Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (676. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben müthiş rakama almışım ötv indirimi zamanı 1.4 crdi 90hp Select(mode) 27600
    Şimdi 2012 model 1.4crdi 90hp mode 37bine dayandı.
  • paspaslar gerçekten güzelmiş en azından aracımıza adam akıllı bir pas pas çıkmış güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

buarada arkadaşlar şimdi gördüm kayınço reno cliosuna park sensorumuz yok seninki gibi falan diye takılyodu.. 50 liraya bime bi park sensoru geliyomuş..nasıl bişey bu işe yararmı..ne dersiniz..

Bir yakınımın arabası için yakın zamanda netten park sensörü araştırdım. Sensörlerin doğru ölçmesi, malzeme kalitesi ve fiyat kriterlerine göre en uygun model Rotacar marka oldu. Aşağıda ekranlı ve ekransız modelleri var. Bence gözardı etmeyin derim.

Rotacar Rt-233g Park Sensörü Gri Renk 4 Sensörlü Digital Slim Led Ekranlı: (50 TL.)

http://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-rt-233g-park-sensoru-gri-renk-4-sensorlu-digital-slim-led-ekranli-/ProductDetails.aspx?productId=otrotart233g&categoryId=20024957

Rotacar Park Sensörü 4 Sensörlü Bazırlı: (36 TL.)

http://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-park-sensoru-4-sensorlu-bazirli/ProductDetails.aspx?productId=otrotart240&categoryId=20024957

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *bulut* -- 4 Ekim 2011; 21:02:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Valla ben müthiş rakama almışım ötv indirimi zamanı 1.4 crdi 90hp Select(mode) 27600

Gerçekten iyi fiyata almışsınız. Bu aralar ne kadar arttı i20. Sanki her tarafımda i20 var:) Bugün uzun yola çıktım sollayanlar, solladıklarım i20. acaba ben mi yanlış görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aflika

quote:

Valla ben müthiş rakama almışım ötv indirimi zamanı 1.4 crdi 90hp Select(mode) 27600

Gerçekten iyi fiyata almışsınız. Bu aralar ne kadar arttı i20. Sanki her tarafımda i20 var:) Bugün uzun yola çıktım sollayanlar, solladıklarım i20. acaba ben mi yanlış görüyorum

Oldukça arttı i20ler bende heryerde görüyorum

• quote:

NE ZAMNNE ZAMN aldınız bizde 2009 aralık ayında alıdık 27000 bin e 1.4 crdi team başka arac yoktu yoksa 90 beygirlik motordan alacaktık
  • SERVİS şanzımanı komple değiştirecekmiş yarın büyük ihtimal ile gelecek çekiş düşüklüğünü şanzımandan olmadığını söyledi bu servis şanzıman takıldıktan sonra bakacam dedi turbodan şüpheleniyormuş yağ sızıntısı var dedi ama araç toparlandığı zamn belli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

NE ZAMNNE ZAMN aldınız bizde 2009 aralık ayında alıdık 27000 bin e 1.4 crdi team başka arac yoktu yoksa 90 beygirlik motordan alacaktık

25 Mayıs 2009da aldım daha lansmanı bile yapılmadan bayiye gelen ilk i20yi ben aldım

• 3 haftalık sıfır aracımın dış kaportası aşırı derecede kirlenmiş durumda. Daha hiç yıkatmadım. Bunun kaportası ne kadar çamur toz varsa emiyor mu ne? Ne kadar zamanda bir yıkatıyorsunuz araçlarınızı. Yıkatırken dikkat etmem gereken şey nedir. Metalik boya hemen çiziliyor diyorlardı. İstanbul Avrupa yakasında nerelerde yıkatabilirim, çizdirmeden. Bir de kuş pisliği bile var aracın üzerinde yıkamada temizlenebiliyor değil mi?
  • tekrar merhaba,

