Şimdi Ara

iCloud kilit sorunu ? Tavsiyede bulunabilirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde 2.el olarak alınmış 2 adet iPhone 5 var . Ancak ikisinde de aynı olaya düştük . iCloud hesapları kaldırılmamış . Cihazlar aktivasyon ekranında icloud hesabını ve şifresini istiyorlar . Fiyat araştırması yaptım ancak 110 $ civarında para istiyorlar . İnternette şu tip videolara rastladım ;

http://www.youtube.com/watch?v=8f3r-FbR0xI

Bu video doğrumudur ? Deneyen var mı ?

Bu tip konuların açılması yasak mı bilmiyorum . Yasaksa lütfen konu altında belirtin . Kapatayım konuyu ...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...

• sitemi ziyaret edebilirsinizwww.etkinlestirmekilidi.net

iCloud kilit sorunu ? Tavsiyede bulunabilirmisiniz ?

belirttiğin gibi fazla bir miktarda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyitahmetkaynak -- 16 Mart 2019; 1:4:13 >

• seyitahmetkaynak S kullanıcısına yanıt
    fbi kıramıyor sen nasıl kıracaksın ? apple cinayetlerde devletlere vermiyor bu bilgileri , devletler kıramıyor hayırdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

fbi kıramıyor sen nasıl kıracaksın ? apple cinayetlerde devletlere vermiyor bu bilgileri , devletler kıramıyor hayırdır ?
    hocam kaldirma kirma işlemini bilmem anlamam ama sen inaniyomusun apple bilgileri vermiyo zaten applein kendisi fbi gözlerimiz var yuzlerimiz var parmak izlerimiz var hepsinide kendi elimizle veriyoruz :) bu bilgiler sadece appleda kaldigini dusunmen yanlis , haber yapiyolar 3 5 senede 1 yok apple vermedi sifreleri diye milletin guvenini kazaniyolar tabi sahsi görüsüm bu herkes farkli dusunebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.