Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.392
Cevap
221
Favori
1.004.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trakia_

İlandaki araç için ne diyorsunuz?Bizi performans olarak üzer mi?

Otomatiği nasıldır?Vites geçişleri hissediliyor mu?Eşim de aracı kullanacağı için sizce bu fiyatlara alınır mı yoksa 0 mı düşünmeliyim?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-sifir-tadinda-kusursuz-319952240/detay

Performans ve yakıtı bu konuda defalarca anlatıldı. Eski sayfalara bakabilirsiniz. Vitesi sorunsuz tam otomatiktir. Vites geçişleri kesinlikle hissedilmez.

İlandaki araç trafiğe çıktığı tarih olarak yazılan şubat ayında kampanya ile 86-87.000 TL civarına satılıyordu. Fiyatını ona göre değerlendirin.

• intana İ kullanıcısına yanıt
    Bence de herkes kasılmadan kullansın, sonuçta neredeyse 1600kg'lik pek de ufak olmayan bir SUV'dan bahsediyoruz ki çoğu sedan bile en az 7,5-8lt yakıyor ortalama.

Yalnız araç ile ilgili sormak istediğim bir kaç husus var, bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim;

1- Harita ve diğer özellkiler için sesli komut sistemi var mı?
    2- Yokuş iniş desteği nasıl kullanılıyor, belli bir hızın altında düğmeye basıp bırakıyor musunuz, yoksa gaza basıyor musunuz?
    3- Multimedya ekran görüntüsü direksyondan niye değişmiyor, mesela fonksiyonlar arası geçiş yapıyorsunuz ancak harita açıkken direksyondan radyo açtığınızda haritada kalmaya devam ediyor, ya da tersi ya da telefon açıksa telefon görüntüsü kalıyor!!!
    4- Motoru kapatıp aracın içerisinde kaldığınız süre içerisinde ön farlar açık kalmaya devam ediyor, bunun ayarı var mıdır?
    5- Son olarak da, CarLink uygulamasını kullanıyorum, ancak çok pil tüketiyor ve tel ısınıyor, sizde de aynı problem var mıdır acaba?

Teşekkür ederim,

Saygılarımla

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

Yıl sonunda fiyatlar 0 için yine benzer seviyelerde bulunabilir mi?Yıl sonunda aracımı yenilemeyi düşünüyorum da Tucson da alternatiflerden birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 25 Temmuz 2016; 16:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

Yıl sonunda fiyatlar 0 için yine benzer seviyelerde bulunabilir mi?Yıl sonunda aracımı yenilemeyi düşünüyorum da Tucson da alternatiflerden birisi.

Yıl sonunda tekrar kampanya olma ihtimali yüksek ama fiyatlar ne seviyede olur bilemem.
  • cancaneses C kullanıcısına yanıt
    merhabalar ,

yorumlarınızı ıcın tesekkurler. Önceki yazılarınızı da okudum ve değerlendirme yapmamda ön ayak oldu benim için. Sizlerin araçları da hayırlı olsun. Güle Güle kullanın. Ayrıca bugun Tucsonda sağlıkçı indiriminin bittiğini öğrendim. Uzatırlar mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

Vakumlu kapilar + elk.li bagaj kapagı = 2000 tl fark dedi. Ben satış elemanın yalancısıyım. Renge karar verirsem alır kendimi temize çıkarırım

Hangi bayide söylediler vakumlu kapılar+elektirikli bagaj kapağının paket halinde satıldığını, Ankara'daki bayiler böyle bir uygulamanın olmadığını söylüyorlar, cevabınız için teşekkür ederim
  • arkadaşlar merhabalar;

Şu vidyodaki Tucson'un donanım seviyesine bakar mısınız? Türkiye'ye gelen en donanımlı seride olmayan en az 5-10 özellik var;

http://www.dailymotion.com/video/x2lut3d

Özellikle de dikiz aynası üzerindeki butonlar ve araç içi multimedya sisteminin bluelink'i destekleyen çok daha kaliteli bir sistem olması; ÖTV ve KDV külfetinden dolayı göremediğimiz daha niceleri.... Ama bir umut, belki makyajdan sonra Türkiye'ye de bir uğrar bu tarz donanımlar!!!!!

Bir de şu ilanda ekran üzerindeki parça yumuşak malzeme gibi sanki ve üzerinde de ekstra hoparlör var, böyle bir araç donanımı var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-2016-2-ay-cikisli-2.200-km-de-sifir-arac-fazlaligindan-satilik-323028811/detay

Saygılarımla

• Arkadaşlar herkese selamlar,
    Birkaç gündür Tucson 1.6 GDI STYLE manuel aracı incelemekteyim.
    İstanbul'da bir bayi 80.400 lira olan indirimli fiyattan bir miktar daha ikram yapabileceğini söyledi.
    Kullanıcılarından bu aracın yakıt tüketimi hakkında bilgi alabilir miyim.
    Lpg düşünmüyorum.
  • nzrnzr N kullanıcısına yanıt
    G.Antep ayıntap otomotiv
  • Daha önce verildimi bilmiyorum uzun süredir giremiyorum sayfaya...Tucsondaki baskı balata ısınma konusunda ASSAN ile yaptığım toplantı sonucunda yeni bir yazılım geliştirdiklerini ve uygulamaya koyduklarını belirttiler, facedeki sayfamda bir çok arkadaşımız yeni yazılımı uygulattı ancak bazı şikayetler peydah oldu ASSAN a ilettiğimde bu sıkıntıların yazılımdan kaynaklanmasının mümkün olmadığı söylendi isteyen herhangi bir servise gibip bu yazılımı uygulatabilir bu arada beni iftar yemeğine davet ettiler yemekde pazarlama genel müdür muavini Ahmet bey beni Hyundai ASSAN ın başkanı ile tanıştırdı aynı zamanda bu konuyu ve diğer konularda ayak üstü konuştuk ileri bir tarihde tekrar bir toplantı yapacağız, iletmek istediğiniz konular varsa yazın....saygılar