oncelıkle arac izmamdakı gibi i20 1,2 mode 2011-bayram tatilinde toplam 3000 km yol yapıp toplam km 7000 civarinda.Uzun yol esnasında yakıt tuketimim 4,3 lere kadar dusmus oldugunu belirtim.Ancak benım sorunum şu;
    arac uzun yola cıkmadan once s içi ortama 6,5 lt gosteren 100km / anlık yakıt tuketimi ekranı uzun yoldan gelip ist da s için suan 8,0 den aşağiya dusmuyor.Oncelerı hava filter falan sandım cunku arac bayagi dag taş cikti.Ancak 2 hafta once ilk 15000 senelık bakımına giri filtereler ve yag değişti.Ancak yakıt tuketimim hala dusmedği izleniliyor.Gostergeyi sıfırladm bi değişme yok.Sorun neyden kaynaklanıyor acaba net bilgi vermıyor olabilir mı ekran ? Lastik basıcı vs gibi kucuk probemeler tabı kı titiz biri oldugumdan kontrolden gecti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan2011

3 haftalık sıfır aracımın dış kaportası aşırı derecede kirlenmiş durumda. Daha hiç yıkatmadım. Bunun kaportası ne kadar çamur toz varsa emiyor mu ne? Ne kadar zamanda bir yıkatıyorsunuz araçlarınızı. Yıkatırken dikkat etmem gereken şey nedir. Metalik boya hemen çiziliyor diyorlardı. İstanbul Avrupa yakasında nerelerde yıkatabilirim, çizdirmeden. Bir de kuş pisliği bile var aracın üzerinde yıkamada temizlenebiliyor değil mi?

Fırça sürdürmeyin aracınıza köpük makinasıyla yıkayan yerlere yıkatın.
    Benim 40gün yıkatmadığım oldu şuanda 3hafta olmak üzere yıkatmadım ama yanına yanaşılmıyor kirden

• quote:

Orijinalden alıntı: Norpitiyan

tekrar merhaba,

oncelıkle arac izmamdakı gibi i20 1,2 mode 2011-bayram tatilinde toplam 3000 km yol yapıp toplam km 7000 civarinda.Uzun yol esnasında yakıt tuketimim 4,3 lere kadar dusmus oldugunu belirtim.Ancak benım sorunum şu;
    arac uzun yola cıkmadan once s içi ortama 6,5 lt gosteren 100km / anlık yakıt tuketimi ekranı uzun yoldan gelip ist da s için suan 8,0 den aşağiya dusmuyor.Oncelerı hava filter falan sandım cunku arac bayagi dag taş cikti.Ancak 2 hafta once ilk 15000 senelık bakımına giri filtereler ve yag değişti.Ancak yakıt tuketimim hala dusmedği izleniliyor.Gostergeyi sıfırladm bi değişme yok.Sorun neyden kaynaklanıyor acaba net bilgi vermıyor olabilir mı ekran ? Lastik basıcı vs gibi kucuk probemeler tabı kı titiz biri oldugumdan kontrolden gecti.

Benimde 40bin bakımından sonra sanki biraz yakıtta artma oldu gibi ama şuan normale döndü gibi.

• Günaydın Arkadaşlar...
  • Kırmızı i20 ye bu jant kapağı nasıl olur arkadaşlar?

• İ20 6 EKİM İTİBARİYLE FİYAT LİSTESİDİR . 26 AĞUSTOSDA ŞU AN 33,450 OLAN i20 TROY 1.4 CVVT TEAM OTM ARACI, 31,750 TAVAN FİYATI ZAMANINDA ALMIŞTIM. 40 GÜN İÇERİSİNDEKİ KAZANCIM TAM 1.700 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: birteksen01

İ20 6 EKİM İTİBARİYLE FİYAT LİSTESİDİR . 26 AĞUSTOSDA ŞU AN 33,450 OLAN i20 TROY 1.4 CVVT TEAM OTM ARACI, 31,750 TAVAN FİYATI ZAMANINDA ALMIŞTIM. 40 GÜN İÇERİSİNDEKİ KAZANCIM TAM 1.700 TL

Çok sevindim 32.400TL'lik aracı sadece 6000km'de diye 27.000TL'ye aldım. 5400TL kazanç iyi maşallah :)

• Benim aracın karşılığı 1.4crdi 90hp mode 37.450 ben 27600almıştım
  • quote:

Benim aracın karşılığı 1.4crdi 90hp mode 37.450 ben 27600almıştım

Benim aracın karşılığı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Benim aracın karşılığı 1.4crdi 90hp mode 37.450 ben 27600almıştım

Benim aracın karşılığı yok

Ways
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.