıracaksınız bu sizin en doğal hakkınız.

son olarak aracı almadan önce hasar veya pert kaydı varmı onu sorgulayın 5664 sms atın sorun ama şuna dikkat edin plakayı sms atarsanız sadece o plaka ile yapılan kazayı görürsünüz

örneğin 34 abc 14 bir aracın 4 tane kazası var bu araç satıldı plaka oldu 20 ab 14 siz plakayı sms atarsanız araç kazasız görünür çünkü 20 ab 14 plakasıyla hiç kaza yapılmadı

bu sebeple 5664 sorgulamalarınızı mutlaka şase numarası ile yapın sonra plakadan sorgulayın

benim acizane verebileceğim bilgiler bunlar.

• Söylediklerinizde haklısınız. Bütçe kısıtlı olunca seçenek de az oluyor.

Ama görünen o ki, daha yüksek bir model, kolay elden çıkarılabilen, piyasası olan başka marka bir arabaya yöneleceğim (şimdilik).

Zamanı gelince araba bütçem arttığında kolay satılsın ki, iyi bir Volvo alabileyim.
  • Aşağıdaki araç için düşünceler nedir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-anil-otomotiv-guvencesiyle-150957595/detay
    Benzin sarfiyatı rakiplerine oranla daha düşük ağır bakımı yaklaşık 3.000,- TL ve 120.000kmde oluyor. (servise sordum)
    Rutin bakımları 700,- / 1.100,- TL arasındaymış.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.