Şimdi Ara

IDM Hakkında Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir flashget kullandım, IDM.ye geçeyim dedim ve iki sorum var.

1- IDM ile dosya indirirken her bir dosyanın tek tek inmesini istiyorum, yani aynı anda sadece tek dosya indirsin, tüm hız limiti o dosyaya aksın, sonra sıradakini indirsin, bunu bi türlü beceremedim, hep toplu iniyor dosyalar.

2- Ben b.sayar başında olmadığımda Windows tuşu+ L yapıp ekranı kilitliyorum, flashget bu durumda indirme bitince b.sayarı otomatik kapatmıyodu IDM.de de böyle sorun var mı?

• 1. sorunuzda internet download manager bağlantı ayarlarından en fazla bağlantı sayısını 8 den 1 e düşrürseniz sorun çözülür.

2. Soruda ise internet download manager windowsu oturumu kapatmanız sürece yani kitlediğiniz zaman bir sıkıntı yaratmaz arka planda dosya inmeye devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamehan

1. sorunuzda internet download manager bağlantı ayarlarından en fazla bağlantı sayısını 8 den 1 e düşrürseniz sorun çözülür.

2. Soruda ise internet download manager windowsu oturumu kapatmanız sürece yani kitlediğiniz zaman bir sıkıntı yaratmaz arka planda dosya inmeye devam eder.

Sunucu şifresi girdiğimde hatırla dediğim halde yine sunucu şifresi istiyor, her defasında farklı sunuculardan dosya indirdiğimden kaynaklanıyor olabilir ama flashgette böyle sorun olmuyordu, bunu nasıl halledebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

quote:

Orijinalden alıntı: Kamehan

1. sorunuzda internet download manager bağlantı ayarlarından en fazla bağlantı sayısını 8 den 1 e düşrürseniz sorun çözülür.

Sunucu şifresi girdiğimde hatırla dediğim halde yine sunucu şifresi istiyor, her defasında farklı sunuculardan dosya indirdiğimden kaynaklanıyor olabilir ama flashgette böyle sorun olmuyordu, bunu nasıl halledebiliriz.

Örnek vermek gerekirse hotfile için url kısmına www. koymadan hotfile.com yazın. Büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor. Eğer olmazsa idm dosyaları bozulmuş demektir dosyayı kaydetmiyor çünkü. Yeniden kurun yukarıdaki yöntem sorunu halletmezse.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.