Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baba olmak süper birşeymiş. Geceleri uykusuz geçse de hiç önemli olmuyor. Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Lastik konusunda tavsiye isteyen arkadaşa tavsiyem nerden baksanız 40-50 ileti var o konuda. Ama 185/60/14 alınmalı kesinlikle. GoodYear GT3 kesinlikle olmaz çünkü 185/65/14 olanı var. İnce ve uzun araştırmalar sonucunda forumdaki dostlarımın dediğine geldim. Tavsiye konusunda ise Lassa Impetus Revo(atracta modeli güzel değil), Yokohama-Falken-Toyo gibi yumuşak lastikler seçilmeli. Sert lastik gitmiyor. Bridgestone ER300 ve Kumho taktırdım bir tur attıktan sonra lastikçi kendil söktü...
  • Bu arada atlamışım.

Hamzacığım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin İnşallah. Düğüne davetiye bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 14 Nisan 2009; 10:45:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasi70

hamzacım çok saolasın.
    ama jant işini hala çözemedim...
    sen sattınmı jantları bu arada???

jantar gıttı hasan abı
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion90

Arkadaşlar tekrar merhabalar..Forumun eski kullanıcılarından biriydim de girmek nasip olmuyodu bi yoklayayım dedim..Aranıza bende katıldım..
    2005 model Accent 1.6 ım var..Ufak tefek bişeyler yaptım..Saygılar..

hos geldın @legion90
  • quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

Hamzacım hayırlı olsun..Allah tamamına erdirsin inşallah...Düğün davetiyelerini bekliyorum fazla uzatma

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

cok tsk ederım ulascım darısı butun bekarların basına ınsallah

allah razı olsun erkan abı ınsallah hepınızı davet edecegım abı o gune bı gelelım hayırlısıyla

• quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

Bu arada atlamışım.

Hamzacığım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin İnşallah. Düğüne davetiye bekleriz.

sagol malı allah razı olsun ınsallah hayırlısıyla tamamına erdırırız
  • beni eklemeyi unutmuşsunuz yaaahuuu

2003 crdi istanbul nar çiçeği kırmızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kxlylmz

beni eklemeyi unutmuşsunuz yaaahuuu

2003 crdi istanbul nar çiçeği kırmızı

hos geldın koksal arkadasım senıde eklerız clone (ozan)gelsın eklemeyı yapar ınsallah aktıf olursunuz
  • quote:

hamza abi tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

quote:

hamza abi tebrikler

sagol orhun tsk ederım.....

ne ıstır yaa kımsecıkler gelmıyor ne gusel kımsede problem yok herade
  • Hamza hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin.Ctsi ben de arabanın 40.000 bakımını yaptırdım. 220 TL demişti servis bakım için ama ön fren balatalarıda degişti 70TL de o tuttu ayrıca ön göğsü söktürdüm ufaklık gecen boyama kalemını klımanın cam kenarındakı ufleyicıden ıcerı atmıstı,servis boyama kalemını bulmak ıcın cok ugrastı toplam 8 saatı buldu arabanın her tarafını dagıttı. Boyma kalemı dısında bulunan 4 tukenmez kalemıde sayarsak 5 kalem cıktıcok kotu bır yere kacmıs boyama kalemı resmen araba yenıden montaj oldukalemi bulmak içinde 60 Tl aldı.Toplam 350 Tl aldı ve 2 taksıt yaptı.
  • quote:

Arkadaşlar tekrar merhabalar..Forumun eski kullanıcılarından biriydim de girmek nasip olmuyodu bi yoklayayım dedim..Aranıza bende katıldım..

Tekrar Hoşgeldin hocam. Uzun zamandır göremiyorduk seni.
  • Anca uğrayabildim uğraşıyom arabayla..Logosuz panjur yaptık , yay taktık , kule gergisi taktık , orta susturucuyu iptal ettik vs felan..Şimdi son susturucu arıyorum..Sebring , Otto Carbon ve Real arasında kaldım araştırıyorum..
  • iyi geceler cümleten. piyasa uygun fiyatlı birçok admire var. benim gönlüm 1.5 crdi den yana. kulanan varmı torku gücü nasıldır. yakıt tüketimi nasıl motor gürültüsü kabin iiçine yansıması falan. bakımları masrafları.
  • Valla dizel araçların içinde fiyat/performans konusunda en iyi araç Accent Admire'dir. Abimin Dizel C-Max'ı arıza yaptığında 8.000 TL ücret istediler. 1 hafta İstanbul'da girmediği parçacı kalmadı. Eski evsahibinin kardeşi Ford serviste çalışıyor. Ona yaptırdı. 4500 TL'ye maloldu. Eğer araç Hyundai olsaydı Serviste bile 3000 TL'ye mal olacaktı hesap senin artık.

Bir de şimdi dizel/benzinli muhabbetine girmeyelim ama dizel araç ya ilk sahibinden(o da araca çok iyi bakan birisi olmalı) yada sıfır alınır. Ben olsam benzinli alır LPG takarım. :)
  • hoş geldin üstadım arabalarımız aynı
    aramıza yeni katılan arkadaşlara bier hoşgeldinumarım katılımcı olursunuz

arkadaşlar bu aralar biraz yoğunluk var pek giremiyorum bendemazur görünüz..
    quote:

• dostum dizel admireler çok iyidir merak etme..lakin çok iyi bildiğin birinden alma imkanın yoksa hiç bir dizel arabaya yaklaşma der,m bende..benimki 1.6 lpg.li çok memnunum hem performans hem ekonomi hemde donanım olarak
    quote:

Orjinalden alıntı: daldiy

iyi geceler cümleten. piyasa uygun fiyatlı birçok admire var. benim gönlüm 1.5 crdi den yana. kulanan varmı torku gücü nasıldır. yakıt tüketimi nasıl motor gürültüsü kabin iiçine yansıması falan. bakımları masrafları.
  • ahmtky - BLUEMAGICWOLF - okyanus57 - legion90 - kxlylmz

hepiniz ayri ayri hosgeldiniz arkadaslar.
    gecikmeli eklemem icin kusuruma bakmayin.
    iyi forumlar.
  • oo maşallah üstad aracın son resimlerini ekleyebilirmisin
    quote:

Anca uğrayabildim uğraşıyom arabayla..Logosuz panjur yaptık , yay taktık , kule gergisi taktık , orta susturucuyu iptal ettik vs felan..Şimdi son susturucu arıyorum..Sebring , Otto Carbon ve Real arasında kaldım araştırıyorum..
  • quote:

Anca uğrayabildim uğraşıyom arabayla..Logosuz panjur yaptık , yay taktık , kule gergisi taktık , orta susturucuyu iptal ettik vs felan..Şimdi son susturucu arıyorum..Sebring , Otto Carbon ve Real arasında kaldım araştırıyorum..

Güzel bir araç oluyor belli...
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.