Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bizimki 5 yaşına girdi ama daha dipdiri
  • Nerede bu Accent Admire kullanıcıları. Kimse uğramıyor.
  • slm arkadaslar kusura bakmayın yıl sonu envanter sayım hesap kıtap ıslerınden dolayı gıremıyordum ama bundan sonra ınsallah bu kadar ara vermeden aranızda olurum.ozan resımler cok gusel cıkmıs araba masallah gelın gıbı duruyor.

yenı gelen arkadaslar hos geldınız aramıza mustafaemer.modifiyeteam ıkınızınde arabaları cok gusel gorunuyor
  • Arkadaslar ben geldım ama yıne kımsecıkler yok kustunuzmu forum
  • Beni de ekleyin listeye, 2006 Admire 1.3 beyaz aldım bir hafta önce...!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MADXXL

Beni de ekleyin listeye, 2006 Admire 1.3 beyaz aldım bir hafta önce...!

aracınız hayırlı olsun aramıza hos gedınız aracınız hakkında bılgı verırsenız sevınırım kac km de ne kadara aldınız durumu nedır bılgımız olsun pıyasadan v.s
  • hayırlı olsun foruma bekleriz sizleri
    quote:

• 2004 1.3 lpg li admire ye kaç numara yağ kullanılıyor.
    Hangi markayı önerirsiniz. kaç km gidiyor.
    Benim arabada aldığımda olan yağ 6 bin km lk yazmışlar yağ kartına yakında değişecem. km doldu.
  • hmzycl kardeş hoş geldin nerdesin özlettin kendini.jantları aldım ve taktım guzelde oldu.kardeşim senin sayende oldu senin fikrin bana ilham verdi.kar kış ve yagmurdan dolayı arabayı temizleyip fotolarını en kısa zamanda koyacagım.........
  • quote:

Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız ve cezasız kullanmayı nasip etsin. Fotoğraf bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esen38

hmzycl kardeş hoş geldin nerdesin özlettin kendini.jantları aldım ve taktım guzelde oldu.kardeşim senin sayende oldu senin fikrin bana ilham verdi.kar kış ve yagmurdan dolayı arabayı temizleyip fotolarını en kısa zamanda koyacagım.........

Sağol abi sorma abi yaa yıl sonu hesap kitap başımı kaldıramadım.halen daha devam ediyorum.jantlar hayırlı olsun abi eminim yakışmıştır.Resimleri bekliyorum abi.
  • hamza abi bizim arabanın jantını 14"lük yapsak ne kadar masraf tutar?
  • Gunaydın takım.orhun 14 yapsak derken celık jantmı takmayı dusunuyorsun yoksa orj sac jantlarınımı onu soyle bende dıyeyım sana ne kadar tutacagını
  • çelik jant hamza abi eğer babamı kandırırsam değiştirir böyle hali çok gıcık yaaa
  • VALLA ORHUN CIKMA JANT LASTIK ALACAKSIN EN GUSELI O OLUR BENCE 300-350 ARASINDA DEGISIR FIYAT AMA SIFIR ALIRSAN 750-1000 TL ARASINDA OLUR.ESEN38 ARKADAS YENI ALDI MESELA JANT LASTIK CIKMA GUSEL BI MODEL 300-350 GIBI BI RAKAMA ALDI HERALDE YANLIS HATIRLAMIYORSAM.TAVSIYE EDERIM YANI
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

aracınız hayırlı olsun aramıza hos gedınız aracınız hakkında bılgı verırsenız sevınırım kac km de ne kadara aldınız durumu nedır bılgımız olsun pıyasadan v.s

120.000'de 13,500'e aldım durumu iyi gösterdiğim tamirciye göre...!

• 2006 admire si olan arkadaşlar lastik ebatlarını söyleyebilirlermi acaba, ben 185/65/14 taktım da
  • quote:

2006 admire si olan arkadaşlar lastik ebatlarını söyleyebilirlermi acaba, ben 185/65/14 taktım da

185/60R14 DUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

2004 1.3 lpg li admire ye kaç numara yağ kullanılıyor.
    Hangi markayı önerirsiniz. kaç km gidiyor.
    Benim arabada aldığımda olan yağ 6 bin km lk yazmışlar yağ kartına yakında değişecem. km doldu.

Kimse accentin yağını değiştirmiyor herhal.
    Hangi yağ arkadaşlar.
  • VALLA BEN DEGISMEDIM DEGISMEYEDE DAHA BAYAGI BI VAR 4000 KM KADAR BUDA 6 AY SURER HERALDE
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.