Şimdi Ara

i7-8700K benchmark testi sonuçları sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GAMBIT

Fiyatı 7700k gibi 330 dolar olursa piyasayı silip süpürür. AMD'nin dandik tek çekirdek performansından dolayı ryzen'e geçmiyorum.

Tek çekirdeğin çok puan alması sizi o kadar rahatlatıyorsa eğer neden İ7 alıyorsunuz gidi İ3 7300 alın rahata erin İ7 erden bir tık ötede güce sahip multicore durumunda bile izleği olmadığı halde öküz gibi puana sahip izlek ve yüksek cache bellek olmamasına rağmen bence saçma sapan bahaneler üretiyorsunuz kendinizi tatmin etmek adına. Şu zamanda tek çekirdeğe abanan uygulama mı kaldı en dandik uygulama dual core istiyor minmum.
  • Geriye dönük destek ihtimali iyice azalıyor. Bence bu 6 çekirdek yapısı yüzünden mümkün olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

i7-8700K benchmark testi sonuçları sızdırıldı

Şunu bloklayın lütfen saygı değer adminler

Bu arkadaşın yaptığı forumu trollemektir ve yeri konu dışıdır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
  • inşallah fiyatı uygun olur
  • Parası olan alır geçer, keyfine bakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çekirdekte 2000 puan alıyorsa bence gerçek değil. Eğer gerçekse olacakları düşünemiyorum.

Buyrun g4400@4,5ghz vs 7700K@4,2ghz bench skorları. 7700K 492!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Tek çekirdekte 2000 puan alıyorsa bence gerçek değil. Eğer gerçekse olacakları düşünemiyorum.

Buyrun g4400@4,5ghz vs 7700K@4,2ghz bench skorları. 7700K 492!

arkdaşım sen nerden alıntı yapıyorsun bide şuna bak gerçi bu bir ölçü değil taban frekansmı bu sızenalar turbo kapalımı açıkmı herşey çok farkeder

http://valid.x86.fr/bench/qpqp1l/1

• k2fg9 kullanıcısına yanıt
    karadon90 K kullanıcısına yanıt
    Bu yayınlanan test sonucu programın eski versiyonuna ait yani 1.78 sürümü. 1.79 dan itibaren puanlamada değişikliğe gidildi o yüzden kıyaslanamaz.

Cpu z validsayon sıralaması ise hala daha eski sürüme ait 1.78 e yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 10 Ağustos 2017; 8:32:27 >
  • AMD tek çekirdek performansını arttırınca Intel Max Turbo frekansları nasıl da 4.7 GHz seviyesine çekmiş. Neredeyse 5 GHz yapacak.
    Helal olsun sana Lisa Su. AMD ye geldin geleli neler başardın be.
    Eli öpülecek kadınsın...

• İntel tarafındaki bu gelişmeyi laptop işlemcileri içinde görücek miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

Fiyatı 7700k gibi 330 dolar olursa piyasayı silip süpürür. AMD'nin dandik tek çekirdek performansından dolayı ryzen'e geçmiyorum.

sana soran oldu mu neden gecmiyorsun diye ? resmen millete tas atmaya calismissin.

millet parasini cope atmak istemiyor ki amd ye geciyor. senin yaptigin yorum millete tas atmak olmus. yukarida sonuc ortada. 450 dolarlik islemcinin intel de karsiligi 1200 dolar.

o zaman ben de derim `enayi gibi yolunmamak icin intel e gecmiyorum. acayip isiniyor ve coklu cekirdek performansi, amd ye gore berbat`.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.