Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.392
Cevap
221
Favori
1.004.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altınsoy

• Bu yasa 1 ocaktan gecerli.omuyacakmiydi??

• Hayir ustadim resmi gazetede yayinlandigi gun Yani bugunden itibaren gecerli :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yapicagiz...fiyatlari konusulan ve anlasilan rakamlardan almak icin.Altinsoydan style gdl otamatik icin 85 tl ye anlastik.kaporo vermedik..

• Şu Altınsoydan araç siparis eden kişiye cevap vermek için siteye üye oldum. Sipariş formunuz vardır mutlaka.bu firma şu an herkese bunu yapıyor. Sipariş formunda fiyat yazılı olmalı. Alınan miktar ve peşinat. Siz bir fiyata anlamışsiniz ve ilk ödemeyi yapmışsiniz. Bende aynı durumdayım ama tüm ödemeyi yaptım o yüzden bir tl fazla vermem direkt dava açar tüm zararımi faizi ile alırım. Sizde hakkınızı arayın. Otv düşse size indirim yaparlar miydi? bence Hayır.siz aldınız artık der geçerdi.keşke tüm parayi vermiş olsaydınız. Ben verdiğim halde aynı sıkıntıyı yaşıyorum.

• Hocam siz %1000 haklisiniz..bizim ortada resmi evragimiz yok..dun anlasdik..kredi icin isyerimden belge getirme asamasinda oldugum icin kredi asamasindaydik..profarma veya fatura yok.

• Bende bir hyundai bayisinden araci aldim yarisina yakini pesin verdim gerisi kredi. Pesinati sali gunu yatirdim. Bugun islemler biticekken otv hikayesi cikti. Devlet bu durumda olanlarida magdur etti yani.Bende ayni durumdayim. Bilmiyorum ne yapicagimi sistemden %45 olarak gozukuyo bizde o sekilde girisini yaptik dendi beklemedeyim.

• Mühim olan aracı fiilen teslim almak değildir ki. Bir sözleşme kuruluyor ve buna dayanarak ödeme yapıyorsunuz. Bu 20bin de olabilir yarısı da. Akit kurulmuştur artık. Sipariş verdik anlaştık hiç ödeme yapmadık diyen kişi için aynı durum söz konusu değil orada sözleşme yok o yüzden ona farklı fiyattan satma hakları var fakat ödeme yapanlar anlaştıklari fiyati odesin.fazla ödeme yapan mutlaka hukuki yollardan hakkını arasın.araç satıcıları basiretli iş adamıdır. Bunun hukuki sonuçlarına onlar katlanacak vatandaş değil

• Themiskıs kullanıcısına yanıt
    Sanırım benden bahsediyorsunuz, sanırım sizde bana telefonda "tüm parasını yatırdığı halde" aynı durumla karşı karşıya kaldı dedikleri kişisiniz... evet elimde imzalı sipariş formu var ancak orada olabilecek vergi artışları müşteriye yansıtılır diye madde var... tabi ki hakkımı aramaya çalışacağım ancak birşey çıkarmı bilmiyorum... En kötü verdiğim parayı geri alıp ortada araba yok diyev vazgeçtiğim 3008'e geri döneceğim

• Demek benimle ilgili öyle dediler keşke onlara verdiğim cevabı da söyleselermis ben parayi ödediğim anda fatura kesebilirlerdi bugüne kadar bekletmek onların tasarrufu.sonuçta stokta mevcut, parası ödenmiş araçlar satılıyor. Sipariş tarihi eski olanla yeni olan bir olamaz. Neyse pazartesi anlarız neyin ne olduğunu. Tabi bu konuda devletin onlardan ne beklediği de önemli.eski siparis yeni siparis ya da parası alınmış, alınmamış ürün ayırdımı var mı yok mu o konuda da bir düzenleme olması lazım

• Yeni fiyatlar belli olmus. Yaklaşık 4000 lira artmış fiyatlar

• Yarın bakmaya gideceğim Tucson'a.. 1.6 gdi kullanan biri yakıt tüketim verilerini yazabilir mi?

• Hayirli olsun 3.500 4000 tl gi....

• Aynen benim aracada 4000tl zam gelmiş... yarın ola hayrola... bakalım Hyundai nasıl bir strateji izleyecek

• dalio D kullanıcısına yanıt
    Benimki sadece iyi niyetli bir düşünce. Acaba 140 bin üzeri olsa şuan bile fiyat yüzünden ve yakıtı düşünerek tereddüd edenler bu rakamlara bu aracı alır mı?

Vergisiz fiyatı %5 lik ÖTV sınırında olan bir araca 2 3 bin TL zam gelse liste fiyatı direk %15 artmış olacak.

Listeler güncellenmiş ve %5 oranında azda olsa zam yapılmış. 3 4 bin TL makul bir artış. Bu aracın en dolusu tam %50 ÖTV sınırında.

Umarım 140 bin TL civarındaki rakamlara ulaşmaz bu araçlar. 100 -115 bin TL civarına zar zor indirimlerle alınan arabanın şuan ki liste fiyatınında üzerine indirim yapılarak satılması ne firmayı satış anlamında memnun eder, nede alacak kişiyi.

Bunlar benim kendi düşüncem.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Hocam aracı temmuzda aldım. Şuan 4000 kusur km de. Diyarbakır merkezde günde ortalama 20-25 km eşim kullanıyor( bayan kullanmasına gore değerlendirin) şuanda ortalama 8.5-8.8 lt arası.

• 4300 lira artmis 4x4 elite plusun

Dun aldim arabayi sansa bak ya hu

• dont_walk_35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ben de Bitlis'te kullanacağım. Muhtemelen daha düşük olur tüketim az da olsa. Otomatik şanzıman mı araç? Bir de bu 8küsür sizin hesabınız mı yoksa yol bilgisayarının mı? %10 fark ettiğini söylüyorlar da..

• Ben de pazartesi kapora verip alacaktim. Simdi beklemedeyim. Umarim 1 aralikta fiyatlar tekrar artmaz.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.