Şimdi Ara

Ibanez aeg 8 e+ ritter kılıf(revize)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gitarımı paraya ihtiyacım olduğundan ve hiç kullanmadığımdan satıyorum. İyi yönlerini bilen bilir ben yoğurdum ekşi diyenlerdenim:
    -gitar aşırı pis, çok tozlu hiç kullanılmadığı için. Silince gidiyor ama üşeniyorum
    -akord kulaklarının ikisini çok sert oldukları için değiştirdim. Çok kaliteli 19 liralık 2 kulak taktım ( fiyata yansıtmadım)
    -biri kasanın önünde ikisi arkasında, çok ufak boyutlarda kozmetik hasar var. Yarım cm bile değiller ve çok dikkatli bakmayınca görünmüyorlar gerçi ama görüntü önemli gitarda :)
    -kendi akord cihazının tuşunda problem var sağlam basmak lazım yoksa çalışmıyor. Bastıktan 10-15 saniye sonra cevap veriyor. Basit bir temizlikle giderilebilecek bir problem ama yapmıyorum.

Kılıfa gelelim :
    -kılıfım kalitelidir içi süngerli yüksek korumalı piyasada 140 liraya satılan ritter kılıftır. Kılıfın fermuarlarından birinin tutma yeri yok, sorunsuz çalışıyor ama. Bu da 2-3 liraya halledilir.

Gelelim fiyata:
    -arkadaşlar gitarı ve kılıfı beraber satacağım. Gitarın piyasa fiyatı 630 tl. Kılıf ise 140 tl. Toplam 770 tl'ye denk gelen ürünü ben ikinci el olması ve ufak tefek kozmetik hatalar dolayısıyla 420 liraya veriyorum. PAZARLIK SÜNNETTİR.
    Telefondan girdiğim için resim atamıyorum ama incelemek isteyenler Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirler fotoğrafları gönderirim: 05019121969

Ibanez aeg 8 e+ ritter kılıf(revize) Ibanez aeg 8 e+ ritter kılıf(revize) Ibanez aeg 8 e+ ritter kılıf(revize)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuestionMark -- 14 Ağustos 2013; 10:24:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Güncel

• Gincel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.