Şimdi Ara

İBB'nin başlattığı Askıda Fatura uygulamasına siber saldırı gerçekleşti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende siZin gibi düşünüyorum elbet bir gün ölecekler ozaman kim kurtaracak bunları merak ediyrm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hadi oradan kendi kendinize yaparsınız sırf bunları demek için 80 sene ülke kuzey koreydi zaten taki millet yönetemini alana kadar nankörler

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    ak parti kadar ülkeye hizmet yapan yok gözünüze dizinize dursun en çok benden sen kullanırsın

• Bunun gerçekleşmesinde kimlerin parmağı varsa Allahım evlat acısından beterini yaşatsın, ölümleri en acı ölümden beter olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 7 Mayıs 2020; 15:49:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    6 ay tatil yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gt95

ak parti kadar ülkeye hizmet yapan yok gözünüze dizinize dursun en çok benden sen kullanırsın
    ulkeyi satmak hizmet ise sonuna kadar haklisin
  • Ekrem İmam ve Mansur çok iyi sınav veriyorlar bu zor dönemde. Ahtrollerin en büyük derdi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 7 Mayıs 2020; 16:22:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt95 G kullanıcısına yanıt
    Kimin parasıyla yapıyor ? Gidip 30 senelik garantili projeleri babam da yapar. Cebimden geçmediğim köprünün parası çıkıyor. Görmediğim havalimanın parası çıkıyor. Anadolu'daki de matah bişey gibi alkışlıyor.

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Kişi kendinden bilir isi okculuk vakfi Deniz feneri daha binlercesi yediniz ülkeyi be haram zıkkım olsun çocuğunuzdan çocuğunuzdan çıksın

• Müdür ne demek ?

• İBB bir yandan iyi şeyler yapıyor bir yandan tutarlılığını kaybettirecek işler yapıyor
    Tam gaz ilerliyoruz herhangi bir sorun yok dedikleri M7 metrosunun açılışı belirsiz bir tarihe ertelenmiş :(
    https://yenidunya.org/haber/17507/kabatas-mahmutbey-m7-metro-hattinin-acilisinda-gecikme
  • Fatura öde bastım 500 lira fatura gördüm. Bu faturayı inceleyen bir birim yok mu? Bu kaç aylık fatura veya bir aylık fatura mi ? Biri beni aydınlatsın lütfen

• Para aktarımın olduğu bir sistem kurarken siber saldırı olabileceği düşünülerek gerekli güvenlik önlemleri alınmalıydı. Ödeme yapanların kart bilgileri filan çalındıysa ne olacak.

Belkide mazlumu oynamak için asparagaz haberdir. Fox filan bangır bangır haber yapar bunu akşam...

Birde sadece iSKİ ve İGDAŞ faturaları için yapmışlar kendi alacaklarını temizliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 7 Mayıs 2020; 17:49:38 >
  • Murat.Ak M kullanıcısına yanıt
    siz imamoğlu yalanları ile yaşayın, gerçekler ağır gelir. kimsenin kimseyi de ikna etme derdi olamaz.
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    sonraki seçimde kaç alır sen ona bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

sonraki seçimde kaç alır sen ona bak
    çok daha büyük ezer geçer sıkıntı yok
  • mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Sık sorulanlarda açıklaması var. Kendilerince bir gelir testi yapıyorlarmış. O kişilerin faturalarını ekliyorlarmış...
    https://askidafatura.ibb.gov.tr/FAQ

İBB’ye daha önce sosyal yardım talebinde bulunmuş ya da bulunacak olan(sosinc.ibb.gov.tr) ve sosyal yardım talebi incelemesi olumlu sonuçlanmış herkes faturasını ekleyebilir. Bu kontrol otomatik olarak Askıya Fatura Bırak! sayfasında askıya fatura bırakma işleminiz esnasında anlık olarak kontrol edilecek ve gerekli yönlendirme yapılacaktır.
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Güzel gidiyorlar bakalım ama ben ezip geçtikten sonrasını merak ediyorum. AKP de zamanında Ecevit koolisyonunu ezip geçmişti.
  • sonofmana S kullanıcısına yanıt
    Pandemi nedeniyle dağıtılan 1000tl parayı muhtaca gidiyor zannedecek kadar ahmak yapma bizi yaa Rab.

Mevcut yardım alanlara ekstra 1000tl verince kimsenin ekonomisi düzelmiyor. Kapatilan iş yerlerine ve çalışanlarına yapılan yardımı göremedim. Gören varsa link atsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.