Şimdi Ara

i20 hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bütçe 45bin temiz bir golf bulursam ona yönelicem de zor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu forumda kimsenin fikrini sorma paranın yettiği beğendiğin aracı al kullan,1.2 araçlar arasında performans ve yakıt tüketimi olarak en iyisi i20 bence ,fiyat performans kullanışlılık güncel kasa yine i20 ,bagajı rakiplerine göre iyi içi geniş ve şık hertürlü i20 derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muallim_25

Arkadaş b segmentindeki araçlardan hemen hepsini kullanmasam hak vereceğim yorumlara.. Adamlar biliyor ki yorum yapiyor diyeceğim... lakin okulumuzda polo fiesta corsa clio i20 yaris hepsi mevcut... Trim sesi olmayani yok...

1.2 atmosferik motor içerisinde en performansli ve az tüketenide i20 ...
    Bir önceki kasa var bende okulda 1.2 atmosferik olan polo (2012 model) corsa clio 4 ve 1.25 fiesta hepsiyle de kiyasladik araçlari...

Motor ve performans olarak i20 ve fiesta yakin birbirine ama tuketimde fiesta biraz fazla... 2013 corsa, polo, 2013clio 4 bunlarin 1.2 leri 70 beygir zaten..

motor ve performans olarak yazdiklarim 1.2 atmosferik motor için geçerlidir. Zira polo şuan ki motoru 1.2 tsi dir...
    2013 1.4 sense otomatik i20 aldım. 38.000 km de.
    yakıt tüketimi lpgli olduğu için şehir içi kısa mesafe 8,8 olarak görünüyor. uzun yolda ise lpg ile 7,5 lt olarak ortalama gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: muallim_25

Arkadaş b segmentindeki araçlardan hemen hepsini kullanmasam hak vereceğim yorumlara.. Adamlar biliyor ki yorum yapiyor diyeceğim... lakin okulumuzda polo fiesta corsa clio i20 yaris hepsi mevcut... Trim sesi olmayani yok...

1.2 atmosferik motor içerisinde en performansli ve az tüketenide i20 ...
    Bir önceki kasa var bende okulda 1.2 atmosferik olan polo (2012 model) corsa clio 4 ve 1.25 fiesta hepsiyle de kiyasladik araçlari...

Motor ve performans olarak i20 ve fiesta yakin birbirine ama tuketimde fiesta biraz fazla... 2013 corsa, polo, 2013clio 4 bunlarin 1.2 leri 70 beygir zaten..

motor ve performans olarak yazdiklarim 1.2 atmosferik motor için geçerlidir. Zira polo şuan ki motoru 1.2 tsi dir...
    "b segmentindeki araçlardan hemen hepsini kullanmasam hak vereceğim" demişsiniz ancak kia rio 1.25 listenizde göremedim? iç mekan kalitesi, arka diz mesafe genişliği, yalıtım ve performans ve en başta tüketim değerleri ile de öne çıkan bir model. En boş paketinde bile aynalar elektrikli. Yorumunuz epey iddialı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 22 Mayıs 2018; 10:33:16 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.