Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.392
Cevap
221
Favori
1.004.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben fiyat olarak +100 bin diyorum,belki 90 binlere QQ alanları kapar pazarda ama halen çoğu insanın 100 bin üzerine çıkacaksam zaten gider Alman alırım dediğini unutmamak lazım yani fiyat çok önemli ama tahmin ettiğim fiyatlardan geleceği için işi pek kolay da dsayılmaz
  • Ix35 benzinli otm. En dolusu 80bindi galiba. Buda yeni kasa + turbo motor + cift kavrama + bi xenonlar ile en fazla 90bin olmasi lazim.

Bagaji 488 litre. Ix35ten daha ufak ama oldukça yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Ix35 benzinli otm. En dolusu 80bindi galiba. Buda yeni kasa + turbo motor + cift kavrama + bi xenonlar ile en fazla 90bin olmasi lazim.

kuga 80'den falan başlıyor olmalı, onun altından başlamak zorunda. güzel olmuş ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Ben fiyat olarak +100 bin diyorum,belki 90 binlere QQ alanları kapar pazarda ama halen çoğu insanın 100 bin üzerine çıkacaksam zaten gider Alman alırım dediğini unutmamak lazım yani fiyat çok önemli ama tahmin ettiğim fiyatlardan geleceği için işi pek kolay da dsayılmaz

benzinli otomatik hyundai + 100.000 tl allah aşkına hiç mi bakmadınız piyasaya.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bu markaya bakmıyorum,ayrıca evdeki iki araçta 2013 model ve değiştirme yenileme sıkıntım yok ayrıca memnunum.Bu durumda piyasayı tahmin etmekten başka bir şey yapamam ki hocam.O zaman her ne kadar güzel gözükse de benim için ölü doğmuş olacak bu araç yanlışlanırsam söyleyin,tahmin ediyorum ki 130 bin olur en boşu eğer ki benzinli otomatik 100 bin civarı ise.
  • quote:

Ix35 benzinli otm. En dolusu 80bindi galiba. Buda yeni kasa + turbo motor + cift kavrama + bi xenonlar ile en fazla 90bin olmasi lazim.

ix35'in bagaj hacmi 591 litre olarak geçiyor ama ben inanmıyorum. bende ix35 var zaten o kadar bagajı yok.
  • quote:

Bu markaya bakmıyorum,ayrıca evdeki iki araçta 2013 model ve değiştirme yenileme sıkıntım yok ayrıca memnunum.Bu durumda piyasayı tahmin etmekten başka bir şey yapamam ki hocam.O zaman her ne kadar güzel gözükse de benim için ölü doğmuş olacak bu araç yanlışlanırsam söyleyin,tahmin ediyorum ki 130 bin olur en boşu eğer ki benzinli otomatik 100 bin civarı ise.

ohoo işimiz var arkadaşım bu araç 73-74'den başlar en dolusu 90-95 eder.

130 ne ya dalga mı geçiyorsunuz.

ix35 devri bitti mi? Ben onun o fiyatlara(60-80 bin) satılacağını ,tucsonunda haliyle bahsettiğim fiyatlara gelebileceğini düşündüm 4x4 olarak,aydınlatırsanız memnun olurum.
  • quote:

ix35 devri bitti mi? Ben onun o fiyatlara(60-80 bin) satılacağını ,tucsonunda haliyle bahsettiğim fiyatlara gelebileceğini düşündüm 4x4 olarak,aydınlatırsanız memnun olurum.

bitti arkadaşım. aynı boyutta 2 araç satacak halleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalpan

Ön farda neden iki tane mercek var? Bir bilgisi olan var mı?

her geçen gün başka bi sistem çıkıyor hocam :) vardır bı görevi
    Eyvallah,inanın ki Audi ve Peugeout forumu dışında pek takip edemiyorum kusura bakmayın,şimdi oldu işte.Bilmiyordum. Teşekkür ederim.Bu araç akıllıca bir fiyatlandırma politikasıyla iyi iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

quote:

ix35'in bagaj hacmi 591 litre olarak geçiyor ama ben inanmıyorum. bende ix35 var zaten o kadar bagajı yok.

Niye inanmıyorsunuz hocam :)

Bence gayet büyüktü ix35inki, ama Octaviada 568 litre o da gayet büyük olduğunu hissettiriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

quote:

Niye inanmıyorsunuz hocam :)

Bence gayet büyüktü ix35inki, ama Octaviada 568 litre o da gayet büyük olduğunu hissettiriyor.

Alıntıları Göster
    100.000 max olursa peynir ekmek gibi satar bence.

• quote:

Ön farda neden iki tane mercek var? Bir bilgisi olan var mı?

bixenon far var araçta
    kısa ve uzun farlarda mercek var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

bixenon far var araçta

Ben bixenon farların aynı mercekte olduğunu zannediyordum. Hani şu önlerinde perde olup da, perde varken kısa, perde kalktığında uzun far diye. Ve yine hatta, forumda selektör yapıldığında çakar gibi ışık çıkmasının sebebinin de bu olduğunu okumuştum.

Demek ki bixenon merceğin özelliği oluyor öyle mi? Yani aynı mercekte hem kısa, hem uzun ampul (ya da aydınlatma) yok.
  • quote:

quote:

bixenon far var araçta

Ben bixenon farların aynı mercekte olduğunu zannediyordum. Hani şu önlerinde perde olup da, perde varken kısa, perde kalktığında uzun far diye. Ve yine hatta, forumda selektör yapıldığında çakar gibi ışık çıkmasının sebebinin de bu olduğunu okumuştum.

Demek ki bixenon merceğin özelliği oluyor öyle mi? Yani aynı mercekte hem kısa, hem uzun ampul (ya da aydınlatma) yok.

aynen öyle
    yollarda arkadan hızla gelen mercedes audi ve bmw vs gibi araçların anlık şimsek etkisi yarattığı sellektörler bixenon far sistemi oluyor

• quote:

aynen öyle
    yollarda arkadan hızla gelen mercedes audi ve bmw vs gibi araçların anlık şimsek etkisi yarattığı sellektörler bixenon far sistemi oluyor

E işte bu sebeple bana 2 tane mercekli far mantıklı gelmedi. Yani bir mercek içersinde hem kısa, hem de uzun ampul kullanılabiliyorsa, o zaman neden kısa ve uzun ampulleri iki ayrı merceğe takmışlar.

Bence bixenon değil, öyle olsaydı tek mercek olması lazımdı. Uzun far değil, farın ızgaraya bakan iç bölümlerinde uzun farlar var gibi görüyorum. Buradaki olay başka bir şey bana göre.
  • inceledim disi cok guzel ici vasat i30 dan bozma iyi durmuyor
  • O amele jantlari keşke koymasalardi. Aracı zayif ve kalitesiz göstermiş.
  • Bari T-GDI DCTsi uzun yolda 7 litreleri tutturabilse, mevcut otomatik maşşallah 9-10 lt yakıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.