Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 3yuq Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.923
Cevap
186
Favori
768.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya konsolosluguna gorusme talep edin iyiraz dilekcenizde de bunu belirtin karsilikli konusarak neticeye daha cabuk varirsiniz ve geri donmeye ikna ettirmeniz daha anlasilir olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmlr saygılar arkadaslar 14 temmuz da ewrakları wrdım 21 temmuzda aradılar gecen sene bir hafta almanyada vizemi uzatmıstım onu sordular suan vızemın cıkmasını beklıom sizce sonuç ne olur 1 aylık vızem cıkarmı yoksa red mı alırım bılgı werırmısınız 1 agustos da ucak bıletım beklıo sonuclanırmı ozaman kadar Sayglar
  • usta87 U kullanıcısına yanıt
    En geç uçak gidiş tarihinin 1 gün öncesinde sonuçlanır da uzatma işlemini Almanya'da mı yaptın çok zor bir durum olmadıkça uzatmıyorlar diye biliyorum eğer kayıtlara düzgün geçirmedilerse kaçak sayılabilirsin

Bence gerçekten sorun var aradılar uzatma ile ilgili acayip kıl kaptım yerinde olmak istemezdim

Umarım uçak biletini peşin keş almadın

@usta87

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsiL27 A kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle cevap vereyim

Siz engelli çocuğunuzu işin içine karıştırmasa idiniz şansınız fazla olabilir di

1000€ dan fazla para aldılar benden demişsiniz ? Hangi vize için başvuru yapmıştınız?

O para yandı mı şimdi?

Biraz daha açarsanız 1/2 Öner'im olucak Parasında değilim halka açık yazarım bildiklerimi

• Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    moralımı bozdun aradıklarında dedım ben sozlum wr evlenme nıkah tarıhını belırlıcz dedım sonra aile bırlesımı vızesı ıcın baswuru yapıcm dedım. bunlar ı anlattım vızem cıkarmı sence saygılar
    Yaşı büyük insanlara biraz tahammül etmiyorlar direk basıyorlar reddi.

Ufuk'ta aile birleşimi ve karşı tarafta Alman vatandaşı ilerde eşiniz olacak biri varsa sonuç Leh'inize sonuçlanacak gibi görünüyor.

Allah acil sifalar versin akranizi davet etseniz bile kalacak gun sayisi max 90 gun tabi 3 aylik vizeyi tekte vetirlerse belirttiginiz dilekcede yazdiklariniz uzerine konusuyorum almanyada yasiyorsaniz ole guzel saglik hizmetleri mevcutki gorduklerimi anlatirim burda kafanizi sisitmicem emin ellere teslim etmek istediginizi anlamaktayim cocugunuzu o yuzden turist olarak davet etseydiniz keske hersey dahada kolay olabilirdi bole birax ugrasicaksiniz sormak istediginiz varsa yazin bana redde itaraz dilekceside yazariz konuyu tam anlatirsaniz amacim vize alamayan herkrse yardimci olmak tekrardan gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Lampard23

Siz engelli çocuğunuzu işin içine karıştırmasa idiniz şansınız fazla olabilir di

1000€ dan fazla para aldılar benden demişsiniz ? Hangi vize için başvuru yapmıştınız?

O para yandı mı şimdi?

Biraz daha açarsanız 1/2 Öner'im olucak Parasında değilim halka açık yazarım bildiklerimi

@Lampard23 yaptığım masraflar 500€ buldu bütün gerekçelerimde haklı olmama rağmen vizeyi dört göz ile beklerken adamların RED vermesi beni şaşırtı.
    idata doldurduğumuz formları bile kendisi doldurmuş gibi yapıp ayrıca bile ücret almış.

gitim sadece bir rezervasyon için 10€para aldılar yani baştan sona hiç bir şeyden çekinmedim ve sonuçta serefsizlikleriyle karşılaştım konsolosluğun.

@muqo16

olayı olduğu gibi anlatım.

Akrabamı çalıştığım için buraya davet etim türkiyeye gelemiyordum ve çocuğum seviyordu gelecek olanı psiklojisi iyiydi ama sonuçta red verdiler.

yani ne yaparsak sanırım birşey çıkmaz.

ancak rüşvetle olurmuş.

