Şimdi Ara

İki cihaz aarası iletişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki adet navigasyon cihazı arasında iletişim gibi bir durum söz konusu mudur acaba?

Böyle bir durum söz konusu ise ne gibi durumlarda kullanılabilir?

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

Merhaba arkadaşlar.

İki adet navigasyon cihazı arasında iletişim gibi bir durum söz konusu mudur acaba?

Böyle bir durum söz konusu ise ne gibi durumlarda kullanılabilir?

Teşekkürler..

bunun emniyet teşkilatında buşekilde kullanıldıgını duymuştum sanki
  • Hayır değildir,bu sadece Emniyet'in kullandığı özel yazılım+Yolbil yazılımı ile mümkündür o da zaten sadece emniyet içindir.Haberleşmeden kasıt kendi aralarında mesajlaşma,ayrıca onlar PND değiller birer HTC cep bilgisayarıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Hayır değildir,bu sadece Emniyet'in kullandığı özel yazılım+Yolbil yazılımı ile mümkündür o da zaten sadece emniyet içindir.Haberleşmeden kasıt kendi aralarında mesajlaşma,ayrıca onlar PND değiller birer HTC cep bilgisayarıdır

anladım bunu duymuştum da detayları anımsayamamıştım bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Hayır değildir,bu sadece Emniyet'in kullandığı özel yazılım+Yolbil yazılımı ile mümkündür o da zaten sadece emniyet içindir.Haberleşmeden kasıt kendi aralarında mesajlaşma,ayrıca onlar PND değiller birer HTC cep bilgisayarıdır

anladım bunu duymuştum da detayları anımsayamamıştım bilgi için teşekkürler

Selamlar,

icinde Sim kart olan PND'lerden kullanarak yeni gelistirdigimiz sistemde bu da mumkun.
    200 adet getirerek yaptigimiz pilot proje cok begenildi. sanirim bir sonraki partide 1000 tane getirilecek...

sivil projelerde de kullanildi ve kullanilacak sistem, ornegin dogalgaz ariza ekiplerine verildi kocaeli ve izmir de...
    merkezden de izlenip is emri gonderilebildigi icin ticari dunya da cok yuruyecek diye dusunuyoruz....

saygilar

alim k

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.