Şimdi Ara

İinwells oto alarm kullanma klavuzu arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni üyeyim ve bu bölümden ve diğer donanım haber forumlarından uzun süredir faydalanıyorum.

Kumandasından anladığım kadarıyla 3705 modeli alarm var arabada. Arabamı ikinci el aldım ama alarmı kullanmada sorunlarım var. Bu yüzden kullnanma klavuzuna ihtiyacım var...

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 27 Haziran 2010; 19:09:57 >

• arkadaşım nasıl bir sorunun var belki yardımcı olabilirim.benim arabada da aynı marka alarm var.
  • Öğrenmek istediğim alarmı devredışı bırakıp şöför kapısını açmazsam 8 sn sonra civarı tekrar kilitliyor. ama başka bir kapıyı açarsam alarm tekrar kilitleme yapmıyor. bu bir özellik mi? kumandadan kombinasyonlar ile bazı özellikler açılıp kapatılabiliyor mu (örn. araç hareket ettikten sonra frene basınca merkezi kilitin kilitlenmesi gibi ya da başka şeyler) ve panik alar yapamıyorum istediğim zaman o nasıl oluyor

başka değişik özeelikler varsa paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckk

Öğrenmek istediğim alarmı devredışı bırakıp şöför kapısını açmazsam 8 sn sonra civarı tekrar kilitliyor. ama başka bir kapıyı açarsam alarm tekrar kilitleme yapmıyor. bu bir özellik mi? kumandadan kombinasyonlar ile bazı özellikler açılıp kapatılabiliyor mu (örn. araç hareket ettikten sonra frene basınca merkezi kilitin kilitlenmesi gibi ya da başka şeyler) ve panik alar yapamıyorum istediğim zaman o nasıl oluyor

başka değişik özeelikler varsa paylaşırsanız sevinirim

yanlış anlamadıysam alarmı devre dışı bıraktıktan sonra otomatik kurulma diyor kitapçığında o hadise...şöyle yazıyor:alarm devre dışı bırakıldıktan sonra kapılardan herhangi biri açılmazsa ya da araç çalıştırılmazsa alarm otomatik olarak yeniden kurulur.kumandaya yanlışlıkla basılınca güvenlik açısından. diyor.kapılardan şu şu diye bir ibareye rastlamadım.genel olarak özellikler(tabi araca göre de değişir.örn.otomatik cam kaldırma vs.)1-darbe sensörü.alarmın monte yerini biliyorsanız oradan hassaslık ayarı yapabilirsiniz.örn.aracın yanından gürültülü bir kamyon geçince alarmın çalması vs.düğmeyi saat yönü artırır hassasiyeti tam tersi azaltır.darbe sensörü kumandadan iptal edilebilir.açma ve kapama düğmelerine 3sn boyunca basılı tutulunca iptal edilir.2-motor blokaj kitapçıkta yazıyor ama bilgi yok.3-yeni kumanda kodlama.ben yaptım kumandanın biri bozulmuştu.biraz uzun merak edersen yazarım sonra4-uzaktan kumanda 4 taneyi hafızaya alabilme aynı anda.5-sessiz alarm.6- araç bulma.7-otomatik cam kapama(benim araçta yok)cam kaldırma modüllü araçlar için.8-park alarmı.araç seyir halinde herhangi bir sebeple durup kapılar açıldığında sinyaller 10 sn yanıp sönerek diğer araçları uyarır.yalnız bu özellik aktif değildir.aktif yapmak için anahtarı(kontağı) on konuma getirip açma ve kapama tuşlarına aynı anda basınız.9-açık kapı uyarısı.kitapçıkta bilgi yok ben de bilmiyorum.yine aracın özellğiyle alakalı sanırım.10-bagaj açma.bilgi yok.yine araçla alakalı.bende de yok.bir de otomatik kapı kilitleme diye yazıyor:araç çalıştırıldıktan 15 sn sonra fren pedalına basıldığında güvenliğiniz için kapılar kilitlenir.diyor (da benim araçta böyle bişey olmuyor).araç yetkisiz kişilerce kullanılıyorsa sessiz kurma tuşuna 2 sn süreyle basın araç sinyalleri yanıp söner.30 sn sonra siren çalar.60 sn sonra motor durur diyor.ancak ben denemedim.genel olarak bunlar.zaten küçücük bir kitapçık nerdeyse çoğunu yazdım.slm

• selamlar arkadaşlar eski bir konu ama bendede bunun kullanma kılavuzu yok yeni kumanda kodlama olayı nasıl oluyo bilen varmı kumandam bozuldu. elimde 2 tane kumanda var tanıtamıyorum alarmın markası inwells değil ama reset soketi var genelde aynıdır sanırım şimdiden teşekkürler
  • lutf52 L kullanıcısına yanıt
    selam bana anlatırmısınız inwells kumanda tanıtmayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.