Şimdi Ara

i5-750 (LGA1156 Anakart Gosterene Bedava)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 i5-750 (LGA1156 Anakart Gosterene Bedava)
    Selamlar,

Yurtdisinda aldigim pc'yi sattigim icin elimde kalan i5-750yi satiyorum. 2009-2010 yilinda alindigini zannettigim iBuyPower makineden cikmistir, en son kullandigimda calisiyordu fakat geleli 1 ay oldu. Buyuk ihtimalle calisiyordur ama bir garanti veremiyorum malesef. Aldigim kisinin tipine bakinca OC ile hic ilgisi olmadigini varsayiyorum bendeyken de hic denenmemistir anakarti H55ti zaten. OEM oldugu icin sadece islemci var elimde, fani dahil hic birseyi yok baska. Resim isteyenlere atabilirim. Baska bir intel CPU'dan cikan koruma kutusuyla verecegim. Ankara ici tercihimdir, il disina kargo sizden olacak sekilde yollayabilirim. Fiyat olarak 100TL dusunuyorum. Takas dusunmuyorum ama onerilerinize acigim. :)

Pazarlik sunnettir 100TL bu islemcinin piyasasinin bir hayli altinda olmasina ragmen. Mantikli teklifleriniz degerlendirilir. :)
    Ankara disindan pazarlik tekliflerinizle gelmeyiniz lutfen il disina 100TL kesin.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Arkadaslar selam, islemcinin para etmedigi ortada. O yuzden LGA1156 anakartla beraber sizin olduguna dair kanit gosteren resim atan ilk arkadasa bedevaya yollayacagim :)
    Fiyat : 100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Selamlar,
    Halen i3-530 işlemci kullanan biri olarak LGA1156 anakartım var ve işlemcine talibim

i5-750 (LGA1156 Anakart Gosterene Bedava)
  • Anlayışından ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Bir aksilik olmazsa yarın tarafıma gönderilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.