Şimdi Ara

İ phone/iPad music

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iPhone parası kadar kulaklığa para verdim fakat suan sesinden faydalanamiyorum.

Daha ziyade kaliteli mb i yüksek parçalarımı indirmem lazım
    Hangi formatları önerirsiniz?
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Ne kadar verdiniz kulaklığa?
  • 400 Euro
  • Hayırlı olsun baya kaliteli birşey sanırım,sorunuzla ilgili pek bir bilgim yok bilen üstadlarimiz cvaplayacaktir
  • Hayırlı olsun. Flac formatındaki müzikleri indirebilirsiniz oynatmak içinde app store da uygulama bulabilirsiniz.
  • Selamlar
    Size tavsiyem eğer kulaklıklardan tatminkar ses kalitesi istiyorsanız mp3 bitratelerinin en az 256 kb olması gerekmektedir fakat bana göre 320 kb olması daha iyi netice verecektir.
    Bu arada kulaklıklarınızın marka ve modeli nedir.
  • Bose qc3

Kulaklıkları almadan önce denediğim yerde netice farklıydı kulaklığın hakkı bu değil yani ses kısık gibi.sagolun bu arada.ben bir müzik sekli gormuştum 1 şarkı ortalama 30 mb civarındaydı düşüncelerinizi bekliyorum
  • Ses formatının en yükseği şu an için; stüdyoda kaydedilip piyasaya sürülebildiği kalitedir. yani CD kalitesi. CD kaliteside 44100 KHz ve 16 bit, Wav formatıdır (track). Bunun üstündeki kaliteyi piyasada bulmazsınız. Ancak üstündeki kaliteler stüdyoların elindeki ham kayıtlarıdır. CD kalitesindeki bir parçanında boyutu ortalama 50 MB'dır ve bu ses dosyası Mp3 gibi sıkıştırılmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stronger06 -- 27 Haziran 2011; 21:09:53 >
  • Flac indirin. Flac'ın açılımı Free Lossless Audio Codec'tir, müzik dosyalarını kalite kaybı olmadan sıkıştıran bir formattır. AppStore'da Flac player var (9,99$) ama elinizde zaten varsa AVPlayer, hatta OPlayer Lite ile de dinleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.