Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hadi oyle olsun ancak bu diziyle alakalı olarak çocuk dediginde akla ilk gelen kişiler onlar oluyor keşke pelinsular yazsaymışsın ve ben de mutsuz son istiordm ancak bu dizinin sonunu iyiler kazanır teması için böyle yapmışlar normalde o ekran karardıgında bitiyormuş.Minik kalpler için baskıyla apar topar değiştirilmiş sen sonunu o kararan yer olarak alabilirsin bence güzel bir iş çıkarmışlar minik kalpleri sevindirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

hala ezel diyolar Allah belanızı versin

Enes Batur fanları basmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Sarp Davut'u öldürmeliydi kesecek biçecek demesinden hangi mekanda olduğunu anlayabilirdi sonuçta kaç bölüm Celal'in yanındaydı.

2.Sarp depoda can çekişmeliydi kamera Celali tam kaşının ortasından vurulduğu halde göstermeliydi, Mert sürünerek abi abi diye yaralı halde perişan olmalıydı.

3. Siyah ekran girecek, Sarp'ın cenazesi olacaktı büyük kalabalıkla ve sonrasında Celal'in kimsesizler mezarligina defnedildiği gosterilmeliydi.

İşte o zaman herkes yutkunacak, dizi 10 yıl sonra bile hatirlandiginda yutkundaracaktı. Şimdi yine hatirlanacak ancak çok etki bırakmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

hadi oyle olsun ancak bu diziyle alakalı olarak çocuk dediginde akla ilk gelen kişiler onlar oluyor keşke pelinsular yazsaymışsın ve ben de mutsuz son istiordm ancak bu dizinin sonunu iyiler kazanır teması için böyle yapmışlar normalde o ekran karardıgında bitiyormuş.Minik kalpler için baskıyla apar topar değiştirilmiş sen sonunu o kararan yer olarak alabilirsin bence güzel bir iş çıkarmışlar minik kalpleri sevindirmişler.

minik kalpler için bir tane daha bölüm cekselermiş de keşke bize normal bir final izletselermiş onlara onu izletselermiş.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Galaya da geldiler ya hocam pek mumkun olmamis galiba bir de ay yapim bu seyler cekildikten sonra baski yapmis galiba cunku yayinlanan fotolarda bariz kotu sondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Galaya da geldiler ya hocam pek mumkun olmamis galiba bir de ay yapim bu seyler cekildikten sonra baski yapmis galiba cunku yayinlanan fotolarda bariz kotu sondu.

valla ben üzüldüm bu finale. finalin durumuna üzüldüm yani. burda hater falan diyorlar gözü kapalı her şeyi seven insanlar. haterlikle ilgisi yok, bu sene tvde izledigim tek dizi icerdeydi. efsane hafızalara kazınacak bi bölüm yapacakken böyle bitirdiler. ben normalde izlediğim bi dizi final yapınca 1 hafta etkisinden cıkamam simdi dün pazartesi miydi onu bile unuttum.
    millet de diyor kötüler mi kazansaydı. sanki gerçek hayatı etkileyen bi şeyi konuşuyoruz. mantığa uygun olan, vurucu olan final böyle olmaz. celal ve kardeşlerden biri ölecekti, bir tanesi de celali öldürüp hapse girmiş olacaktı. o zaman efsane final olurdu. beceremediler.

• Galada Celal yoktu neden gelmedi acaba dizinin baş karakterlerinden birisi acaba senaryo değiştirildi diye mi gelmedi kızdı,bize böyle söylenmemişti ilk başta diye sonradan değiştirdiler olabilirmiki
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    En cok karsilastirilan ezelin bile finali iyi degildi bu ay yapim finali kotu yapmaya yemin etmis benm tek sevincim ezel gibi reyting icin 2.sezona uzatmadilar 2.sezon ezelin kalitesini dusurmustu icerde sadece finali kotu yaparak pacayi kurtardi en azndan.Cagatay netflixte bir dizide yer alacakmis bakalm ne kadar basarili olacak ama kendini biraz daha gelistirse hollywood yolu acik insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Sema konusunda tek eksik Sarp'a aşık olabilirdi, aslında hafiften bir ilgi var ama işlenmemiş ham data olarak kaldı bence.

Zaten gerçek hayatta birlikteler
  • yazıklar olsun, dizinin galasında röportaj yapmışlar çağatay,aras ve onların dizideki aşklarıyla dakikalarca konuşuyorlar dizideki gerçek oyuncularla tek kelime etmiyorlar üstelik hepsini arkaya atmışlar, hadi çağatayı arası anlarım da o iki kızı sırf kız oldukları için en öne koyup konuşmaları rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

Galada Celal yoktu neden gelmedi acaba dizinin baş karakterlerinden birisi acaba senaryo değiştirildi diye mi gelmedi kızdı,bize böyle söylenmemişti ilk başta diye sonradan değiştirdiler olabilirmiki

39 bölüm "Sana geliyorum CELAAAAALL" repliğini duyduk ama, Celal galada yoktu. İlginç.
  • final diğer bölümlere göre sönük kaldı bence. ama içerde türk dizi tarihine damgasını vurdu net.
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    ayrılmışlar

• Fragman nerde ya?

Dizinin bittiğine alışana kadar böyle artık.
  • birkaç haftaya unutulacak dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 23 Haziran 2017; 23:13:30 >

• Karadayıda da aynı son olmuştu hatırlıyor musunuz ordada Turgut hapishanede deliriyordu ve aynı son
  • Kopya Senaryo ile dizi bu senede olur mu arkadaşlr?
    Ezel=Monte Kristo Kontu
    Suskunlar=Sleepers
    İçerde=Infernal Affairs
  • Kopya yada değil başarılı bir konu üzerine başarısız bir şekilde çekilmiş bir dizi idi. Ama yine de mevcut ortalamanın üzerinde kaldığı için kendini izletmesini bildi. Bizde kanal olarak bir çok analiz yaptık ve çoğunda da başarılı olduk bu bile senaristlerin başarısızlığını gösterir. Çok tahmin edilebilir bir dizi olması kötü bir şey. Sadece yaptığımız final tahminini tutturamadık. Ama hala iddialıyız bizim yaptığımız final tahmini gerçekleşen finalden daha iyiydi.

İçerde Olası Final Bölümü Tahminimiz.
    https://youtu.be/iO3EMhlW4l8
  • Person of Interest ten sonra bundan nasıl etkilendiğimi anlayamadım ama bu dizi beni çok etkiledi

Bende birazvar galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

Kopya Senaryo ile dizi bu senede olur mu arkadaşlr?
    Ezel=Monte Kristo Kontu
    Suskunlar=Sleepers
    İçerde=Infernal Affairs

Ne kadar uyarlayabilirler bilmiyorum da Shameless'ın uyarlaması geliyor FOXa.
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.