Şimdi Ara

i3'ten i7'ye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung r580 laptopum var... i3 330m cpu artık düşük gelmeye başladı bende i7 740m işlemci aldım.. ödemeyi yaptım ve acil yardıma ihtiyacım var :).. bir arkadaş işlemci voltajını yükseltmezsen çalışmaz dedi... biostan da yapılmıyormuş bu iş.. biosu kapalı imiş galiba.. bu işlemle ilgili bilgisi olan arkadaşlar bu işlem kolayca gerçekleştirilebilir mi yoksa satış işlemini iptal mi ediyim ??? acil cevap bekliyorum

• Satışı iptal et bence ayrıca adaptörün yetmediği durumlar olabilir çünkü piyasadaki tüm i5ler 90w adaptörle i7ler 120w adaptörle geliyor. Laptopta harici ekran kartı varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sistem yüke binince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben satışı iptal ediyorum yaa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infernall

quote:

Orijinalden alıntı: ec38

arkadaşlar samsung r580 laptopum var... i3 330m cpu artık düşük gelmeye başladı bende i7 740m işlemci aldım.. ödemeyi yaptım ve acil yardıma ihtiyacım var :).. bir arkadaş işlemci voltajını yükseltmezsen çalışmaz dedi... biostan da yapılmıyormuş bu iş.. biosu kapalı imiş galiba.. bu işlemle ilgili bilgisi olan arkadaşlar bu işlem kolayca gerçekleştirilebilir mi yoksa satış işlemini iptal mi ediyim ??? acil cevap bekliyorum

sakat bi durum olacağını sanmıyorum biraz daha güç tüketimi artar pil ömrü azalır.Bu arada keşke almasaydın çok fark göremezsin i3le i7 arasında malum laptop bu.

oyunlarda kasıntı yapıyor.. normalde uğraşacak değilim de canım sıkıldı bu duruma.. herkes bişe diyor.. satın aldığım arkadaşa gönderme dedim.. şimdi araştırıyorum hiçbir bilgi yok.. direk taksam çalışmaz mı acaba şüphesinden vazgeçtim almaktan ya... sıkıntı olmazsa alacağım fakat i7li laptopların adaptörlerinin kaç Ah olduğunu vs öğrenmem gerekiyormuş galiba.. saçma bişe araştırıyor gibiyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Satışı iptal et bence ayrıca adaptörün yetmediği durumlar olabilir çünkü piyasadaki tüm i5ler 90w adaptörle i7ler 120w adaptörle geliyor. Laptopta harici ekran kartı varmı?

ewet harici kart da var gt 330m modelli nvidianın..

yardım edin arkadaşlar... bu işlemi yapabileceksem alacağım.. yoksa pc yi sadece net için kullanmam gerekecek
  • quote:

Dediğim gibi hiç bulaşma. Biosdan voltaj ayarlaman gerekirki bunu sen yapamazsın büyük ihtimalle bios kullanıcıya kapalıdır servise para bayılman gerekir ve garantin uçar ayrıca, uygun adaptör bulman gerekir. Eğer oyunları daha rahat oynayayım diye yapıyosan hiç yapma ekran kartın düşük kalıyor çünkü günümüz oyunlarına. Net için yeterli ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighonFire -- 31 Temmuz 2012; 5:30:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

quote:

Dediğim gibi hiç bulaşma. Biosdan voltaj ayarlaman gerekirki bunu sen yapamazsın büyük ihtimalle bios kullanıcıya kapalıdır servise para bayılman gerekir ve garantin uçar ayrıca, uygun adaptör bulman gerekir. Eğer oyunları daha rahat oynayayım diye yapıyosan hiç yapma ekran kartın düşük kalıyor çünkü günümüz oyunlarına. Net için yeterli ama.

satışı iptal ettim.. tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.