Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence ters köşe olacak. Eğer Melek gerçekten öldü ise Kudret hatta Celal bile vurabilir. Celal kendi eşini bile vurmuştu. Bu sefer de Melek söyleyeceği için belki de Celal vurdu. Bence ters köşe olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 19 Nisan 2017; 15:49:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Melek'i Celal'in vurdurmuş olması imkansız. Ha, Sarp'a sıkıyorlardı, Melek önüne atladı falan tamam da direk Melek'e nişan alıp vurmuş olmaları imkansız.

Celal kızını öldürmektense kendi ölmeyi tercih eder. Kudret çocuklarını kaçırdığında da onları bırak beni al demişti.
  • Meleğin öleceğini düşünmüyorum

yusuf müdür sarpa ne demişti Celal bundan gram şüphelenmemeli şüphe duyarsa hepinizi ortadan kaldırır kardeşinde dahil bu yüzden Yusuf müdürün hastaneye gidip doktorların bunu saklamasını hatta sahte ölüm belgesi düzenlemesini isteyecektir. kısaca anlaşıp öldü süsü verilcek ama başka bir yerde tedavi görecek mertin haberi olmayacağı yer burası işte o da öldü bilecek

Melek uyandığında sarpa her şeyi anlatıcak ama Sarp bunu yusufa söylerse Umutun hayatı kararır hapse düşmemesi için bunu saklayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 19 Nisan 2017; 21:33:5 >
  • 2 Yeni fragman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 19 Nisan 2017; 22:37:1 >

• fragmanlar fena

• Kırk yılın başı bir Ezel'den bu yana bir Türk dizisi bekledik. İyice saçmaladı. Melek öldü arkadaşlar bu sefer ters köşe falan olmayacak. Bu sırda epey daha gidecek gibi. Gerçekten anlamıyorum Sarp ile Mert kardeş olduğunu öğrense beraber takılsalar, Celale karşı savaşsalar fena mı olur. Ama yok büyük ihtimal ikiside ölürken öğrenecekler. Tam Türk dizisi gibi bitecek

• Melek bugün olur yarın celal gibi geri dirilir

• Melek ölmemiştir 90% eminim. 30 IQ'lu senaristler akılları sıra milleti ters köşe manyağı yapacaklar diye Celal dağ evine falan aldırtmıştır Melek'i. Zaten vuruldu bakımını falan yapıyorlardır, iyileşince de gitmesine izin vermezler finalde ya da 1-2 bölüm önce çıkar ortaya işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Melek ölmemiştir 90% eminim. 30 IQ'lu senaristler akılları sıra milleti ters köşe manyağı yapacaklar diye Celal dağ evine falan aldırtmıştır Melek'i. Zaten vuruldu bakımını falan yapıyorlardır, iyileşince de gitmesine izin vermezler finalde ya da 1-2 bölüm önce çıkar ortaya işte.

dediğin gibi olsa mertin haberi olurdu fragmanda baksana itiraf ediyor artık acaba bu yüzden mi bilmiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Melek ölmemiştir 90% eminim. 30 IQ'lu senaristler akılları sıra milleti ters köşe manyağı yapacaklar diye Celal dağ evine falan aldırtmıştır Melek'i. Zaten vuruldu bakımını falan yapıyorlardır, iyileşince de gitmesine izin vermezler finalde ya da 1-2 bölüm önce çıkar ortaya işte.

dediğin gibi olsa mertin haberi olurdu fragmanda baksana itiraf ediyor artık acaba bu yüzden mi bilmiyorum ama

Mert'in nasıl haberi olsun Celal zaten bilhassa Mert'in öğrenmemesini istiyor :d
  • buraya bakınca da gelecekten spoiler yiyoruz arkadaş

• İki fragman aynı anda ve her zamankinden daha erken geldi.. Reyting korkusu sardı ekibi sonunda.
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    İkinci olunca tutuşmuşlar

• Melek

• quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

Meleğin öleceğini düşünmüyorum

yusuf müdür sarpa ne demişti Celal bundan gram şüphelenmemeli şüphe duyarsa hepinizi ortadan kaldırır kardeşinde dahil bu yüzden Yusuf müdürün hastaneye gidip doktorların bunu saklamasını hatta sahte ölüm belgesi düzenlemesini isteyecektir. kısaca anlaşıp öldü süsü verilcek ama başka bir yerde tedavi görecek mertin haberi olmayacağı yer burası işte o da öldü bilecek

Melek uyandığında sarpa her şeyi anlatıcak ama Sarp bunu yusufa söylerse Umutun hayatı kararır hapse düşmemesi için bunu saklayacaktır.

güzel senaryo ama
    melek ölmüş.

• Melek i kimin vurduğunu çözdüm.
    İlk önce bu 360 derecelik video yu açın ve videonun hızını ayarlardan en düşük yani 0.25 e getirin,ardından videonun 1.16 ncı saniyesine gelin, tam ekran yapın ve mermilere odaklanın. Davut mu ? Serkan mı ? Yoksa ikisi mi? Net bir şekilde belli oluyor.

Not1:360 derecelik videolarda eğer pc. de iseniz mouse ile görüntüyü sağ a , sol a ya da aşağı , yukarı yapabiliyorsunuz.
    Not2:1.16 - ile 1.18 arası saniyede sadece mermiye odaklanın belli olacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 20 Nisan 2017; 10:8:12 >

• Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Kim vurdu internet paketim bitmek uzere soyle

• quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Kim vurdu internet paketim bitmek uzere soyle

Meleki kim vurmuş olabilir işte cevabı:

İlk önce şöyle söyleyeyim . Mermi 2 taraftan da geliyor. Yani toplam 2 mermi birisi sol dan birisi de ortadan geliyor. Ama şöyle bir şey var, videonun sonunda Serkan ı gösteriyorlar, Serkan hiç ateş etmemiş ve Silah sesi geldiğinde korkuyor ve kaçıyor.

Kısacası Serkan vurmamış. Bu nedenle Davut kaldı. Ama 2 mermi geldiği için ,hem de farklı yönlerden 1 kişi daha var demek ki . Tahminim 3. kişi Coşkun olabilir.
    Not:Ama silah sesi hiç de kurusıkı ye benzemiyor. Davut un silahı kurusıkı idi. Yani Serkan la Davut un dışında 2 farklı kişi daha olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 20 Nisan 2017; 10:32:4 >

• Çokta derdim de degil melegi kim vurmuş Amerika bile vurmuş olabilir senaristler okadar salak ki artık nereden ne olacagini anlamak zor. Davut gibi gözüksede olmayabilirde olabilirde... ama diziye hareket gelecekse davut vurmali diye düşünüyorum.

Edit: Melek ölmemişte olabilir. çünki bu senaristler fragmanda ne gösteriyorlarsa, bölümde tam tersini aktarıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 20 Nisan 2017; 14:19:54 >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.