Şimdi Ara

i5 4590 darboğaz yaparmı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GTX 1070 alsam i4590da darboğaz yaparmı arkadaşalr verimli kullanabilirmiyim kartı ?

• %80-85 oranında verim alırsın diye düşünüyorum.
  • Kesinlikle darboğaz yapar. Özellikle AAA oyunlarda baya hissedersin.
  • 6400 eşdeğeri bir işlemci 4590. Yapmaması imkansız. Ama 2K çözünürlük için alıyorsan alınabilir, 1080p'de karta yazık olur. Anakartın Z serisi ise 4790k alabilirsin elindeki işlemciyi satıp üstüne 300 lira falan eklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 19 Ocak 2017; 21:43:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

6400 eşdeğeri bir işlemci 4590. Yapmaması imkansız. Ama 2K çözünürlük için alıyorsan alınabilir, 1080p'de karta yazık olur. Anakartın Z serisi ise 4790k alabilirsin elindeki işlemciyi satıp üstüne 300 lira falan eklersin.

1080p için alıyorum hocam. bunun 3-4 yıl sonrasıda var 3-4 yıl sonra bu kart 2k zor açacaktır oyunları.

Yalnız yukardaki arkadaş yapar demiş siz yapmaz demişsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muscel

quote:

6400 eşdeğeri bir işlemci 4590. Yapmaması imkansız. Ama 2K çözünürlük için alıyorsan alınabilir, 1080p'de karta yazık olur. Anakartın Z serisi ise 4790k alabilirsin elindeki işlemciyi satıp üstüne 300 lira falan eklersin.

1080p için alıyorum hocam. bunun 3-4 yıl sonrasıda var 3-4 yıl sonra bu kart 2k zor açacaktır oyunları.

Ukalalık etmek istemem ama yapmaması imkansız demek yapar anlamına gelir Türkçe'de. Sanırım yanlış okudun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muscel

quote:

Ukalalık etmek istemem ama yapmaması imkansız demek yapar anlamına gelir Türkçe'de. Sanırım yanlış okudun.

yok hocam ne ukalalığı haklısınız ben yanlış okudum :) teşekkürler yardım için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.