Şimdi Ara

Hyundai SantaFe vs Kia Sorento X-Force (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
27.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sith

ben bu manteleyite anlamış değilim .. araçı kimin için alıyorsunuz , herkeste az olsun ve mal gibi baksınlar diyemi ... önce kişi kendi kullanmak için alır arabayı ... isterse herkeste aynı marka olsun farketmez... millet bakıcak diye saçma sapan arabalara milyarlar döken hırbolardan bıktık artık ....

Argo kullanmayalım...Ben sadece kendi zevkim için böyle bir araç alıyorum başkalarının ne düşündüğü önemli değil kimseye hava atmak gibi bir niyetim de yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Bescherelle

quote:

quote:

quote:

ikiside iç mekanda aynı ama kalitesiz bir yapı var.. ikisininde fiyatı 100milyarı geçmiş ... bu fiyatlara kesinlikle bunlardan 10 kat daha kaliteli sedan lar var... hemde kıyaslanmaz kalitede....

Ben biraz yüksekten gideyim diyorum alçak otolardan kurtulmak istiyorum eğer araba alsaydım tercihim kesinlikle Passat 2.0FSİ Highline 4Motion olurdu

arkadaşım sorun zaten bu kadar para veripte araça "acaba hatamı yaptık " düşüncesi ile binmemek ... sen bu araçlara güzelce bin , bir kullan ... hatta sana bir ipucu binerken sürerken hatırlarsın ; aracı kullanırken öncedeki konsol düğmelerine basmaya çalış ... kolunu ne kadar zorluyorsun bir gör ... hatta nerdeyse uzanacan tuşlara ..

Ayrıca yüksek araba istiyorsan subaru forester var :) , ikinci el kaliteli jeeplere yönel mesela .. gerçek SUV lara yani

Valla tam emin değilim subaru forester bana normal hb araba gibi geliyor ancak arazide nasıl olduğunu bilmiyorum...Bildiğim kadarıyla sorento arazide diğer suv lardan daha iyi

yeni gelcek freelander ıda bekliyebilirsin .... fiyatı belki biraz daha tuzlu olur...

O aracı gördüm ancak tam Range Rover özentisi olmuş adamlar aynı tasarım üzerinden discovery i yaptılar şimdi de freelander ı yapıyorlar ancak ben 1 hafta içinde almayı planlıyorum

• quote:

quote:

ben bu manteleyite anlamış değilim .. araçı kimin için alıyorsunuz , herkeste az olsun ve mal gibi baksınlar diyemi ... önce kişi kendi kullanmak için alır arabayı ... isterse herkeste aynı marka olsun farketmez... millet bakıcak diye saçma sapan arabalara milyarlar döken hırbolardan bıktık artık ....

Argo kullanmayalım...Ben sadece kendi zevkim için böyle bir araç alıyorum başkalarının ne düşündüğü önemli değil kimseye hava atmak gibi bir niyetim de yok

arkadaşım yazdıklarımın seninle bir alaksı yok ... piyasada tonla kıro var ben onları kastettim ...

• quote:

quote:

quote:

arkadaşım yazdıklarımın seninle bir alaksı yok ... piyasada tonla kıro var ben onları kastettim ...

Tamam o zaman bende şikayetçiyim o krolardan geçen gün bostancı lunaparkın oradan geçiyordum adamın Cayenne S i var sola dönecek bütün yolu kesti ve yaklaşık 5dk onun geçmesini bekledik arabası iyi yaa.. herşey onun zannediyor heralde içimden dedim ki lan bir Hummer ım olsaydı şuna bir koyup ikiye bölseydim diye düşündüm. Bunun gibi insanlar başkalarını da tehlikeye sokacak şeyler yapıyorlar, korna çalınca da celalleniyorlar bunlar insanı çileden çıkartacak

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

santafe kasa deiştirmemiş olsa sorento derdim ama santa fenin bu kasası hakkaten çok güzel kalite olarakda bayaa bi ilerledi hyundai bence sen santa fe al hem artık sorento herkezde var nereye baksan sorento kızılay dağıtmış gibi artık nerdeyse sorentosu olmıyanı dövcekler

Senin ilkokul hocan kimdi???

