Şimdi Ara

İKİNCİ EL ARABA SATMA TEKNİKLERİ.. SÜPER.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sahibinden com da bir ikinci el araba ilanında aracı satmak için değişik bir yöntem kullanmış .... sizde bakın belki faydası dokunur.. diyorummm...
    Satılık aracın linki aşağıda : (Özellikle resimlere dikkat arkadaşlar)

http://www.sahibinden.com/arkadaslar_fiya_ti_dusurdum_ilk_gelen_alir-81WQQaXQQ13907900WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iptas -- 3 Ekim 2009; 17:00:44 >

• yeminle konuşuyorum o tüm resimlere baktım ama şu anda arabanın rengini sorun bilmiyorum

ama krem renk etek güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

yeminle konuşuyorum o tüm resimlere baktım ama şu anda arabanın rengini sorun bilmiyorum

ama krem renk etek güzelmiş

• alırım ama 1 şartla
  • 200 bin km artı 2.0 mmotor yani vergi demek bu şartlarla 8 kadın koysan ne fayda altı üstü 15 lira lık araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 3 Ekim 2009; 12:01:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triger

alırım ama 1 şartla

resimdeki herşey dahilse
  • direk favori ilanlara ekledim...canım sıkıldıkça bakıyorum arabaya
  • Olaya bak

İlan için çekmemiştir heralde bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

direk favori ilanlara ekledim...canım sıkıldıkça bakıyorum arabaya

• 5 bin fazla verelim kople alsak olmazmı acep
  • ilanı ben eklemiştim bir konuya ama ilandaki araba ve mankenleri değil fx coupe modelini önermek içindi ama ilandaki hatunların bu şekilde kanu açtıracağını bilemezdim
  • Antalya için normal haller bunlar. En çok ne var derseniz. Birincisini geçeyim, ikinci; rus, azeri vs doğu blok ülkelerinden bilimum insan evladı.
  • resimlere bakılırsa ihtiyaçtan satılığa benzemiyo
  • araçta alınmaya değer bir şey yok ama ek donanımları yeter
  • denizkenarında bir yerde çektirmiş fotoları
    tatil yörelerinde yabancı 2 kızla tanışıp 5dk muhabbet ettikten sonra rica etseniz hacı muratla bile öyle fotolar çektirirler hatta daha çekici pozlar bile verebilirler..
  • Pek anormal birşey göremedım ama.

İlk defa mı kız görüyorsunuz.
  • bu sene bikac gun bodrumda bulundum..sahilde yesilliklerin arasinda turistler acaip pozlar verip parayla fotograf cektiriyolardi..ve adim basi bi agac altinda bi yesillik alanda bi adam elinde fotograf makinasi karsisinda 3-5 tane acaip duruslarla poz veren yabanci kizlar ustelik o fotografcilar bi dunyada para aliyolar kizlardan bu arkadasta antalyada olduguna gore muhtemelen tanistigi bu yabanci bayanlara iyilik yapip resimlerini cekmis hazir resimler varken arabayida satalim demis heralde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.