Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bar0n.

Dizi ilerlemiyor sanki .. sürekli mert'i açığa çıkarıp aklıyorlar sıkıcı oldu ve aklamalarıda çok saçma basit oluyor .. hep bir karakter çıkarıp onu yok ediyorlar bu seferde kudret diye biri çıktı yani dizinin asıl amacina konusa odaklanıp yürünmesi lazim.. klasik turk senaryosu ..

ne olacak ki başka ? hepimiz heyecanlandık ugur yücel girdi diziye ama bu senaryo ile 3 bölüm bilemedik en fazla 5 bölüm kalır dizide.

ben anlamiyorum ozaman bu dizinin başında mestan diye bir karakter vardı o adamı niye harcadılar yok yere !

Minik diye bir karakter var dizide hiçbirşey yapmiyor. yani her bölüm ilginç bir şey yapsa tamam diyecegim o da yok ! celal kebap yapiyor minige veriyor o da yiyor rolü bu

• Lanet olsun böle yönetmenliğe.. ölümsüz polat alemdar gibi oldu celal.. 335.... kere yakalanıp aklanıolar.. diziyi bekletip hızlı hızlı geciyom rezillik diz boyu.. kusun artık!

Bunu buraya yazıyom kardeş olduklarını öğrenince izleyeceğiniz süre max 3 dk.. pat diye bitircekler o zaman burdaki küfür kıyameti görün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin özeti şu:

Mertt!!! Evllaaaıaağğğt

Canım kurban babam

Müdürümmm.

Haydi oğlum göreyim seni.

Müdürüm bu sefer yakaladık Celal'i (60. kez diyor hala inanıyor)

Afferin evlat senin telefonu izleyeyim bende o zaman (60. kez duyuyor hala inanıyor ve Tableti eskitti.)

Celal baba Yusuf müdür şunu şunu yapcak.

Evlaaağğğtt hallederiz.

Allah kahretsin müdürüm kıl payı kaçırdık. ( Olaylar biter 1 saat sonra ekip gelir.)

Evvlllaaaaaağğğğtttttt niiihüüüooohahuuuahhhhuuuu.

Arka Sokakları izleyin beyler bunlar bokunu çıkardı. Bir tane Kebapçıyı aklayamadılar anasını satayım.

Nerede Ezel Nerede bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostplanetp -- 7 Mart 2017; 0:46:8 >
  • Dizinin adı İçerde, ne gibi bir ilerleme olacak arkadaşlar, 7 sezondur The Walking Dead nasıl ilerliyorsa bu da öyle ilerliyor işte.
    Dizinin ters köşeleri izlettiriyor, benide tatmin ediyor açıkcası bazı noktaları tahmin etsemde.
    O kadar saçma dizi varken kanallarda, bunu harcamaya luzum yok.
  • Pazartesi ne var başka izleyecek?

Kirgın çiçeklermi paramparçamı kırlangıç fırtınasımı izleyelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Pazartesi ne var başka izleyecek?

Kirgın çiçeklermi paramparçamı kırlangıç fırtınasımı izleyelim?

kesinlikle !! Sanki izlenecek birşey var da bunu eleştiriyoruz. Bu senenin en bomba yapımı bu dizi açık ve net.

• Aynen ben bırakamam cunki şuan alternatif bulamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesi günü başka ne var izlenicek denmiş. ben pazartesi günü dizi izlemeyerek hallediyorum mesela bu işi. kahrolsun televizyon bağımlılığı
  • Ben artik canli izlemiycem youtubedan bakicam atlaya atlaya izlerim. Bugün yetti artık dedim. Koskoca asayiş bir adami kovalıyor ve yakalayamıyor he. Sanırsın adamda ucan araba var ki onu da f16lar indirir zaten

• Bu hafta yorum yapmayacagim cidden. Fragmani diziden daha iyi

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    Arkadaş "Leyla İle Mecnun", "Behzat Ç." gibi dizileri izlememiş galiba

• Hergün dizi izlemek isteyenler yada tipik türk dizilerini beğenenler bu diziyi 10 sene sürse yine izlerler zaten rahat bırakın onları.. anlatılmak istenen anlatıldı çoktan..

• Bu bölümden sonra iyice soğudum diziden artık

Yeter be dedirtti

• Dizi artik bizim zeka seviyemize hakaret etmeye basladi. Dizi tam kanavice isleyerek dizi izleyen teyzelerimize hitap edecek kivamina geldi.
    Efsane baslayan dizi her bolum, biraz daha batiyor. Boyle bir durumda olan diziye girmeyi Ugur Yucel nasil kabul etti anlamis degilim.

Yusuf ve Sarp gibi mal polislerin olduguna inanan adamlar gitsin direk Turkiye'de bir cartel kursunlar.
  • Bugün bildiğin izleyiciyle dalga geçtiler. İzlerken çok sinirlendim, daha da izlemeyi düşünmüyorum.

• Ezel,kurtlar Vadisi'nin ilk iki sezonun yaninda çerez kalır

• Dizide hep bi oyun içinde oyun kuruluyor ve biliyoruz ki o an herşey kötüye giden taraf aklanacak , artık izlerken oyun içinde oyunları da anlayabiliyor seyirci.

Mesela Tahsin ; Celal'in güvendiği şey olup onu çok sıkı koruması gerekirken hiç ilgilenmedi neredeyse

Son 15 bölüm kaldı umarım uzatmazlar 15 bölüm sonra biter.

Sarp'ın her olayı önceden anlaması da ayrı abartı konusu
  • Son bolumde cok bunaldim, hep ayni olay.. Yakalamaya ramak kalir son an bir olay olur. Defalarca yapinca cok bayiyor. Hep bir tahmin hep bir tiyatro havasi. Eskiden heyecanla merakla izlerdim simdi su olay olacak ne olur deseler senaryoyu yazacak kadar tahmin ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: İskender B.

Arkadaş "Leyla İle Mecnun", "Behzat Ç." gibi dizileri izlememiş galiba

Amma şişirdiniz sizde şu dizileri ya. Tamam güzel eyvallah ama ezel nerde senin dediklerin nerde.

( Şahsi görüşüm )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 7 Mart 2017; 5:59:38 >
  • Uğur Yücel hareket getirecek diziye bekleyin

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.