Şimdi Ara

i5 2500k'lı sistem hakkındaki fikirleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Anakart: MSI P67A-GD65 (B3)
    Ram: G.Skill Eco (F3-10666CL9D-4GBECO) 4GB Dual Kit (2x2GB)
    Kasa: COOLER MASTER RC690-II, (CM-RC-692-KWN3)
    Güç Kaynağı: SILVERSTONE Strider Essential 700W 80Plus
    İşlemci Soğutucu: Thermalright TR-MUX120
    HDD: Western Digital Caviar Black (WD5002AALX) 32MB cache 500GB
    Ekran Kartı: Ati Radeon HD4650 (Şimdilik eski ekran kartımı kullanıcam 1-2 aya kadar değiştirmeyi düşünüyorum. O sebeple yorum yaparken ekran kartını göz ardı ederseniz sevinirim.)

• Bence sistemin çok ideal olmuş işlemci zaten çok iyi dediğin gibi güzel bir ekran kartı atarsın ilerde iyi olur
  • Valla kafama takılan güç kaynağı aslında silverstone ve SEASONIC SEA-SS-750AT, 750W, 80 Plus arasında kaldım. Forumda seasonic hakkında çok güzel şeyler söyleniyor ve açıkcası aklım ufak ufak ona gidiyor gibi.
  • Eğer fiyat farkı fazla değilse seasonic daha iyi olur ama silverstone da çok kalitelidir gerçekten.Sistem çok güzel olmuş.Birde 28nm takarsınız 2 ay sonra tamamdır.Hayırlı olsun!!
  • Silverstone gayet kaliteli bence rahat alabilirsin
  • silverstone'un seçtiğiniz modeli yerine seasonic daha iyi olur. Daha verimli ve silverstonun 46Amper verebildiği yerde 62Amper verebiliyor seasonic.
    İkiside sonucta modüler değil ve seasonic ile aralarında cok az fark var. Daha verimli ve daha fazla güc cekeni almanız daha doğru tercih olur.

HDD olarakta 1tb alabilirsiniz o fiyata. Sata III HDD size ek bir performans katmaz sata II lere göre... Hepsi mekanik ve 7200rpm sonucta..
    Bu yüzden 500gb alınacaksa Samsung f3 serisi alınmalı. 120tl 500gb sata 3 hdd ye verilmez.
  • Sistemin çok güzel olmuş hayırlı olsun güle güle kullan ancak benim kasa pek içime sinmedi
  • Peki kasa olarak ne önerirsiniz 200.-TL civarında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldierulz

Peki kasa olarak ne önerirsiniz 200.-TL civarında?

cm haf 912
  • RC 690 II Pencereli iyi seçim. Kalsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.