Şimdi Ara

İddia: Meizu 20, Snapdragon 8 Gen 2 ve 12 GB RAM ile Geekbench 5 testinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İddia: Meizu 20, Snapdragon 8 Gen 2 ve 12 GB RAM ile Geekbench 5 testinde
    Bu yılın haziran ayında Meizu'nun yüzde 79.09'luk hissesini satın alan Xingji Times'ın önümüzdeki yıl Meizu 20 isimli bir akıllı telefonu satışa sunacağı konuşuluyor. İşte bu model için bir Geekbench 5 testi yayımlandığı öne sürüldü.

Ayrıca Bkz.Meizu 18 ve 18 Pro resmen tanıtıldı: İşte tüm detayları

Geekbench 5 testi: Meizu 20 ne zaman çıkacak?

Bu soruya olumlu veya olumsuz bir cevap vermek henüz mümkün değil ancak bazı kaynaklar bu testte yer alan akıllı telefonun Meizu 20 olduğunu söylüyor. Model numarası M2392 olan bu cihazın gücünü Snapdragon 8 Gen 2'den aldığı bildirildi.

Bu işlemciye grafik konusunda Adreno 740 yardım ediyor. Bir aksilik olmazsa yeni Meizu modelinin Android 13 ile donatılacağı ifade edildi. Tek çekirdek testinden 1409 puan alan M2392'nin çok çekirdekli testten 4199 puan aldığı öğrenildi.

İddia: Meizu 20, Snapdragon 8 Gen 2 ve 12 GB RAM ile Geekbench 5 testinde

Meizu 20 veya Meizu 20 Pro olduğu düşünülen bu ürünün Pro etiketli olan versiyonu için iki seçeneğin marketlerdeki yerini alacağı düşünülüyor: 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı.

Snapdragon 8 Gen 2 ile kullanıcıların beğenisine sunulacağı söylenen Meizu 20 serisi önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Çin'de satışa sunulabilir. Bu serinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/12/06/possible-meizu-20-with-snapdragon-8-gen-2-12gb-ram-arrives-on-geekbench/
    Kaynak:https://www.techgoing.com/alleged-meizu-20-with-snapdragon-8-gen-2-spotted-on-geekbench/

• Meizu TR'den değil Çin hariç dünyadan tamamıyla çekildi. Acilen globale geri gelmesi gereken marka. Çin'in çer çöp markalarıyla uğraşıyoruz. Meizu gibi yılda 4-5 tane model sunup hepsinin de en üst düzey işçilik ve donanım ile çıkan markaları özledik. Güncelleme konusunda öyle böyle anlatan insanlar eline Meizu almamıştır herhalde. 2.5 sene Meizu 16th kullandım ve şu ana dek kullandığım en akıcı,en kusursuz ve en az buga sahip yazılımdı Flyme. Meizu 16th'dan sonra One UI, MİUİ kullandım hala da MİUİ kullanıyorum. Flyme'nin F si olamayacak yazılımlar.
  • Meizu trden cekilmedi mi satisa sunulup sunulmayacagi bilinmiyor denmis ama? Geri mi geldiler?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Global yazılım desteği 0,eğer telefonu aldığınızda herhangi bir bug yada hata ile karşılaşırsanız o şekilde kullanmaniz gerek, çünkü hiçbir zaman güncelleme gelmiyor,

• Skörtıl_Nimo kullanıcısına yanıt
    Neden böyle ki bu şirket

• Meizu TR'den değil Çin hariç dünyadan tamamıyla çekildi. Acilen globale geri gelmesi gereken marka. Çin'in çer çöp markalarıyla uğraşıyoruz. Meizu gibi yılda 4-5 tane model sunup hepsinin de en üst düzey işçilik ve donanım ile çıkan markaları özledik. Güncelleme konusunda öyle böyle anlatan insanlar eline Meizu almamıştır herhalde. 2.5 sene Meizu 16th kullandım ve şu ana dek kullandığım en akıcı,en kusursuz ve en az buga sahip yazılımdı Flyme. Meizu 16th'dan sonra One UI, MİUİ kullandım hala da MİUİ kullanıyorum. Flyme'nin F si olamayacak yazılımlar.

• Flyme efsaneydi android kullanabilsem bi mx4 alırdım efsane cihazdı şimdi saçma sapan markalara kaldık Honor xiaomi vs

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Globale satılmadıktan sonra bir önemi yok !

• Meizu 16th'dan sonra Samsung S21 Plus kullandım. Yazılımda hoşunuza gitmeyecek şeyler, hatalar her telefonda varmış bunu anladım. Meizu kadar parasını hak eden, kaliteli başka bir Android telefon görmedim. Android olarak şu anda Samsung öneriyorum. Meizu gelirse Meizu almayı düşünürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu note 9 kullanmış biri olarak iyi telefonlar ürettiğini söyleyebilirim kaç kişiye de tavsiye etmişimdir kendine has acayip ilgi çekici bir telefon bana göre Türkiye'den çekildi maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.