Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ihlas finans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    111 Mesaj
    Kapanalı kaç sene oldu hala ufak hesapları ödemekteyiz diyerek basın yolu ile bilgi veriyorlar, benim olan bir miktar dövizim var 4000 dolar kadar acaba bu da ufak bir hesap değilmi ödenen ler hep ufak ama bu miktarlar ne kadardır kimse söylemiyor. Neyse geleyim bir başka soruma!!! bu yazıyı okuyan arkadaslara soracağım acaba ihlas finans kapandıktan sonra bu sene iti bari ile, yani 2004 yılı içersinde parasını alabilen bir vatandaş varmı bana mail atarsa cok makbule geçer. bilmek istiyorum....

|
    |
    Üç kişiye acı: Cahiller arasındaki alime, Zenginken fakir düşene, Hatırlı iken itibarını kaybedene, Unutma ki! yüksekte yer tutanlar, Aşağıdakiler kadar emniyetli değildir. Haklı olduğunda mücadeleden korkma. Bilesin ki! atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...
  • Yüzbaşı
    730 Mesaj
    param yok derdim yok
    |
    |
    ihlas finans'tan para ceken yokmu yaaaa??????????????????????
    |
    |
    Üç kişiye acı: Cahiller arasındaki alime, Zenginken fakir düşene, Hatırlı iken itibarını kaybedene, Unutma ki! yüksekte yer tutanlar, Aşağıdakiler kadar emniyetli değildir. Haklı olduğunda mücadeleden korkma. Bilesin ki! atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.