nooldu nabıcan alla alla buraya mesaj yazanda kabahat
    ben burda fikrimi yazıorm sen bana ne yazıosun terbiesizlik etme

• Kesinlikle santa fe
  • Bence Sorento al . Hem motor büyük hem DVD-Navigasyon var. Üstelik heryerde Sorento var nazar değdirmezsin
  • quote:

quote:

quote:

santafe kasa deiştirmemiş olsa sorento derdim ama santa fenin bu kasası hakkaten çok güzel kalite olarakda bayaa bi ilerledi hyundai bence sen santa fe al hem artık sorento herkezde var nereye baksan sorento kızılay dağıtmış gibi artık nerdeyse sorentosu olmıyanı dövcekler

Kusura bakma kardeş şaka yaptım

• quote:

quote:

quote:

quote:

ok
    ama bu tür şakalara alışkın deilimde bu forumda o yüzden o şekilde yazdm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ok
    ama bu tür şakalara alışkın deilimde bu forumda o yüzden o şekilde yazdm

Bu forumda insanlar genelde şakayı başkasını küçük düşürmek için yapıyor... düzeyli şaka yapan yok

• yeni rav4 olabilir.nede olsa toyota.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ikitilkitr

yeni rav4 olabilir.nede olsa toyota.

Toyota ya saygımız sonsuz ancak ben birazda iri bir suv istiyorum
  • Bir de Jeep Compass çıkmış çok ucuz bir araç ancak çok da kaliteli yurtdışı fiyatı 15.000Euro türkiyede en fazla 40.000TYL olur motorları çok iyi ve çok da az yakıyor 2.0L Benzinli ve 2.2L Diesel var Bunlar da resimleri

Hyundai SantaFe vs Kia Sorento X-Force

• jeep compass beklesene

veya 2. el bi jeep cherokee CRD limited
  • Türkiye giriş fiyatının 90 milyarın üzerinde olması bekleniyor... Haberiniz olsun. 40 milyar gibi bir fiyatı söyleyen kişi sanıyorum vergi politikalarımızdan haberdar değil... 15.000 euroluk aracın türkiyeye gelişindeki vergisiz fiyatı 20.000 euro civarı... 2.5 oranında x e tabi tutun bunu... 50.000 euro üstü bir fiyattan satışa sunulucak... ötvli fiyatın üzerinden kdv kesiliyor...
    quote:

Bir de Jeep Compass çıkmış çok ucuz bir araç ancak çok da kaliteli yurtdışı fiyatı 15.000Euro türkiyede en fazla 40.000TYL olur motorları çok iyi ve çok da az yakıyor 2.0L Benzinli ve 2.2L Diesel var Bunlar da resimleri

• sorento al
  • Sorento'nun üzerindeki DVD-Navigasyon burada takılıyor,hatta dikkatli bakın,bir saçmalık daha yapıp GPS anteni sol tarafta ayna gibi duruyor.
    Bu cihaz 1500 USD'ye satılıyor zaten,Santa Fe'yede takabilirsiniz,o yüzden ona takılmayın,içinize sineni alın derim.
  • bak arkadaşım şimdi kia sorento santa fe den güzel olabilir fakat binene sormak lazım mesela benim halamın oğlunun full kia sorento'su var araba harika ferah miss gibi gepgeniş içi 180'e kadar da geliyor ama şu var arkası inanamayacağın kadar sallıyor belki ben bu jiple 600-700 km yaptım ama hiç rahat değil en azından arkası için sölüyorum sürekli seni bi oraya atıyor bi oraya biraz da sürat ekledin mi ki böyle bi araba alıp 70-80 le gitmiyeceğine göre az sürat olunca arkada seninle bilardo oynuyo araba bi oraya bi oraya

ama santa fe bence daha bi yakışıklı duruyor ona ne bindim ne özelliklerini biliyorum ama eğer büyük bir fark yoksa fiatta ve özellikte santa fe al derim
  • Az önce bi abimizin Yeni Santa Fe sine bindim. Araç güzel gece aydınlatması çok iyi Sorento seneye kasa değiştirir. İkinci eli çok düşer bilgin olsun.
  • bence de santa fe al
    sorento heryerde gördüğümden baydı artık bana görehem santa fe'nin tasarımı daha güsell
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.