Şimdi Ara

İçi açılmış İphone'u Apple Store onarır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, telefonumun anakart yanması nedeniyle bir telefon tamircisine götürdüm ve telefon apple'ın yetkisi dışında içi açıldı. Touch id çalışmıyor hatası veriyor şimdi telefonu apple store'a götürsem yardımcı olup telefonu onarırlar mı ? (İphone 5s, Garantisi yok)

• Maalesef destek olmuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcinin acilmasi sorun degil herhangi bir parca degismisse o zaman mudale etmiyolar.İcine su alan 8 plusumu degistirmeye gittigimde bana icini daha once actirmissiniz dedi bende kesinlikle actirmadigimi belirttim.Sifir aldigim kutuyu benim actigim cihaz.İcinin acilmadiginin sorun olmadigi parcalarin degisip degismedigine bakiyoruz bu bizim icin yeterli dedi gecen hafta bilginize

• Yardımcı olurlar
  • Olurlar tabi

• yardımcı olmazlar benim telefonun içi açılmamasına rağmen destek vermediler (içi açıldı dediler)
  • nasıl yani içi açılmayan cihaza içi açılmıştır dediler. sonra ne oldu ? itiraz etmediniz mi ?@drjacob @brktyt
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

nasıl yani içi açılmayan cihaza içi açılmıştır dediler. sonra ne oldu ? itiraz etmediniz mi ?@drjacob @brktyt

aynen öyle oldu itiraz ettim 3 gün sonra aradılar cihazınızın resimlerine baktık cihaz daha önce açılmış dediler , burada da konusu vardı Apple son zamanlarda çok fazla yapmaya başlamış bunu , hatta son olarak Apple Watch yolladım 20 sn 'de bir kendini resetleme sorunu vardı test ettik bir şey yok dediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.