Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cs go da kullansam sorun çıkarmı arkadaşlar
  • arkadaslar csgo ve knight online ' ı engellemek istiyorum ben, onu nasıl yapıyoruz?
  • @oxpays

http://store.steampowered.com/app/730

Yukarıdaki gibi 730 olan kodu idle masterda karalisteye ekle.Tarayıcı üzerinden kolaylıkla bakabilirsin.Yukarıdaki Cs Go steam linki.
    CS GO: 730
    Knight Online: 389430
  • Bana kart düşmesi için oyun idle edilirken durdurmam veya oyun değiştirmem gerekiyor ondan sonra steamde kart düştüğü gözüküyor.
  • Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

benimki böyle kaldı çözümü nedir?
  • Bunu kullananların Steam hesabına herhangi bir zarar gelme ihtimali var mıdır?
  • Beyler tüm oyunları bulmuyor ne yapmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende idle masterde şöyle bir hata oluyor steam açık halde iken steam şu an çalışmıyor diyor lütfen help me
  • İdle masterı patchle önlediler diye biliyorum eski konu bu

• lalale kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hala cayır cayır sıkıntı yok
  • Açık kaynaklı, eğer kodları incelerseniz önlenecek bir durum yok aslında; tek yaptığı oyunu çalışır gibi göstermek. Steam anlık kontrol eklemedikçe (ki ekleyemez) ban riski falan da yok
  • İndirdim çalıştırdım bakalım kaç kart düşürecek
  • kullanıyorum 20 lvl den 30 level yapıp 30 levelde sonlandırmaya karar verdim :)

şimdi wallet kazanma zamanı teşekkürler gaben :D

indirimdeyken oyunları 30 krs felan alıp satıyorum kısır döngü :D
  • Hocam adımları uyguladım, oturum açık ama bende "rölanti" yazıyor başka da birşey olmuyor.
  • 10 level olmak için kaç tane 35 kr luk oyun almak lazım :D
  • Sabaha kadar 9 oyundan 15 kart düşürmüş iyidir

.

• Arkadaslar bu programi kullanmayi dusunuyorum kesinlille ban yeme gibi bir olasilik yok degil mi?

• hangi oyunlar kart düşürüyor
  • Ucuz oyun isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir . Elimde bundle fazlası oyunlar mevcut :)
  • Arkadaşlar merhaba. Idle Master istatistiklerde toplam 17 saat 36 dakika açık kaldığını toplam 1 kart düşürdüğünü söylüyor, aslında 3-4 kart düşürdü gibi steam hesabımı incelediğimde ama yine de gerçekten toplamda kaç tane düşürdü bilmiyorum. Ayrıca VAC uygulaması olan oyunları kara listeye aldım, left 4 dead 2'yi de aynı şekilde, oyun id'si: 550, şu anda da kara listede görüyorum fakat dün akşam saatlerinde bir başladı, sabah 08.30'a kadar yaklaşık 13 saat left 4 dead 2 oynadı. Bunu neden yapabilir? Ayrıca tam ayarları nasıl olmalıdır idle masterın? Daha fazla kart düşürebilmek için?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.