Şimdi Ara

İBRE DİŞE KAYDI(BU SON KARARIMDIR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
10.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam neden sordun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aposteriorizm kullanıcısına yanıt
    3.girisim ilk sene 41 2.sene 33 yapmistim.

• ozgurtekin07 O kullanıcısına yanıt
    5-6k civari zannedersem

• 4582 buldum ben tamı tamına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öylesine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sen el becerim yok diye bi meslekten vazgeciyosan bosver okuma,boyle basit seylerde pes edeceksen isin var

• quote:

Orijinalden alıntı: Tytayt11

Nereleri yazdın Uruk dişde
    dişde

quote:

dişde

dişde

dişde

dişde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 14 Ağustos 2018; 2:11:18 >
  • Dişlerin çoğunda alttan alma yoktur yalniz. Pratiklerde kalırsan 7 8 yıla biter okul

• wikipedi.a W kullanıcısına yanıt
    Agzinizi bir hayra acin hocam ya :)

Herkes muthis bir el becerisiyle gitmiyor zaten,bir sekilde gelisecek.

• yok ben de bi ara diş düşünmüştüm de bu pratik işlerini araştırınca vaz geçtim o asistan emek verdiğim sabuna olmamış baştan yap deyince dişi asistanın agzina takmaya çalışirdim.. bence siz ustlere tiplari yazin her an her şey olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: wikipedi.a

yok ben de bi ara diş düşünmüştüm de bu pratik işlerini araştırınca vaz geçtim o asistan emek verdiğim sabuna olmamış baştan yap deyince dişi asistanın agzina takmaya çalışirdim.. bence siz ustlere tiplari yazin her an her şey olabilir
    Hiç bir bölümde ilk seferde imza attigin iş kusursuz olamaz mühendislikten tut tıpa hukuka kadar her bölümde böyle.

Bence mental açıdan bu olgunluga erişmek lazım yoksa cok zorluk cekilir

• Arkadaş 28 yaşına geldim sınavla üniversiteyle alakam kalmamış, sırf şu konular popülere çıkıyor diye elemanın adını ezberledik :)

Bütün forumdaki sınava girenler elemanın tercihi için kafa patlatıyor. Adam ne seçerse seçsin, 3 senedir sınava giren adam hangi bölümde ne yapacak ne sonuç alacak bilmiyor mu ? Hangi bölümü seçtiği ne diye bu kadar mevzu oluyor.

Yorumlardan gördüğüm rüzgar esse kararı değişiyor. 3 senede gideceği bölümü kafasında oturtamamış adamla tartışılan mevzu nedir ? Ulaşılmak istenen sonuç nedir ? Yok elim kötü tıp olsun yok o kadar kötü değilmiş diş olsun, bu bölümlerdeki başarı veya başarısızlık bu kadar basit argümanlarla anlaşılmaz. Özellikle mesleki başarının sorgulanması bu kadar basit değil :) Tıp seçenlerde kan görünce bayılıyor mu buna baksın, bayılmıyorsa tıp seçsinler...

• Hocam elinizin tek sıkıntısı parmaklarınızın 2. boğumlarının da kıllı olması bence. Bu yüzden baş parmağınızda kıllı. Bunu müşteriler dert etmezse gerisi zamanla hallolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HitokiriKenshinBattousai -- 14 Ağustos 2018; 15:52:33 >
  • vay ibre vay
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Arkadaş 28 yaşına geldim sınavla üniversiteyle alakam kalmamış, sırf şu konular popülere çıkıyor diye elemanın adını ezberledik :)

Bütün forumdaki sınava girenler elemanın tercihi için kafa patlatıyor. Adam ne seçerse seçsin, 3 senedir sınava giren adam hangi bölümde ne yapacak ne sonuç alacak bilmiyor mu ? Hangi bölümü seçtiği ne diye bu kadar mevzu oluyor.

Yorumlardan gördüğüm rüzgar esse kararı değişiyor. 3 senede gideceği bölümü kafasında oturtamamış adamla tartışılan mevzu nedir ? Ulaşılmak istenen sonuç nedir ? Yok elim kötü tıp olsun yok o kadar kötü değilmiş diş olsun, bu bölümlerdeki başarı veya başarısızlık bu kadar basit argümanlarla anlaşılmaz. Özellikle mesleki başarının sorgulanması bu kadar basit değil :) Tıp seçenlerde kan görünce bayılıyor mu buna baksın, bayılmıyorsa tıp seçsinler...
    Bu abiye bile analiz yaptirttiniz

Son derece dogru tespitler +1

•  

• Dün gibi hatırlıyorum şu konuyu be

• Uruk hocamın o seneki sıramasıyla bu sene tıp geliyo ama herhalde seneler arası parametreler farklı oluyo

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.