Şimdi Ara

iCloud Kişilerim sadece 3 kişi, nasıl düzeltebilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mogosan

quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

quote:

quote:

hocam icloud içinde kişilerin içi tamamen boş gözüküyor.. normalde telefondaki kişilerin hepsinin orada da gözükmesi lazım..

icloud seçeneğinden contacts sekmesini kapatın,silinsin mi diye soracak.Bütün kişileri silin olarak seçin.Daha sonra tekrar açın.Eğer icloud üzerinde yüklüyse yüklenmesi lazım.

hocam dediğin gibi yaptım numaralar gitti.. tekrarda gelmedi icloud üzerinde yüklü gözüküyor numaralar ama telefonda şu anda aktarılmıyor..

Settings>Mail, Contact, Calendars kısmında default account icloud olarak seçilimi yoksa gmail mi ?

icloud seçili hocam açtığım hesap yazılı orda..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam icloud içinde kişilerin içi tamamen boş gözüküyor.. normalde telefondaki kişilerin hepsinin orada da gözükmesi lazım..

icloud seçeneğinden contacts sekmesini kapatın,silinsin mi diye soracak.Bütün kişileri silin olarak seçin.Daha sonra tekrar açın.Eğer icloud üzerinde yüklüyse yüklenmesi lazım.

hocam dediğin gibi yaptım numaralar gitti.. tekrarda gelmedi icloud üzerinde yüklü gözüküyor numaralar ama telefonda şu anda aktarılmıyor..

Settings>Mail, Contact, Calendars kısmında default account icloud olarak seçilimi yoksa gmail mi ?

icloud seçili hocam açtığım hesap yazılı orda..

Şuraki icloud,account kısmında olan değil.

iCloud Kişilerim sadece 3 kişi, nasıl düzeltebilirim?

• hocam bende imza iphonumdan gönderildi var onun altında sizin resimdeki gibi bi şey yok..kişiler onun altında sıralama görüntüleme vs.var
  • numaraları ben iphone 5 ten aktardım ondan önce de vcard dosyası olarak nokia dan aktarmıştım.. acaba bu yüzden mi olmuyor.. 2 gündür bunla uğraşıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.