Şimdi Ara

İbretlik istatislik!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

almaya harcama

2013-2014 = 0
    2012-2013 = 54 m euro
    2011-2012 = 40 m euro
    2010-2011 = 13 m euro(tam rakam yok belkide bundan daha az)

satmadan gelir

2013-2014 = 10 m üstü(tam rakam yok)
    2012-2013 = 54 milyon euro
    2011-2012 = 78 m euro
    2010-2011 = 10 m euro

FENERBAHÇE

almaya harcama

2013-2014 = 30 m euro
    2012-2013 = 34 m euro
    2011-2012 = 35 m euro
    2010-2011 = 25 m euro

satmadan gelir

2013-2014 = 2,5 m euro
    2012-2013 = 4 m euro
    2011-2012 = 30 m euro
    2010-2011 = 0

toplam:

ARSENAL = +45 m euro

FENERBAHÇE = -88 m euro

• günaydın. arsenal, porto, ajax gibi takımlar senelerdir bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

günaydın. arsenal, porto, ajax gibi takımlar senelerdir bu şekilde.

günaydın denicek birşey yok yıllardır konular açıp söylüyoruz bunun yanlış olduğunu ama tınlayan yok al işte sonucu böyle olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskowa48

quote:

günaydın denicek birşey yok yıllardır konular açıp söylüyoruz bunun yanlış olduğunu ama tınlayan yok al işte sonucu böyle olur.

sonucu ne olmuş? bence çok büyüttünüz. fener arsenal karşsında dün favoriydi de benim mi haberim yok?

dün geceden beri suçlu ilan edilmeyen kimse kalmadı. bence bu kadar umutsuz olmaya gerek yok.
  • Bu taktigi Turkiye'de her hangi bir memleket takimi dahi yapmaya kalksa oyarlar adami. O yuzden sonuclari gorup sikayet edilecek en son noktalardan biridir bana gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

sonucu ne olmuş? bence çok büyüttünüz. fener arsenal karşsında dün favoriydi de benim mi haberim yok?

dün geceden beri suçlu ilan edilmeyen kimse kalmadı. bence bu kadar umutsuz olmaya gerek yok.

sonuc önemli değil bence önemli olan takımın maç boyu tek pozisyon bulamaması bu rezil arsenale bile.

• aböRjin kullanıcısına yanıt
    yaa nasıl umutsuz olmaya gerek yok sen gerçekten bu takımın başarılı olacağını sanıyormusun
    hee belki doğru yönetilirse olabilir ama gerçekten fenerbahçe takımı uzatmaları oynuyor kimse farkında değil

konya maçında 2-0 öndeyken nasıl maçı verirsin yaa bjk gs trabzon karşında oynasak hadi neyse

Dün tmm arsenal ile oynuyorsun evt dünya devlerinden bir tanesi çok iyi bir takım vs ama kendi evindesin kaleyi bulan 3 4 şutun olmaz mı yaa ah be bu nasıl kaçar diyebileceğimiz belki 1 pozisyon var

kısacası oyna koş yorul saldır ter dök istersen 4 ye istersen 5 ye herkes alkışlar ama ruhsuz oyna ve fark yee ben hasta fenerbahçeliyim ama hep destek tam destek diyemiyorum kötüyse kötü diyebileceksin arkadaş

zaten hep böyle hallederiz zamana ihtiyacı var diyenler yüzünden takım bu halde

http://youtu.be/Oq4wI20aQho

• quote:

quote:

quote:

iki takımın güncel takım değerlerinin karşılığında ortaya dün akşamki gibi bir skor (skor dan daha önemli oyun)ve uğraş farkı çıkması normal mi .üstelik 50 bin taraftarının önünde . !!! üstelik rakibinde form grafiğinde inişler çıkışlar var, sakatlar var sezon başı sebebiyle.

taraftarın desteği, rakibin durumu vs , 150m Euro luk kadronun direnmesini maçı eşit skor veya oyun dengesiyle bitirmesi olağandı.

aynı maç deplasmanda olursa rakip tabiki favori orası net. burası net değil.

yani siz Beşiktaşlı olarak f.bahçe yi bilinçli olarak küçümsüyor olmalısınız .rezil takım ve klüp yönetimini görmezden geliyorsunuz demektir.

evt Arsenal le f.bahçe arasında bir uçurum var. ama aslında demek istediğim Arsenalli futbolcularla , yönetimiyle, hocasıyla, f.bahçe NİN futbolcuları, hocası ve yönetimiyle arasında olan bir uçurum dur bu. arada büyük fark var.

Salzburg , f.bahçe elendi ama daha iyi top oynadı.
    f.bahçe Arsenal e elenecek ama daha kötü oynayarak .

her iki örneğin içinde 2 nokta var.: f.bahçe hep kötü oynuyor, rakipleri yense de yenilsede hep iyi oynuyor fener e göre yani.

• moskowa48 :

Arsenal : +50
    f.bahçe : -90 m Euro

ben bu tabloya tek bi türlü eyw derim, f.bahçe Arsenal den daha iyi top oynayabiliyorsa. o zaman harcanan paraya hehali hoş olsun dersin yine.
  • hocam arsene vegner göreve geldiği günden beri yoplamda 10M harcatmış sanırım, yani harcadıklarından, giden oyunculardan kazanılan paraları çıkarında 10M harcamış oluyolarmış.

inanılmaz bi durum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

quote:

quote:

quote:

iki takımın güncel takım değerlerinin karşılığında ortaya dün akşamki gibi bir skor (skor dan daha önemli oyun)ve uğraş farkı çıkması normal mi .üstelik 50 bin taraftarının önünde . !!! üstelik rakibinde form grafiğinde inişler çıkışlar var, sakatlar var sezon başı sebebiyle.

taraftarın desteği, rakibin durumu vs , 150m Euro luk kadronun direnmesini maçı eşit skor veya oyun dengesiyle bitirmesi olağandı.

aynı maç deplasmanda olursa rakip tabiki favori orası net. burası net değil.

yani siz Beşiktaşlı olarak f.bahçe yi bilinçli olarak küçümsüyor olmalısınız .rezil takım ve klüp yönetimini görmezden geliyorsunuz demektir.

evt Arsenal le f.bahçe arasında bir uçurum var. ama aslında demek istediğim Arsenalli futbolcularla , yönetimiyle, hocasıyla, f.bahçe NİN futbolcuları, hocası ve yönetimiyle arasında olan bir uçurum dur bu. arada büyük fark var.

Salzburg , f.bahçe elendi ama daha iyi top oynadı.
    f.bahçe Arsenal e elenecek ama daha kötü oynayarak .

her iki örneğin içinde 2 nokta var.: f.bahçe hep kötü oynuyor, rakipleri yense de yenilsede hep iyi oynuyor fener e göre yani.

hayır küçümsemiyorum tabi ki; aksine bu kadar kendini küçük görenleri anlamıyorum.

tamam fener ile arsenal arasında uçurum fark var ben de onu söylüyorum. ama fener ilk defa kötü oynamıyor kimse yanlış anlamasın. ben zico döneminden beri iyi top oynadığını hatırlamıyorum fenerbahçe'nin. buna rağmen kazanmasını biliyorlardı ama.

her sene şampiyonluk yarışında olmaları bunun göstergesi.

dünkü maçta çok kötüydüler ama karşılarında ki takım arsenal olunca affetmedi doğal olarak. ikinci maçta da 5 tane daha yer gibi gözüküyor fener bu oyunuyla.

ayrıca son olarak; ersun yanal'ı ben halı saha takımı kursam onun başına koymam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.