Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.392
Cevap
221
Favori
1.004.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tucson orjinal led iç aydınlatma ampülleri var elimde.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-hyundai-tucson-led-ic-lamba-tucson-icin-uyumlu-682942042/detay/

Düşünen olursa ayrıca pert olan aracımdan kalan kriko ve bagaj filesi mevcut.
    Syg
  • conradi C kullanıcısına yanıt
    Hocam pert araciniz kac modeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    2017 hocam, elite model

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • conradi C kullanıcısına yanıt
    Jantlari duruyormu

• Malesef

• Değerli tosun binicileri
    Aracımızın torpido ön konsol çok rahat çiziliyor. Benim konsol da da çizikler oluştu yüzeysel. Bunları ne yapsak yok edebiliriz. Micro fiber bezle sildim daha kötü oldu. Başka bez ile sildim yine aynı. Napacağız. Önerisi olan var mı.

• Merhaba Arkadaşlar
    Trafik işareti tanıma özelliği açıldığını okudum önceki sayfalarda,
    2019 Elite için (plus değil - önde kamera yok) bu özellik açılabiliyor mu? / var mı?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 26 Temmuz 2019; 10:44:5 >
  • Merhaba arkadaşlar aracımı ev alacağımdan dolayı satıyorum,2016 model T-GDI 4*4 21.500 km.'de şükür boyası kazası değişeni yok,ilgilenen olursa linki:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-hyundai-hyundai-tucson-1.6-t-gdi-elite-4-4-700106819/detay
  • Tucson’a normal bisiklet taşıyıcı askılık bağlanamıyor değil mi? Tavana bisiklet taşıyıcısı almak mı gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ccobanog

Tucson’a normal bisiklet taşıyıcı askılık bağlanamıyor değil mi? Tavana bisiklet taşıyıcısı almak mı gerekiyor?
    Bağlanıyor
    Ben şunu kullanıyorum: https://www.acsbisiklet.com/urun/acs-pro-2li-bisiklet-tasiyici
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Plus varmış sadece

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, evet öğrendim ben de. Dikiz aynasında yolu takip eden kamerası olan modellerde oluyormuş...
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Ana hobim hifi-hiend home setup lar olduğunu için iyi bilirim fakat konu oto olunca genelde ölçek araç fiyatı ile bir miktar ölçeklenir.sizin dediğiniz biraz bu araçiçin orantısız güç olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Ana hobim hifi-hiend home setup lar olduğunu için iyi bilirim fakat konu oto olunca genelde ölçek araç fiyatı ile bir miktar ölçeklenir.sizin dediğiniz biraz bu araçiçin orantısız güç olur
    90 larda benim de hobimdi, tabi o zamanlarda elimin altında internet yoktu :)
    Öncelikli markalar elbette Matsushita grubu, Sony, Kenwood :))
    Ne güzel yıllardı yaa....

• Arkadaşlar, araniza yeni katıldım. Sormak istediğim bir şey vardı, daha önce belki konusu geçmiştir ama, android auto kullanmayı denedim ama bir türlü telefonumu bağlayamadım. Samsung A9 telefonum, bir türlü olmadi, eşimin iphone SE var, apple car play ile aktarma ve yansıtma yapabiliyorum ama kendi telefonum ile olmuyor, nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afumetto -- 31 Ekim 2019; 0:9:7 >
  • Aracına ön park sensörü taktıran var mı? Yetkili servis takmıyormuş.

• Arkadaşlar bu soğutma suyu neden 90 derecede durmuyor ya? Benim gibi simetri takıntısı olanların canını sıkıyor bu durum

• Burak DEMİRAL B kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz 2016 model elite plus’ta geçerli midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Targaryen

Arkadaşlar bu soğutma suyu neden 90 derecede durmuyor ya? Benim gibi simetri takıntısı olanların canını sıkıyor bu durum

1.6 turbo benzinli motorların tipik özelliği; derece 87-88civarı bir yerde, ben de alışana kadar baya bir takılıyordum ama öyle işte.

• D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Apple Car Play ve Android Auto mu?

Sadece yeni yani makyajlı modeller de geçerli.

Önceki modelde uygulama indirip, Android'i bağlıyormuş arkadaşlar ama (Tüm telefonları değil sanırım) Apple olmuyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.