Şimdi Ara

Iki bisiklet arasinda kaldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ÖZELLIKLER

Legarda 1727
    ÖZELLİKLER

LEGARDA 1721-> 929TL

LEGARDA 1727-> 1589TL

bu fiyat farkini vermeye deger mi? Cok fark eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cy27 -- 23 Mart 2017; 15:28:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 929TL olarak belirttiğin bisiklet bayan kadrosuna sahip. erkek modeli 989 lira değerinde.Onun dışında 1727'de fiyatı arttıran nedenler disk fren ve kullandığı vites modeli.Vites olarak daha üst modele sahip.Bunlar dışında genel olarak 1727'de daha kaliteli parçalar kullanılmış 1721e göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

929TL olarak belirttiğin bisiklet bayan kadrosuna sahip. erkek modeli 989 lira değerinde.Onun dışında 1727'de fiyatı arttıran nedenler disk fren ve kullandığı vites modeli.Vites olarak daha üst modele sahip.Bunlar dışında genel olarak 1727'de daha kaliteli parçalar kullanılmış 1721e göre.

Omrum boyunca hep çift amortisor bianchi denen lanet hurdalari kullandim. Hep 21 vites kullandim. Ilk defa sadece on amortisorlu bisiklete gecicem. 27 vites konforda ve kullanışta ciddi fark yaratirmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cy27 C kullanıcısına yanıt
    27 vites sadece bir kez kullandım 60-70 km boyunca kullandığım yol asfalt ve eğimli bir yoldu inişli çıkışlıydı yani.27 vites olmasından dolayı sürekli olarak vites değiştiriyordum eğimden dolayı ve aşırı sıkıcıydı sürekli vites değiştirmek.Bazen fazla vites olması ideal olabiliyor ama 27 viteste bana fazla gelmişti açıkçası.21 idealdir belki 24 düşünülebilir.
  • quote:

27 vites sadece bir kez kullandım 60-70 km boyunca kullandığım yol asfalt ve eğimli bir yoldu inişli çıkışlıydı yani.27 vites olmasından dolayı sürekli olarak vites değiştiriyordum eğimden dolayı ve aşırı sıkıcıydı sürekli vites değiştirmek.Bazen fazla vites olması ideal olabiliyor ama 27 viteste bana fazla gelmişti açıkçası.21 idealdir belki 24 düşünülebilir.

Maksimum hiz degismez heralde esit kadansta tahminimce yaniliyor muyum?

Peki hidrolik disk fren hakkinda ne dusunuyorsunuz hocam?

Altus ve tourney arasinda ciddi bir kalite farki var mi?

• Cy27 C kullanıcısına yanıt
    Maksimum hız değişmeyebilir ancak hızlanırken sürekli vites arttırmak gerekeceği için hızlanma yavaşlar, onun dışında dediğim gibi fazla vitesten dolayı yorabilir.İnanki hangi viteste olduğumu sayamıyordum 27 viteste.Onun dışında disk frenler frenleme konusunda cidden iyi fakat çabuk zarar görüyorlar ve bakımıda sıkıntı.En çok diskler yamuluyor mesela yenisi zaten pahalı yaptırayım desen belki ucuza halledersin ama bir daha olmayacağı garantisi yok.V frenden şaşmamak lazım bana göre.Her şeyi ile ucuz.Altus ve tourney arasında fark ise altusta vites geçişleri daha kolaydır, tourneye göre daha uzun ömürlüdür ancak gerçekten çok fark eder mi dersen bilmiyorum açıkçası.Tourney çok kullandım ama altusu ise sadece tek seferlik kullandığımdan tam bir fark için birşey diyemem.Tabi genel olarak tabiki tourneyden çok çok iyi.
  • quote:

Maksimum hız değişmeyebilir ancak hızlanırken sürekli vites arttırmak gerekeceği için hızlanma yavaşlar, onun dışında dediğim gibi fazla vitesten dolayı yorabilir.İnanki hangi viteste olduğumu sayamıyordum 27 viteste.Onun dışında disk frenler frenleme konusunda cidden iyi fakat çabuk zarar görüyorlar ve bakımıda sıkıntı.En çok diskler yamuluyor mesela yenisi zaten pahalı yaptırayım desen belki ucuza halledersin ama bir daha olmayacağı garantisi yok.V frenden şaşmamak lazım bana göre.Her şeyi ile ucuz.Altus ve tourney arasında fark ise altusta vites geçişleri daha kolaydır, tourneye göre daha uzun ömürlüdür ancak gerçekten çok fark eder mi dersen bilmiyorum açıkçası.Tourney çok kullandım ama altusu ise sadece tek seferlik kullandığımdan tam bir fark için birşey diyemem.Tabi genel olarak tabiki tourneyden çok çok iyi.

O zaman mossonun 24 viteslik v frenli modeli ideal duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.