Şimdi Ara

iki telefon arasinda kaldim. asus zf3 max 5.5 - lenovo p2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus zenfone 3 max 5.5 ile lenovo p2 arasinda kaldik. Fiyat farki onemli degil. Batarya onemli arada 1000 mah var kullanimda ne kadar farkeder sizce ? Ve hangisinin kamerasi daha iyi. P2 de imx258 , asusda imx214 var.
    Aslinda yogun kullanimda takilmamasi donmamasi da onemli burda p2 nin snap625 i var. Haporler ve ahize de onemli. Karsilastirip sunu al derseniz sevinirim. Kullananlar deneyimlerinide paylasabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde emmc mi daha hizli emcp mi ?

• Up

• Yardim

• Banada Lazım Bu Cevap Takipteyim
  • zenfone 2 max kullanmış biri olarak lenovo p2 yi tavsiye ederim asus cihazlarda ciddi sıkıntı çıkabiliyor,garantisibde sıkıntılı bi süreç lenovo p2 5100 mah+hızlı şarj var zenfone 3 max 5.5 da hızlı şarj yok çok önemli ayrıca lenovo p2 ye otg ile 1 tb harddisk bağlıyorum kasmadan okuyor MaşAllah diyelim

ayrıca p2 nin işlemcisi daha iyi sd430--->zfmax5.5 vs sd625-->p2,yalnız asus un arayüzü ve güncellemeleri lenovodan kat kat iyi kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightFlight45 -- 30 Kasım 2017; 21:24:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    Evet bende de lenovo k6 note var. Guncelleme rezalet 1 tane bile veremedi. Asusun arayuz ve ozellikleri bol. En az 2 guncelleme verir p2 ye. Birde lenovonun da garantiye iyi degil diyorlar. Asusda oyle sanirim. Siz zf3 max 5.5 mi kullandiniz ? Simdide p2 kullaniyorsunuz ve p2 yi oneriyosunuz dogru mu anladim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Evet bende de lenovo k6 note var. Guncelleme rezalet 1 tane bile veremedi. Asusun arayuz ve ozellikleri bol. En az 2 guncelleme verir p2 ye. Birde lenovonun da garantiye iyi degil diyorlar. Asusda oyle sanirim. Siz zf3 max 5.5 mi kullandiniz ? Simdide p2 kullaniyorsunuz ve p2 yi oneriyosunuz dogru mu anladim ?

zf3 max değil zenfone 2 max 5000 mah olanı kullandım(Zc550kl) diye geçiyor.her ikisinin de garantisi(lenovo ve asus'un) teleservis çok birşey farkedeceğini zannetmiyorum,evet lenovonun güncelleme ve arayüzü çok çok yetersiz hatta şu an ben güncellemeden ümidi kestim p2 de.
    ama yine de
    donanım ,batarya,hızlı şarj gibi artılarından dolayı p2 yi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightFlight45 -- 1 Aralık 2017; 9:14:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi arasından P2 tabiki

• P2 alcaz galiba

• Zenfone 4 Max
  • Lenovo garantisi cok kotu diyorlar asusun nasil acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Lenovo garantisi cok kotu diyorlar asusun nasil acaba ?

o konuda bir bilgim yok ne yazıkki
  • Yapabilirsen zen 4 max al..

• Zenfone 3 max 5.5 ile ilgili hızlı şarj konusunda arkadaşların bilgisi yanlış.Bu model hızlı şarj destekliyor ve kutusundanda hızlı şarj destekli adaptör çıkıyor.Kamera konusunda ise p2 den iyi olduğunu söyleyebilirim.Son olarakta göreceli fakat görsellik olarakta daha önde bence Zenfone 3 max 5.5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.