Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.392
Cevap
221
Favori
1.004.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srvngrc

97.700 fiyat aldım gdi elit için. Aracı almıştım da fiyat öğrenmek için sordum.

7000tl civarı artış olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun ilk defa uzun yol testimi yaptim. 133km ortalama hiz ve genelde 160-180 arasi spor modda agresif olarak kullandim. 120km yol ve ortalama 10.5lt. ayrica fsmden mahmutbeye kadar yogun trafik vardi...

Yarin ayni yolu 90 la ve normal mod ile gelicem asagida yarinki ekonomik surusumu yazacagim.

Yanliz araba akiyor ya :)

Edit: 5 kisi full bagaj ile tekirdag istanbul arasinda 130km donus yolunda klima acik ve sabit 90-115km arasinda hic trafige takilmadan geldik. Ortalama 8.5 gosteriyordu. 5 kisi ve bagaj olmasa ne derece daha duserdi bilmiyorum. Ama 8.5 gayet iyi gibi. Agresif kullanim ile arasinda 2lt fark var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s7e7v7e7n7 -- 4 Aralık 2016; 23:16:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor modda bu arabayı kullanmak inanılmaz heyecanlı ve zevkli. O gücü ve o motor sesini damarlarınızda hissediyosunuz. Gaza basıp uzadığınızda arakanızdan gelmeye pek fazla kimsenin cesareti olmuyor. 1750 kg lık bir araç nasıl olurda bu kadar seri ve atak olur anlamak zor. 1100 kg lık otomobiller bile bu kadar atak ve seri değil. Bu motoru icad edene helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç 5 kişi 150 km lik yolda yolun çoğu iniş çıkışlı bu arada 110 a sabit hız arada spor moda çekip gazı diplemek dahil araç 9.3 yaktı arkadaşlar zamanla inermi bilmem ama değer yaksın bu araba çünkü sürüşü inanılmaz zevkli alan herkese kazasız sürüşler

• Arkadaslar sorum MTV..gdi style almak uzereyim..istedigim renk granit gri.fabrika stoklarina gore teslimat ay sonuna gore diyorlar.aldigimda 2016 2 mtv vergisini kim verir?araci almak icin 2 ocagi beklesem avantaj olurmu??

• dvmvolkan D kullanıcısına yanıt
    400 lira vergi vermemek icin 90 binliralik bir aracin zamlanmasini goze aliyorsunuz. Ki son 14 gunde bu araclar 2 kere zam yedi... Hayirli olsun simdiden.

• Soruyu soyle sorayim sifir aldigimiz bu aracin mtv sini kim oduyor?bayimi bizmi?1 hafta arayla 2 vergi birdenmi vermis olurum...

Ben araci teslim alirken sorfum bunu. 12 gun once aldim araci. Ocak mtvsi bana ait dostum

• Alirken aralik mtv si??

• Arkadaşlar dönüş yolu yakıt verisini yazayım 156 km yolda 130 km sabit 110 km hızla 5 kişi son 26 km ide 100 km sabit hızla geldim 7,5 lt yakıt tüketimi gösterdi araç cidden çok iyi bi değer bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrmm1 -- 4 Aralık 2016; 23:39:30 >
    Bu ay alırsanız 2016 ikinci taksiti bayii öder. İki MTV ödemezsiniz. 2017 MTV'si size ait olur. Ocak ayında alırsanız 2017 birinci taksiti bayii öder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura 2016 icinde kesilse ama ben araci 2017 yili icinde alabilirmiyim..boylece 2107 model olur ve vergiden kurtulurum.ama ocakta gelicek bayi zammindan etkilenirmiyim?

onu bayi ile anlaşmanıza baglı şöyle ki arabanın parasını yatırırsınız araba ocak ayında gelsede işlemleri firma yapıcagı için ocak ayını firma öder veya firma ile anlaşırsınız parayı ödersiniz araba gelir almasınız bayide bekletirsiniz satış işlemlerini ocakta başlatırsınız ki bunu her firma kabul etmeye bilir bilginize anlaştıgınız anda parayı vermek tabiki zamlardan etkilenmekten kurtarır ama dediğim gibi bayi ile anlaşmanıza baglı bayi arabyı ister hemen getiremez ocak ayınd getirir ise ocak ayını öder ama hemen getirirse ocak ayı muhtemelen siz ödersiniz ama uzun oldu yahu
  • Ben de sonunda Cuma akşamı teslim aldım aracı... yaklaşık 150-200km yol yaptım, özellikle sport modda aracın size yaşattığı keyif inanılmaz

Özellikle Aralığın son haftasındaki satışlarda bunu genellikle kabul ediyorlar. Ama ben olsam 500 lira için Ocak ayını beklemezdim. Başka bayiilerden fiyat alın, çok daha fazlasını indirim olarak alabilirsiniz.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Hangi bayiden fiyat almak lazım hocam.
    En iyi fiyatı veren bayi hangisi sizce

• hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    Ataşehir'e bakın isterseniz. Gerçi ben oradan almadım mesafe nedeni ile ama en uygun fiyatı orası vermişti.
  • 2017 Olabilir mi??

• Ankaradaki 3 bayiyede sordum MTV yi biz oduyormusuz..su an ellerinde otomatik gdi motor beyaz haricinde yok..ayin 13 unde gemiden incekler bekleniyormus..dolayisiyla kredi falan derken aralik sonu bulur denip ocak basinda 2 3 gibi araci alirsiniz dediler..

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

2017 Olabilir mi??

Aslinda sadece navigasyon arayuzu ve ses sisteminin degistiginden bahsediyor. Ayrica amerikada satisa sunulan navigasyon cihazi bizden farkli oldugu icin bu tarafi pek etkilemeyecek olan seyler gibi duruyor. Bu aracin navigasyonunun aractan bagimsiz olmasi kotu gercekten. Bu canavar araca yakismayan bir ozellik bu.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.