Şimdi Ara

İKİNCİ EL DURDU HEP AYNİ İLANLAR O MESHUR MART AYINIZDA GELDI 🙈🙈☺☺ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.429
Cevap
16
Favori
115.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro 10tl olmus siz x bir aracin sifiri 500bin ken 2.eli 200bin mi olmasini istiyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TCMB Ortalama fonlama faizi son 4 ayda %7 den bugün için %13.50 lere geldi yaklaşık 2 katı oldu yani parasal sıkılaştırmayı çaktırmadan yapmaya çalışıyoruz bu durumda satışların düşmesi gayet doğal şimdi araba ve gayrimenkulun değil TL nin degerlenmesini istiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lan arkadas ulke batmis siz hala arabada araba arabada araba biraz ulke ile ilgilenseniz araba fiyatlarida normal haline gelir zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Takip ettiğim bi ilan var adam aracını 122.750den ilana koymuş ve 250tl düşe düşe 110.000tl ye indi,birden 122.750ye tekrar yükseltti şimdi yine 250tl düşüyor 3 5 saat arayla.Sonu nereye varacak bakalım.😁

Adam manyakmış bırak o arabayı sen ya. Mübarek sanki borsa takibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Adam manyakmış bırak o arabayı sen ya. Mübarek sanki borsa takibi

Alıntıları Göster

Alacağımdan değil normalde 85 90bin tl civarıydı fiyatlar,favorilere ekledim bildirim geldikçe bakıyorum ne kadar indirim yapmış ne kadar zam yapmış diye

• Araba almak isteyip de alamayan ne kadar adam varsa konuya doluşmuş birbirlerini tatmin etmeye çalışıyorlar.Aynen kanka azcık daha bekle 1 aya yarı fiyatına düşecek arabalar, patladı patlıycak az sabır.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

Bence sende haklısın

• Arkadaş sanki ikinci el araç satan satıcı ecnebi yahudi. Art niyetli bilerek piyasa çıkarıyor. Herkes istiyor fiyat düşsün 50bine araba alalım :) bilmem farkındamısınız paradan bir sıfır daha atılmalı bence çünkü 5) kağıt para basmak bile israf. Herseyin özeti bu bence

• Ne kadar param olursa olsun bu fiyatlardan asla araç almam.Param yerinde dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Arkadaşım 4000 dolar maaş tekliifiyle afganistana gitmişti zamanında dolar 3-3.5 tl arasıydı ne işin var yarı maaş al türkiyede kal adam yerler orda diyoduk. Şimdi yine 4000dolar alıyor. 35000 lira yapıyor. Bırakta elin almanının yaptığı 10 yıllık hurdalarda etsin o paralara. Senin paran değersiz anlamak çok zor olmamalı.

Alıntıları Göster

Ne kadar sacma sapan yorum yazmisinn elin almani nin hurda arabasi 150 bin etcekmis bi git arkdsim

• dante06 kullanıcısına yanıt

TL'de durdukca hergün zarardasın.

• MERHABA BENDE AYNI FİKİRDEYİM AMA 3 GÜN İÇERİSİNDE ALMAYI PLANLADIĞIM ARABA 30 BİN ARTTI BUNA NE DEMELİ BU EKONOMİ BU SİSTEMDE NE OLACAK NASIL OLACAK BİLMİYORUM

• Peynir ekmek gibi araba satılıyor şu an ne piyasa durması? Kendinizi kandırmaya devam edin siz. Geçen sene 100 bin liraya aldığım arabanın piyasası olmuş 190 bin lira. Benden bir ay önce 45 bin liraya Fiesta alan tanıdığım da geçen arabanın piyasasının 90 bin olduğunu görünce inanamadı.

Bu piyasada ikinci el arabanın ağır hasar kaydı yoksa her türlü ederinde satılır kimsenin elinde kalmaz.

• İlanlar ayni fiyatlar hep yukarı yönlü revize. Satilmadikca fiyati artiyor ikinci el arabanın. Almak isteyenler düşer mi diye bekliyor cunku fiyatlar gerçekten çok yüksek. Satmak isteyenler sifir araba fiyatları her gün arttigi için fiyat artırıyor. Bu döngüyü ancak devlet kırabilir. Otv de indirim yapilmali. Vatandaşın alim gücü fazlasiyla azaldı. Araba satilmazsa vergi gelirleri düşecek ayrica tepkiler artacaktır.

• Tanıdığım galerici arkadaş var galeri derken 15-20 milyon sermayesi olan büyük esnaf daha dün konuştuk normalde elinde 30 kadar araç olur şimdi 6 tane varmış. Dediği millet sıfır peşinde sırada bekliyor ikinci el durdu. Tabi onun dediği bu.

• enzomaresca E kullanıcısına yanıt

Şu matrah işi tam komedi oldu fiyatı 5 bin artan aracın vergi nedeniyle satış fiyatı 50, bin artıyor sanrım dünyanın en saçma vergi sistemidir.

• Bayilerde sıfır araç olmadığından pek çoğu araç fiyatlarını güncellemedi. 2021 yılı sonuna kadar araç üretiminin sıkıntılı olacağını söylüyorlar (halen 2019 sonu, 2020 başı siparişleri üretiyorlar) Dövizin durumu da malum. Fiyatlar kesinlikle düşmez, bu güne kadar örneği yok. 350 bine araba alan adamın 300 bine aracını satmasını beklememek anlamsız. Olabilecek en iyi gelişme, eskisi gibi yıllık fiyat artışının %5-8 bandına çekilmesi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Peynir ekmek gibi araba satılıyor şu an ne piyasa durması? Kendinizi kandırmaya devam edin siz. Geçen sene 100 bin liraya aldığım arabanın piyasası olmuş 190 bin lira. Benden bir ay önce 45 bin liraya Fiesta alan tanıdığım da geçen arabanın piyasasının 90 bin olduğunu görünce inanamadı.

Bu piyasada ikinci el arabanın ağır hasar kaydı yoksa her türlü ederinde satılır kimsenin elinde kalmaz.

Klasik al satci arkdas birakin sallamayi peynir ekmekmis milleti kandirmayin

• Konuya vicdani olmayan 120 alip 160 satis yapan al satcilar galericiler lutfen gelmesin yalandan arabalar peynir ekmek gibi satiliyo diyip bos beles yorum yapmasin ispatlasinlar bakalim peynir ekmek gibi satildigini ben sari sitede takip ediyon instgram sayfalarinda bayadir takip ediyom hep ayni arabalar satildigi filan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Klasik al satci arkdas birakin sallamayi peynir ekmekmis milleti kandirmayin

Alıntıları Göster

Yok canım, kimseyi kandırmak gibi bir amacım yok. Nisan'da 72 bine aldığım Clio 4 aracı Haziran sonu 95 bine sattım. Arabada hiçbir sorun yok, 2014 model benzinli ve otomatik, daha 15,000 km. civarında idi, satın aldığım kadının da maddi durumundan ötürü satma zorunluluğu olduğu için nakit para ile piyasadan biraz aşağısına kapatmıştım sadece. Alır almaz sarı siteye ilân açtım, yayına aldılar bir saat sonra, Allah seni inandırsın gün içinde ortalama on kişi arıyordu beni.

En sonunda başka bir kadına yüksek fiyattan anlaşıp sattım. Kadın da çok memnun kaldı arabadan. Alan razı satan razı. Akşamları bazen Whatsaap üzerinden hâlâ mesajlaşıyoruz bile. Hem arabadan memnun kaldı hem de benden.  

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.