Şimdi Ara

i5 8400 h310 İTX anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm anakart budur..
    https://www.teknobiyotik.com/donanim/anakart-mainboard/asrock-h310m-itx-ac-intel-h310-2666mhz-ddr4-socket-1151-hdmi-dvi-dp-mini-itx-anakart.html

İlk etapta 1000 TL dolaylarında bir ekran kartı almayı düşünüyorum, ilerleyen zamanlarda bütçem uygun olunca 1070 Tİ almayı düşünüyorum..

Sizce bu anakart bu işlemci ve ekran kartı için uygun mudur?

Şu anda 8. nesil işlemciler için İTX anakart sıkıntısı çok bariz var. H ve B serisi anakartlar Türkiyede satılmıyor Z serisi İTX anakartlar ise 1200 TL dolaylarında seyrediyor, bütçem müsaade etmiyor.

• Aıkıntı çıkarmaz, 8400 çarpan kilitli zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 11 Haziran 2018; 15:39:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Aıkıntı çıkarmaz, 8400 çarpan kilitli zaten.
    öncelikle cevabınız için teşekkür ederim..

aslında sormak istediğim b ve h370 çipsetli anakart yerine böyle bi güçlü sistemi 310 çipsetli anakarta kurmak sorun oluşturur mu performans bakımından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestanbul -- 11 Haziran 2018; 15:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestanbul

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim..

aslında sormak istediğim b ve h370 çipsetli anakart yerine böyle bi güçlü sistemi 310 çipsetli anakarta kurmak sorun oluşturur mu performans bakımından..

Alıntıları Göster
    Anakartın performansa etki ettiği zamanlar çoktan geçti hocam. İş tamamen işlemci ve ekran kartına bakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Anakartın performansa etki ettiği zamanlar çoktan geçti hocam. İş tamamen işlemci ve ekran kartına bakıyor.

Alıntıları Göster
    teşekkür etderim. şimdi geçtim siparişi.. zaten piyasada uygun fiyatlı itx tek anakart bi tek bu var. nanakatolog da çok var ama hiçbirisi tokta yok güvenip veremedim sipariş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.