Şimdi Ara

iddaa ediyorum oldu... inanamıyacaksınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık ögrenmenizi istiyorum oyunlara gelmeyin... arkadaşınızdan dostunuzdan kız arkadaşınızdan yada tanıdık birinden yada yabacı bir numaradan aldıgınız sms artık başkaları tarafından yazılmış olabiliyor. iddaa ediyorum ben sana istedigin numaradan mesaj çekerim hiç haberin bile olmaz hatta senin numarandan başkasına mesaj bile çekerim... bunun bir yöntemi var ama suç unsuru oluşturdugundan sizlerle paylaşmıyacagım hatta ben bile denemedim çünkü bu bir adiliktir... düsünsenize istediginiz kişiden istediginiz kişiye sms yollanıyor üstelik sınırsız üstelik bedava üstelik anında gidiyor hiç birinizin kontoru gitmiyor iki kişiyi birbirine düşürebilirsiniz kimsenin ruhu duymaz inanmıyorsanız bana pm ile numaranızı verin ve hangi numaradan sms almak istediginizi ve ne yazmasını istediginizi yazın.... ispatlayım..... turkcellin telsimin ve avea nin haberi yok hatta yurtdışına bile yollanıyor. tüm dünyaya kısacası....

• 05323456789
  • Uyanda balığa gidelim...
  • ne demek yani uyanda balıga gidelim sen biliyormusun nasıl yapıldıgını pm at bakalım
  • sana telefon no falan vermek de adilik olur.. ayrıca madem denemedin tel no verince neden deniceksin.. VArsa anlat ... ya da benim özelime acıkla bakalım nasıl oluyo mus bu...
  • Ya banada söyler misiniz
  • KARDES HARBIDEN GUNAYDIN ADAM HAKLI TAKILMAKTA DAHA YENI MI OGRENIOSUN
  • nasıl yapıldıgını bilen varsa bana pm atsın bakalım benim yaptıgımla aynı şekilmi ögrenelim
  • arvidas bu olay nedir bi anlatsana
    direk senin cebine msj gelmeden istedigin numarayi onaylayan bir site mi var sms yollamak icin?
    abi konyu bi pm lesene ?
  • EVET INANMIYORUZ
  • Bunun için programlar var...Program aracılığı ile mesaj gönderen kısmına istediğiniz numarayı yazabiliosunuz..Belki web üzerinde de vardır..Bu arkadaşta bunlardan birini bulmuştur seviniodur...
  • git araştır bakalım hangi türk oparatör bunlari destekliyor logo melodi ve sınırsız mesaj tüm dünyaya yolluyor. kısa bir zaman öncesine kadar nokianin sitesinden bedava sms yollaniyordu ama turkcell olaya el koydu artık yollanmıyor ki hiçbir program zaten yollamıyor onlar öncedendi şimdi uyandılar ama ben sırrı keşfettim
  • ABI BU OLAYI ILK DUYDUGUMDA FAZLA SALLAMADIM YALANDIR DEDIM,OLAYIDA 2 AY ONCE BIZZAT YASADIM BENIM TEL.E KARDESIMDEN BI MSJ GELDI ABI SAYISALI TUTTURDUK DIE ARADIM SAZAN GIBI MSJ CEKMEDIGINI SOYLEDI.ILK BASTA ANLAMADIM AMA SONRA BIZIM PATRON CAGIRDI OLAYI ANLATTI JETON O ZAMAN DUSTU P910 UNA INTERNETTEN 90 $ INDIRMIS BU OLAYI YANIMDA BABAMA BENIM TEL.NO.DAN MSJ ATIO HERIF HARBI AFALLADIM AMA PEK UZERINDE DURMADIM DUSUNSENIZE NELER YAPILIR.....ÇOK SAKAT....
  • :) ya anlatın şunu adam gibi ya
  • Anlatında neşelenelim!!!
  • KARDES 2 AY ONCE VARDI DIORUM,KALDI KI BEN 2AY ÖNCE GÖRDUM KIM BILIR NE KADARDIR VAR BU OLAY SEN BEN KESFETTIM DIOSUN VALLA HARCANIOSUN O ZAMAN BURALARDA.BU KADARDA BUYUTME OLAYI ADAMLAR ZATEN CAT PAT FIKIR SAHIBI ARAKADASIN BIRI PROGRAMLAR VAR DEMIS DOGRU.INAT ETTIRIOSUN GIDIP OGRENECEM NERDEN INDIRDI PROGRAM NE DIE BU SEFER DÖT OLCAN UZATMA BU KADAR
  • ücretli fake sms hizmeti veren siteler var ama arkadaşın da dediği gibi bu bir suç
  • benim dedigim olay ücretsiz ve bir program falan degil ve 90 dolarlık bir telefon programi hiç degil
  • Kesfettiysen tadini cikar, hayret bisey yaa... Egonumu tatmin ediosun... Olsa nolur olmasa nolur...
    Bunu ancak ezikligini bu sekilde gizli gizli yada diger insanlarin uzerinden gidermeye calisan surungen beyinli lavuklar kullanir! Insanlari rahatsiz, huzursuz ediceksinde nolcak?

• KARDES TAMAM DOGRUDUR BI SEY DEMIYCEM AMA MILLETI AYAR EDIOSUN HEM SOYLEYEMEM ACIKLAYAMAM O DEGIL BU DEGIL DIOSUN.BUNLARI MILLETI UYARMAK ICIN YAZDIGINI SOYLUYOSUN HARBIDEN KOMIKSIN ABI BASARILAR....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.