Şimdi Ara

IDM indirme hızı yavaş yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar bugün internet aktivasyonum gerçekleşti 8 mbps Superonline kullanıyorum.(Yarın 16 mbps ile değiştiricekler.)

IDM üzerinden youtube converter ile indirme yapmak istiyorum telefonu pcye bağlayıp o bağlantımla 1-1.5 mbps hız alırken henüz bugün aktive olan modemden CAT6 kabloyla 90 kbps ile indiriyor anlamış değilim.

*Kotayla ilgisi yok daha bugün bağlandı
    *Download hızımı ölçtüğümde 5 mbps cıkıyor upload 1 çıkıyor
    *Oyunlarda(League of Legends) pingim tamamen stabil hiç bir sıkıntı yok
    *Güvenlik duvarı kapalı
    *IDM üzerinden sınırlama sekmesini kontrol ettim
    *Youtube vidyoları hızla yükleniyor

Modem yazılımından bir sınırlama olabileceği ihtimalini düşünüyorum.Yazdıklarım dışında önerisi olanlar lütfen benimle paylaşsın değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

• http://www.yufersu.com/internet-download-manager-full-katilimsiz-indir.html

birde buradan indirip dene bakalım sorun ortadan kalkacak mı?
    Geri dönüş yap yardımcı olmaya çalışayım
  • karşı tarafta bi sıkıntı olabilir belki başka pc de denedinmi
  • takalar1381 T kullanıcısına yanıt
    selamlar indirip kurdum.Kullandığım siteyle ilgisi varmış sanırım yüksek indirmeye izin vermiyor.Şimdi bir sorum daha olucak ek kısmına bir dosya atıyorum bakınız.Pcdeki ping performansından çok memnunum oyunlarda hiç bir takılma kesilme olmuyor ayrıca youtubeda 1080p vidyoları takılmadan izleyebiliyorum ama neden upload böylesine düşük?
    8mblik superonline kullanıyorum evim santrale cok uzak bir sürü uzatma kabloyla bağlanıyorum diyebilirim ama yine de internetten hızından ve pingten çok memnunum.ama upload?IDM indirme hızı yavaş yardım lütfen

• Upload hızını yükseltmek için ek 5 tl fiyat farkı var onu ödersen 5mb de upload alırsın 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FallenKings

selamlar indirip kurdum.Kullandığım siteyle ilgisi varmış sanırım yüksek indirmeye izin vermiyor.Şimdi bir sorum daha olucak ek kısmına bir dosya atıyorum bakınız.Pcdeki ping performansından çok memnunum oyunlarda hiç bir takılma kesilme olmuyor ayrıca youtubeda 1080p vidyoları takılmadan izleyebiliyorum ama neden upload böylesine düşük?
    8mblik superonline kullanıyorum evim santrale cok uzak bir sürü uzatma kabloyla bağlanıyorum diyebilirim ama yine de internetten hızından ve pingten çok memnunum.ama upload?IDM indirme hızı yavaş yardım lütfen

Bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.