Sol başda Hyundai ASSAN başkanı Mong Hyun Yoon sağ başda Hyundai ASSAN pazarlama genel müdür muavini Ahmet bey...

• Merhaba

Baz manuel modeli alan var mi acaba?yakit performans ve aldigi fiyat konusunda bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baget55 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,çok memnun kalacaksınız... Yaklaşık 5,5 aydır kullanıyorum ve herşeyi ile çok memnunuz....

Çekiş falan hiç şüpheniz olmasın oldukça yeterli...
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 9-10 lt arası yakar trafikte... Tabi boş trafikte 8 bile yakabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

Arkadaşlar herkese selamlar,
    İstanbul'da bir bayi 80.400 lira olan indirimli fiyattan bir miktar daha ikram yapabileceğini söyledi.
    Lpg düşünmüyorum.

80.400 artı 1.000 TL metalik boya varkı 81.400 TL bu fiyattan 80.700 e kadar bırakan bayi var.Ama 78.000 2015 STYLE 2.el manuel turbo benzinli görünce vazgeçtim.Pazarlık ile daha iyi fiyatlara alınabilir.Ben civic'i bekliyorum.Ama TUCSON fırsatlarınıda takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHOSTKOVİCH -- 29 Temmuz 2016; 15:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

quote:

Lpg düşünmüyorum.

80.400 artı 1.000 TL metalik boya varkı 81.400 TL bu fiyattan 80.700 e kadar bırakan bayi var.Ama 78.000 2015 STYLE 2.el manuel turbo benzinli görünce vazgeçtim.Pazarlık ile daha iyi fiyatlara alınabilir.Ben civic'i bekliyorum.Ama TUCSON fırsatlarınıda takip ediyorum.

Aynen ben de Civic'in çıkmasını bekliyorum. Eğer Civic fiyatları da HRV gibi uçacak olursa alternatiflerden birisi Tuscon'dur.
    Başka içinize sinen bir araç var mı acaba düşündüğünüz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

quote:

Lpg düşünmüyorum.

Aynen ben de Civic'in çıkmasını bekliyorum. Eğer Civic fiyatları da HRV gibi uçacak olursa alternatiflerden birisi Tuscon'dur.
    Başka içinize sinen bir araç var mı acaba düşündüğünüz?

Mazda 3 power 83 k fiyat var.ya da yeni astra otomatik belirtiliyor.ama ben bakmadim.2015 makyajli c max 2.elde olabilir ama su anda civic ve tucson on planda.bu arada peugeot 3008 de bayagi iyi olmus ama fiyati ucuk olur diyorlar.

• SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

7-8 ay önce yeni araba alırken eski Astra Sedan'in içi Civic'ten küçük gelmişti, o nedenle elemiştim onu. Yeni Astra K Sedan çıksın da görelim bir nasıl olacağını.

Fransız araçlarına karşı önyargılı olsam da yeni 3008 benim de hoşuma gitti, test edip görmek lazım çıkınca.

Bir de Insignia kasa değiştirecek diyorlar, o da görülecekler arasında bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Teşekkürler.

7-8 ay önce yeni araba alırken eski Astra Sedan'in içi Civic'ten küçük gelmişti, o nedenle elemiştim onu. Yeni Astra K Sedan çıksın da görelim bir nasıl olacağını.

Fransız araçlarına karşı önyargılı olsam da yeni 3008 benim de hoşuma gitti, test edip görmek lazım çıkınca.

Bir de Insignia kasa değiştirecek diyorlar, o da görülecekler arasında bence.

Rica ederim.bakalim piyasa sartlari neyi getirecek.fiyat makasi cok olursa eski civic surusune devam ederim.

• 1.6 GD ELIT OTOMATİK
    Şehir içi 9 Lt
    Şehir dışı 6.5 gördüm (300 km de 100 km/h sürat ile )

Ama yok böyle konfor.
    Dağ çıkışlarında ise 120 ~ 140 km/h ile çıkabiliyorum yüklü araç ile

Bana 99.000 den fiyat açtılar, 97.000 e düştü sağlıkçı indirimi ile en son 93000 dediler ama 6 farklı bayiden fiyat alarak sınırları zorladım ve 91.000 e aldım

Çok memnunum. Multijet lineadan sonra yakıt garip geliyor ama konfor göZümü kör ediyor :)

• Tucson dışında aynı paraya özellikle binek araba" almayı düşünenler size bir önerim var almayı düşündüğünüz aracın test sürüşünü yapmadan önce Tucson ile bir test sürüşü ypın sonrada almayı düşündüğünüz araç ile test sürüşünü yapın, bu arada Tucson'u test etmeye giderken yanınında bir miktar kapora götürmenizi öneririm :)
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.