Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (674. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayfaya mesaj yazdıktan sonra göndere basınca ;

The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
    --------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

•Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
    •If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
    •Click the Back button to try another link.
    HTTP Error 404 - File or directory not found.
    ASPPlayground.NET SQL Forum Software

--------------------------------------------------------------------------------

WARNING: Cannot log error to file 'D:\www\forum_donanimhaber_com\http\upfiles\404.log'.

Technical Information (for support personnel)

•Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
    •Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.

hatası veriyor sizde de aynımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Sayfaya mesaj yazdıktan sonra göndere basınca ;

The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

•Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
    •If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.

WARNING: Cannot log error to file 'D:\www\forum_donanimhaber_com\http\upfiles\404.log'.

•Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
    •Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.

problem yok

• Sağolun arkadaşlar. Aracımdan şu an için çok memnunum inşallah uzun yıllar sorunsuz kullanırız.

emasu83;

3 aylıktı araç 31700TL'ye alan kişiden 26700'e aldım. Zaten sıfırla hiçbir farkı yok. 6000KM
  • ayırlı olsun tekar.. güle güel kullanasın be yaa :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

ayırlı olsun tekar.. güle güel kullanasın be yaa :))

:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflika

Sağolun arkadaşlar. Aracımdan şu an için çok memnunum inşallah uzun yıllar sorunsuz kullanırız.

emasu83;

3 aylıktı araç 31700TL'ye alan kişiden 26700'e aldım. Zaten sıfırla hiçbir farkı yok. 6000KM

Fiyatıda güzelmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Sayfaya mesaj yazdıktan sonra göndere basınca ;

The page cannot be found

problem yok

Allah allah bende hem ev hemde isyerinde bu hatayı veriyor ama ileti sayfaya gidiyor,ilginc

• Belki senin hesaba özgü bir problemdir
  • Teşekkürler sfzb67.
  • Arkadaşlar birkaç sorum var. Tüm sayfaları okumaya erindim.
    1) Torpido suğutması nasıl iyi soğutuyor mu?
    2) Bir de kontak kapandığında çalışma durumu yoktur heralde.
    3) Tavsiyeleriniz neler?
  • Aklınıza buzdolabı gibi birşey gelmesin koyduğunuz soğuk içeceği olabildiğince ısınmadan tutabiliyor sadece. klimayla soğutma sağladığı için kontak kapalıyken çalışması mümkün değil.
  • quote:

Belki senin hesaba özgü bir problemdir

Sorun ne acaba hesap patlamasında
  • quote:

Aklınıza buzdolabı gibi birşey gelmesin koyduğunuz soğuk içeceği olabildiğince ısınmadan tutabiliyor sadece. klimayla soğutma sağladığı için kontak kapalıyken çalışması mümkün değil.

sn samet;
    Cevap için teşekkürler.
    Araç hakkında tavsiyeleriniz var mı? Tanımaya çalışıyorum, nelere dikkat etmeliyim? vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflika

quote:

Aklınıza buzdolabı gibi birşey gelmesin koyduğunuz soğuk içeceği olabildiğince ısınmadan tutabiliyor sadece. klimayla soğutma sağladığı için kontak kapalıyken çalışması mümkün değil.

sn samet;
    Cevap için teşekkürler.
    Araç hakkında tavsiyeleriniz var mı? Tanımaya çalışıyorum, nelere dikkat etmeliyim? vs..

Araçlarımız dikkat gerektiren kronik problemi yok. Aracın karlığı yere en yakın yeri eğimli garaj girişiniz falan varsa çabuk sürtebiliyor ona dikkat ediniz.

http://www.i20-turkiye.com/index.php

aradan - kaldırın o sitede tüm sorunlar ve çözümleri mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 1 Ekim 2011; 22:01:02 >

• quote:

quote:

cep no ile onaylı olduğu için uçsada cebe yeniden konar
  • quote:

quote:

quote:

cep no ile onaylı olduğu için uçsada cebe yeniden konar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: robotech

10bin bakımı yaptırdım arkadaşlar, 5.5lt yağ ve yağ filtresi değişimi+işçilik, genel kontroller (!) için 185tl bayıldım, herkese duyurulur
    Ayrıca fikrinizi almak isterim, yağ filtresi olarak faturada i30 ibaresi vardı, ben de niye böyle olduğunu sordum, aynı filtreyi kullanıyolar sorun olmaz cevabını aldım, tecrübesi olan var mı?

Güzel bi fiyata yaptırmışsın ben 10bin bakımını 200tl yaptırmıştım.
    Bi problem olmaz i30 ile aynı filtreye sahip i20ler

Eyvallah abi sağol, şüphe oldu yani hak verirsin

• quote:

Araçlarımız dikkat gerektiren kronik problemi yok. Aracın karlığı yere en yakın yeri eğimli garaj girişiniz falan varsa çabuk sürtebiliyor ona dikkat ediniz.

http://www.i20-turkiye.com/index.php

aradan - kaldırın o sitede tüm sorunlar ve çözümleri mevcut

Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

10bin bakımı yaptırdım arkadaşlar, 5.5lt yağ ve yağ filtresi değişimi+işçilik, genel kontroller (!) için 185tl bayıldım, herkese duyurulur
    Ayrıca fikrinizi almak isterim, yağ filtresi olarak faturada i30 ibaresi vardı, ben de niye böyle olduğunu sordum, aynı filtreyi kullanıyolar sorun olmaz cevabını aldım, tecrübesi olan var mı?

Güzel bi fiyata yaptırmışsın ben 10bin bakımını 200tl yaptırmıştım.
    Bi problem olmaz i30 ile aynı filtreye sahip i20ler

Eyvallah abi sağol, şüphe oldu yani hak verirsin

Onemli degil,hak veriyorum

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.