Şimdi Ara

Idefix ekitaplar ipad uyumlumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce gezdimwww.idefix.com ve sanırım Türkiye'de tek e-kitap satan site? bilgisi olan e-kitap satın alan varmı? ipad uyumlumudur? teşekkürler

• Formatı pdf ise okunabilir.
  • kitapların formatı epub diye biliyorum ama hiç satın almadım ben, okunabiliyor olması gerek ibooks ile..
  • Ne yazık ki uyumlu değil şu an. epub formatında ama Adobe Digital Editions adlı program ile açılabiliyor ve o program üzerinden reader lara atılıyor ama adobe şu an için ipad i desteklemiyor. Ben denedim olmadı (ipade aktarmama ve calibre prog. ile uğraşmama rağmen açmadı ipad de) mail de attım ideefix e, desteklemediğini ama çalışmalarının devam ettiğini... falan filan diye cevap geldi.
  • "calibre e-book management" isimli bir program ile tüm e-book formatlarını ipad'e uyumlu hale çevirebiliyorsunuz...hemnde bedava...
  • http://altkitap.com/
    burada bedava e-kitap mevcut. tabi seçenek çok yok ama denemek açısından bir bakabilirsiniz.
  • tüm cevaplar için teşekkürler öncelikle.
    Bende tüm kitaplarımı calibre üzerinden hazırlıyorum ipad için. çokta memnunum. tabi netten indirdiğim pdf leri çeviriyorum epub'a. hani dedim kitap falan alırız idefix den diye bilenlerden öğreneyim dedim ve öğrendim hep korsanlık nereye kadar
  • İdefx'deki kitaplar "korumalı". Denemek için satın aldım, fakat korumalı olduğu için dosyayı "atmama" rağmen İpad çalıştırmadı. O yüzden "şu" anda İdefx üzerinden kitap alıp İpad'de okumak mümkün değil.
  • kısacası şu an idefix yalan ipad için. teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.