• Rolly kullanıcısına yanıt
    kardesım bende 14 temmuzda baswurdum benı aradılar gecen sen vızemı almanyada bır hafta uzatmıstım onu sordular neden uzattınız dıe bende red alırmıyım fıkrın nedır saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiL27

quote:

O para yandı mı şimdi?

@Lampard23 yaptığım masraflar 500€ buldu bütün gerekçelerimde haklı olmama rağmen vizeyi dört göz ile beklerken adamların RED vermesi beni şaşırtı.
    idata doldurduğumuz formları bile kendisi doldurmuş gibi yapıp ayrıca bile ücret almış.

gitim sadece bir rezervasyon için 10€para aldılar yani baştan sona hiç bir şeyden çekinmedim ve sonuçta serefsizlikleriyle karşılaştım konsolosluğun.

@muqo16

Akrabamı çalıştığım için buraya davet etim türkiyeye gelemiyordum ve çocuğum seviyordu gelecek olanı psiklojisi iyiydi ama sonuçta red verdiler.

ancak rüşvetle olurmuş.

Tam olarak bu 500 euroyu neye harcadin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuni.

quote:

Orijinalden alıntı: AsiL27

quote:

O para yandı mı şimdi?

@muqo16

ancak rüşvetle olurmuş.

Tam olarak bu 500 euroyu neye harcadin?

pasaport 10 yılık 800 tl ytakın

yol parası giderler. 200-300 arası

30 bin euro teminatlı siğorta yılık 180 tl

dilekçe yazdırdım 150tl

bir uçak bileti 390 tl ayrıca öncesi rezervasyon 10€

+ burada yaptığım masraflar ve daha aklıma gelmiyenler.

bi soru

bu akrabanıza 90 gün kalmalı multi giriş çıkışlı 2 yıllık vize verselerdi sizde onun çocugunuza ilgisini beğenir kalması için yabancı polise başvurur muydunuz? samimi cevap verin

neden sordum? bu tarz çocuk bakıcılıgı engelli/hasta vb tarzı çocukları için shengene giriş yapabilmiş kişilere ayrıcalık tanınır ve geçici oturma izni alabilirdi

red alma nedeniniz bu bence ve

ilerde oturma izni isteyebilecek olmanız ve 10 yıllık pasaportta sırıtıyor zaten...

görebildiğim bu ayrıca uçak biletini almanıza gerek yoktu basit bir rezervasyon kağıdı yeterli idi.

vip ücreti verdi iseniz ekstra oda masraflarınıza ekstra vize parası gibi eklenmekte çok gereksiz bir hizmet bence hiçbir artısının olmadıgını buradan görebiliyorum...

aklınızda ne var gelmesini şiddetle istiyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 25 Temmuz 2017; 18:38:52 >
    10 yıllık pasaport olabilir lakin konsoloslukta şüphe uyandırır itiraz dilekçenizi kendinizde hazırlayabilirdiniz şöleki kızınızın hastalağından bahsedip onun en çok görüpte mutlu olacağı moral bulacağı kısa sürelide olsa vize verilmesini talep edebilirdin neyse itiraz da ettiğinize göre 20 gün beklicez görücez ökolay gelsin
  • Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    vip yapmadım.

yolda gelirken pasaport kesin onaylanmdı dedim 1 günde alalım bileti aldık. sonuç RED.

10 yılık yaptık 1 yıllık var idi bitti.

zaten onu temeli için getirecektim evlene bilir idik?

geçti artık ben öğreneceklerimi öğrendim.
  • muqo16 M kullanıcısına yanıt
    itiraz etmedim kesinlikle vermicekler bunu içeriden söylediler bana.

inanın müslümanlara ve türkiyeye kafayı takmışlar.

FETÖ cü olacan.
    kıskanıyorlar aynen karşim
  • Açıkçası Almanlar dan red gelecek diye korkuyordum ama 6 aylık vizeyi vermişler 10 iş günü sonrası.Hele ki daha ilk vize olmasına rağmen 6 ay vermeleri çok çok iyi.

• Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun biz de 12'sinde başvurduk bugun elimize geçti 6 ay verdiler , şimdiden iyi seyahatler.
    Ben almanya'nın adaletine inanan biriyim hakkını ara sonuna kadar verirler berlin idari mahkemesine bile dilekçe yazardım ben olsam ama neyse

Orasını bilmiyorum hocam, sanırım karşıdakilerin fikrine bağlı biraz ben ikinci kez başvurdum 30 günlük vize verdiler

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.