Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iexplorer hatası lüfen bi bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> iexplorer hatası lüfen bi bakın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Arkadaşlar özellikle ne zaman hotmailin mesaj gönderme sayfasını açsam böyle bir mesaj çıkıyor ve tüm web sayfaları ve internetten indirmeye çalıştığım dosyalar iptal ediliyor yardım edin ne olur şu iexplorer hatasından kurtarın beni

|
    |

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Shady RIDDLE

Arkadaşlar özellikle ne zaman hotmailin mesaj gönderme sayfasını açsam böyle bir mesaj çıkıyor ve tüm web sayfaları ve internetten indirmeye çalıştığım dosyalar iptal ediliyor yardım edin ne olur şu iexplorer hatasından kurtarın beni

Verdiği hatayı yazar mısın?
    Nasıl yardımcı olacağız eğer hatayı yazmazsan.
    |
    |
    |
    |

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    İe Yı Tekrar Yukle.
    |
    |
    İE nasıl yukluyecegız lutfen detaylı acıklarmısın ?
    |
    |

bak bence ie nin devri bitti mozilla firefoxu dene linkini aşşada

http://download.mozilla.org/?product=firefox-1.5.0.1&os=win&lang=tr

temalar bölümü araçlarda

kolay gelsin indirmek bele$
    |
    |
    The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar hata bu bana bu sorunu nasıl halledeceğimi söylerseniz sevinirim başka bir tarayıcı yüklemek istemiyorum

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.