Şimdi Ara

i3 6100 + RX 470 darboğaz yaşar mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • INTEL Core i3-6100 Skylake 3.70GHz, 3MB, çift kanal DDR4, 14nm, LGA1151, 65W İşlemci
    KINGSTON HyperX Fury Black DDR4-2400Mhz 8GB Bellek
    SAPPHIRE RX 470 NITRO+ 4GB Ekran Kartı
    KINGSTON V300 Serisi 2.5 120GB SSD SATA 6.0Gb/s(SATA3), 450-450MB/s SSD
    MSI H110M PRO-VD INTEL H110, DDR4, LGA1151, SATA6Gb/s, USB3.1, D-SUB, DVI microATX Anakart
    CORSAIR SPEC-01 Red LED Carbide Serisi USB3.0 Güç kaynaksız Kasa
    EVGA 600B Bronze 600W 80+ BRONZE (100-B1-0600-KR) Güç kaynağı

Bu sistemde herhangi bir darboğaz yaşar mıyım. Hedefim 1080p oyun oynamak.Beni kaç sene götürür?

• Güzel sistem olmuş herhangi bir darboğaz yaşamazsınız ve sistem sizi 2-3 sene götürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkürler yorumun için. Forumda çok fazla yorum var emin olamadım darboğaz konusunda. İnterneti taradığımda pek fazla test videosu da bulamadım.
  • ahmetfakoc kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir darboğaz yaşamassınız emin olun

multiplayer oyun oynanmadığı sürece sıkıntı olmaz.
    V300 serisi adi sorunlu ssdyi alma kardesim

• wrisked W kullanıcısına yanıt
    Multiplayerdan kasıt Overwatch gibi oyunlar mı yoksa Battlefield 4 tarzı daha büyük oyunlar mı?
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Hocam kasayı forumdan hazır olarak alacağım herhangi bir sıkıntı çıkartırsa ileride değiştirebilirim.
  • İnternette şu videoyu buldum ama kanalda çok az oyun testi var daha fazla video koysa iyi olur aslında.

https://www.youtube.com/watch?v=XL0jjXh1q-Q
  • Bütçenizi az daha arttırıp i5 almanız sizin faydanıza olur. Mmorpg tarzı oyunlarda, multi battlefield 4 64 kişilik maplerde darboğaz yapabilir. Ama diğer single tarzı oyunlarda sıkıntı çıkarmaz.
  • cool1st kullanıcısına yanıt
    Bütçemin tam olarak sınırındayım. İleride güncelleme yapabilirim. Anakart uyum konusunda sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum. BF4 tarzı oyunlardan ziyade daha çok single oyunlar oynamayı düşünüyorum. Yorum için teşekkür ederim.
  • ssd kötü kingston sdd alma.
    samsung alabilirsin.
  • Darboğaz yaşamazsınız i3'ün tüm serileri üst düzey işlemcilerdir . MSI anakart+i3 işlemci ikilisini bende 4 yıldır kullanıyorum . 5 kasa kırdım tekmeyle bu dönemde tık yok halâ çalışıyolar . Sistemi güzel hazırlamışsınız , DDR4 ramlere cahilim yetişemedim pek Kingston'lar DDR3'te kötüydü pek tercih edilmiyordu . DDR4'de nasıllar bilmiyorum kingston ismi varsa iki kere araştırın derim .
    Hiçbir sorun olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.