Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.538
Cevap
35
Favori
214.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çağatayla aras ikisi de hazal kaya'nın eski partneri, acaba hazal kaya olur mu bayan oyuncu da
  • Eeee hani the departed filminin çakma versiyonuydu bu ? Yoksa filmde de kardesmiydi bunlar? Tam hatırlamıyorum baya önceden izlemistim filmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli
  • Aras bulut fiyasko olmuş bulamadınız mı doğru düzgün birini yav.
  • Merakla bekliyorum ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman başlayacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Ne zaman başlayacak acaba?

ekim

• Dizi keşke 24+15 olmak üzere 2 sezon olarak yayınlansa.
    1.Sezon》Ocak-Haziran
    2.Sezon》Eylül-Aralık

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Dizi keşke 24+15 olmak üzere 2 sezon olarak yayınlansa.
    1.Sezon》Ocak-Haziran
    2.Sezon》Eylül-Aralık

ocakta baslayan diziler tutmuyor survivordan dolayi

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Dizi keşke 24+15 olmak üzere 2 sezon olarak yayınlansa.
    1.Sezon»Ocak-Haziran
    2.Sezon»Eylül-Aralık

ocakta baslayan diziler tutmuyor survivordan dolayi

Survivor şubatta başlıyor.
    Ayrıca şubatın ortasında başlayan Aşk Yeniden 12 reytingleri görmüştü.
    Yine bu yıl şubatta başlayan hayat şarkısı tuttu.
    Muhteşem Yüzyıl ve Çağatayın ilk dizisi Adını Feriha Koydum da ocakta başladı ve tuttu.
    Survivor'ı reyting bakımından çok abartıyorsunuz. 5-7 reyting alıyor alt tarafı. Yeni sezonda bu reytingleri alabilecek mi orası da belli değil. Zira 3 yıldır düşüyor reytingleri. Öyle bir konuşuyorsunuz ki survivorı geçen hiçbir dizi yok sanki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güzel dizi olcak beklemedeyiz

• Çıkan haberlere göre Çagatay Ulusoy 120.000 Farah Zeynep Abdullah ise 160.000 alıcakmış
    Çagatay bana göre çokta başaralı olmayan bir oyuncu ama yinede baya ünlü,büyük bir fan kitlesi var,halk tarafından da sevildiği için o parayı normal olarak kabul ediyorum ama Farah Zeynep
    Kötü bir oyuncu olduğu için demiyorum. Hatta Çağataya göre daha başarılı bir oyuncu ama çokta prestijli olmayan bir isim için o para çok fazla. Beren,Tuba felan olsa bir neyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 12 Temmuz 2016; 13:18:09 >
  • kivanc tatlitug bile 130 alirken, farah zeynep niye bu kadar aliyor harbiden

• quote:

kivanc tatlitug bile 130 alirken, farah zeynep niye bu kadar aliyor harbiden

Bilmiyorum bana da çok saçma geldi. 160k değil 80k alsa bana göre yine fazla olurdu. Bana göre Çağatay 90k Farah Zeynep 50k almalıydı.
    Daha 2 yıl önce Medcezirden 40k almıyor muydu bu adam? Hemen bir sonraki dizi projesinde 3 kat artış bana fazla geldi.
    Farah Zeynepe hiç değinmiyorum. Kurt Seyit Şura da 25k alıyordu kız. Hatta o zamanlar daha trenddi. Şimdi o ücretin 6 katından bile fazla alıyor. Haber doğruysa Ay Yapım büyük saçmalamış.
    Dizinin bölüm başı maliyeti de 1.5 milyonu bulur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 12 Temmuz 2016; 13:36:18 >
  • Bu sezon izleyeceğim tek dizi gibi gözüküyor The Departed filmini çok sevmiştim ama bu kadroyu beğenmedim açıkçası. Rıza kocaoğlunu hiç sevmem diğer karakterler de karadayı dizisinden sanırsam, biraz farklı yüzler görmek isterdim. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut çok sağlam oyuncular diziyi taşıyacaklar. Çetin Tekindorun oyunculuğuna söyleyecek hiç bir şey yok zaten ama Jack Nicholson yerine gelebilecek en iyi aktör şüphesiz Haluk Bilginer. Çetin Tekindor kötü adam olarak görmeye alışkın değiliz adam nur yüzlü
  • quote:

quote:

kivanc tatlitug bile 130 alirken, farah zeynep niye bu kadar aliyor harbiden

Bilmiyorum bana da çok saçma geldi. 160k değil 80k alsa bana göre yine fazla olurdu. Bana göre Çağatay 90k Farah Zeynep 50k almalıydı.
    Daha 2 yıl önce Medcezirden 40k almıyor muydu bu adam? Hemen bir sonraki dizi projesinde 3 kat artış bana fazla geldi.
    Farah Zeynepe hiç değinmiyorum. Kurt Seyit Şura da 25k alıyordu kız. Hatta o zamanlar daha trenddi. Şimdi o ücretin 6 katından bile fazla alıyor. Haber doğruysa Ay Yapım büyük saçmalamış.
    Dizinin bölüm başı maliyeti de 1.5 milyonu bulur heralde

dolar deger kaybedince oyuncu piyasasi da cok artti. cagatayain fiyati tam iyi ama fqrah overpaid olmus

• farah zeynep menejeri heralde baska seçenekleri olmadıgını bildiği için iyi pazarlık yaptı. piyasada baska düzgün kadın oyuncu yok çünkü
  • quote:

farah zeynep menejeri heralde baska seçenekleri olmadıgını bildiği için iyi pazarlık yaptı. piyasada baska düzgün kadın oyuncu yok çünkü

Evet Farah Zeynep iyi bir seçenek fakat tek seçenek felan da değildi. 23-30 yaş aralığında bir çok iyi kadın oyuncu vardı
    Asıl Çağatayın alternatifi yoktu. Onun klasmanındaki diğer erkek oyuncuların hepsinin projeleri var. Kıvanç,Kenan,Burak vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 12 Temmuz 2016; 17:34:16 >
  • detayları twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz.
    https://twitter.com/iceridetv1
  • Şimdide Çağatayın partneri için Bensu Soral haberleri dolaşmaya başladı. Umarım yine yalan haberdir.
    Şuan için en iyi 2 seçenek Hazal Kaya ve Zeynep Farah

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.